Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piotr Piątkowski

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • Liczba zawartości

    5585
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piotr Piątkowski

  1. Coś bym jeszcze potestował, ale nie mam pomysłu [emoji16]
  2. Piękna syrena. Taki rano by mi się przydał [emoji16]
  3. Gratulacje, chodził za mną DC-4, ale nie wychodził. Sentyment pozostał [emoji14]
  4. Poczytaj wpis Mariusza dlaczego oddał na serwis i nie gadaj głupot [emoji6]
  5. Dokładnie. Sprawę spieprzył serwis a nie produkcja [emoji6]
  6. Piotr Piątkowski

    Witam

    Witamy na forum [emoji6]
  7. Ściema. Na pewno były jubile z karbowanym. W Katowicach były, to i w Poznaniu były. Co do wimbledona, to może być różnie, ale jeśli nie skupiamy się tylko na twj tarczy, to wręcz niemożliwe.
  8. Witamy na forum [emoji846]
  9. Ładna żenada. Spaliłbym się ze wstydu. Niestety takie czasy. Trochę to przypomina robotników na budowie czy remoncie. Jak nie patrzysz na ręce, to zawsze coś odwalą a potem powiedzą, że już się nie da poprawić [emoji849]
  10. Dobrze, że o tym napisałeś, bo sam pewnie nie wpadłbym na to, że wskazówki mogą być krzywo ustawione. Jednak trzeba sprawdzać wiele rzeczy [emoji849]
  11. Przyłączam się do życzeń. Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich kobiet [emoji6]
  12. Tragedia, ale w sumie się nie dziwię. DJ odsyłałem 3 razy na serwis. Najpierw z braku wiedzy, że data zmienia się 6, 7, 8 minut po godzinie na wolnym chodzie a nie o równej godzinie. Później paprochy zostały i rysa na wskazówce, wskazówkę wymienili, ale miała znowu skaze i dopiero wysyłka do Szwajcarii załatwiła sprawę [emoji2960] Myślę Mariusz, że musisz też wysłać. Też ryzykowałem te 1200 zł, ale przy takim gównie, to wątpie, żeby Ci nie zrobili [emoji846]
  13. Miałem obydwa na ręce i LD raczej lepiej leży. Zawsze może 36mm wybrać [emoji106]
  14. Pogoń go i kup LandDwellera [emoji6] Lepiej się ułoży [emoji106]
  15. Ja jeszcze nie wyleciałem [emoji2957] Jak leży i nie chcę Ci się go nosić albo już nie cieszy oko a dodatkowo zaakceptujesz prawdopodobną stratę wartości przy sprzedaży, to sprzedaj i kup inny [emoji6][emoji106] Może pwrspektywa zdjęcia, ale też uważam, że jakieś wielkie się wydają jak na drobną, kobiecą rękę [emoji6]
  16. Idzie nowa ref Pepsi, będzie można się w końcu zapisać na premierach [emoji106][emoji6]
  17. Potwierdzone info, bo słyszę to od paru lat ? [emoji6]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.