Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SzalonyJackPirat

Użytkownik
 • Content Count

  920
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by SzalonyJackPirat

 1. W ostatnim miesiącu Bram Stoker - Dracula Neil Gaiman - Gwiezdny Pył Obecnie H.P. Lovecraft - Zew Cthulhu, zbiór opowiadań.
 2. Ja noszę Aikona na pasku, nadgarstek 16,5cm. Nie narzekam na wygodę.
 3. Witam, Wysłałem wiadomość do Admina ale nie wiem czy dotrze więc swój problem opiszę i tutaj. Po aktualizacji nie mogę logować się na forum. Pojawia się komunikat, że hasło lub login są nieprawidłowe. Muszę wtedy kliknąć przypomnienie hasła i wysłać link na maila, podać nowe hasło i wtedy mnie loguje. Po wylogowaniu problem się powtarza i procedurę muszę wykonać od początku. Nie wiem jak długo będę się mógł logować w ten sposób.
 4. To czarne Sumo jest turbo śliczne. Mam dwa zegarki z tej serii i wyglądają obłędnie. Na widok tego Sumo aż mnie ciarki przechodzą. Trzeba będzie porozmawiać z Żoną
 5. Tomaliusz mógłbyś podać L2L tego Seiko i porównać na zdjęciu go z Sumo bądź Żółwiem ?
 6. Ocean One 42 mm noszę i ja. Mam nadgarstek 16,5 cm i fakt, zegarek jest duży. Uszy co prawda nie wystają poza nadgarstek, są na styk ale wygląda gorzej niż mój Sumo z tym samym L2L.
 7. Aikona w kwarcu kupisz w Niemczech już od 625€. Nowa sztuka.
 8. Guma, gumie nierówna w Seiko. Mam dwa z serii Black. Żółw jest na pasku z silikonu, a solarny jest już na gumie. Niby ta sama seria, a paski się bardzo różnią.
 9. Jest bardzo szybki. Czego tu nie rozumieć. Nie ma znaczenia jakiej firmy, MSI, HP, Lenovo, Acer itd.
 10. Kilka laptopów się przewinęło u mnie i każdy zaczynał zamulać po dość krótkim okresie użytkowania. Teraz mam gamingowego HP Omen i do zwykłego laptopa już nigdy nie wrócę. Może pomyśl o czymś takim właśnie ? Nieco droższy ale chodzi jak piorun.
 11. Wszystko przede mną Wciągnąłem się przez grę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.