Piekło zamarzło. Mario zaraz wszystkie Rolki sprzeda i nie będzie zdjęć [emoji12] Gratulacje [emoji106] Gdzie on jest za duży ? [emoji16] Mi dali to samo, może teraz dają ? [emoji12]
Gratulacje. Niech długo cieszy [emoji106][emoji6] Wygląda fajnie. Na tool watcha czy EDC, tylko ta cena gdyby była bardziej zbliżona do GMT [emoji849] Też mam wrażenie, że minutowa jest cieńsza niż w GMT [emoji6]
Ogromne podziękowania Marcinie za Twoje zaangażowanie, cierpliwość i dopilnowanie projektu, żeby się sfinalizował [emoji846] Dziękuję również wszystkim, którzy uwierzyli w projekt, zaufali nam, zakupili zegarek i dzięki temu wspomogli nasze forum. Ta cegiełka od każdego z Was, robi na prawdę pokaźną kwotę na utrzymanie forum [emoji846]
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.