Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piotr Piątkowski

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • Liczba zawartości

    5577
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piotr Piątkowski

  1. Dlatego niektórzy wybierają Rolexy. Nie ma problemu z niespasowaniem [emoji6] Trzeba odpowiednio ustawić priorytety [emoji14]
  2. Nie wiem czy to się nie liczy od wartości komponentów. Gdzieś słyszałem, że marki obchodzą to tłukąc całe zegarki w Chinach i robiąc złoty rotor w Szwajcarii [emoji23]
  3. Ja używam Rokexa do garnituru i jest ok. Czy casual czy strój sportowy, nie ma problemu. Zawsze mnie to wkurzało, jak przychodziłem z pracy, to przebierając się z garnituru przebierałem zegarek, bo klasyczny zegarek na pasku nie bardzo pasował do sportowego ubioru [emoji846] Teraz ubieram rano Rolexa i noszę cały dzień [emoji846] Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Ja tę uniwersalność Rolexa doceniam [emoji846]
  4. Dokładnie. Trzeba dodać, że jakiego Rolka byś nie ubrał, to pasuje prawie do wszystkiego [emoji16]
  5. Wzrok mam jeszcze dobry, ale dziwnie później patrzyło się na zegarek bez lupki i na ten malusieńki datownik [emoji28]
  6. Marcin podsumował bardzo dobrze. Chyba nawet Trump wspominał o tym, że Europa z potęgi za chwile będzie mikrusem ekonomicznym. Wszyscy skupiają się na gospodarce a u nas zajmują się emisją CO2 i zieloną energią. Chiny otwierają największą kopalnię węglową a u nas każą zamykać [emoji23] Obiło mi się o uszy, że ktoś planował stworzyć i wyprodukować polski mechanizm, ale nie wiem skąd to słyszałem [emoji846]
  7. Na początku zabim miałem Rolexa, to mi się lupka nie podobała. Uważałem, że szpeci zegarek. Jak kupiłem, to okazało się, że jest to bardzi praktyczne, bo ta data jeat większa i lepiej widoczna [emoji846]
  8. Piotr Piątkowski

    Witam

    Witamy na forum [emoji846]
  9. DJ bicolor trochę inna cena, może dlatego ? [emoji28] Akuratta wersja w żółtym złocie z szampańską tarczą prezentuje się rewelacyjnie, znajomy takiego ma [emoji846] Wszystko zależy jak Tobie się widzą te zegarki, jak Ci się ukladają na ręce, czy się podobają i inne aspekty, którymi się kierujesz przy zakupie [emoji846] Fajny ghost [emoji106]
  10. Gratulacje, niech dobrze służy [emoji6][emoji106]
  11. OP dobrze leży. DJ na tym zdjęciu może wydawać się ciut za duży, ale zdjęcia często przekłamują [emoji6]
  12. Piotr Piątkowski

    Witam:)

    Witamy na forum [emoji6]
  13. Prezes jest tylko jeden. Ja jestem członkiem zarządu
  14. Napisz do sprzedawców procesjonalnych na naszym forum. Jeśli nie mają, to poszukają dla Ciebie. Dowiesz się jaka cena itp, bie musisz kupować w ciemno na chrono24 od prywatnej osoby. Tu masz pewne źródło [emoji846] Bardziej chodziło o ten z aukcji, dlaczego akurat ten, bo cena 36K to jest powyżej retail. Na OP raczej zapisują, chociaż tam jest chyba wycofana tarcza, dlatego sprzedawcy pro z forum pewnie pomogą
  15. Dlaczego chcesz kupić ten zegarek ? W tej cenie, to pewnie u nas znajdziesz [emoji846]
  16. Piotr Piątkowski

    Cześć

    Witamy na forum [emoji6]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.