Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lobo82

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1471
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lobo82

  1. lobo82

    Nowe polskie nabytki

    Witajcie Takim się pochwalę
  2. Paweł to chyba współczesny model w przeciwieństwie do mojego
  3. lobo82

    Nasze nowe nabytki vintage

    Bardzo fajne nabytki... Niech cieszą
  4. O prosze na szybko tosterem robione
  5. No Darku Pogue wymiata, u mnie taki
  6. lobo82

    Nasze nowe nabytki vintage

    Fajnie tu... Lubię takie klimaty @renqien czekamy na jakieś foty nowego nabytku.... Tak jest jak oryginał to oryginał nieważne w jakim stanie niech opowiada swoją historię
  7. lobo82

    Nowe polskie nabytki

    Ok dzięki za info.... Nie jestem fanem odnawiania ale czyszczone tarcze czasem ładnie wychodzą ale czasem wychodzi gorzej niż się zakładalo więc zostawiam jak jest bo chyba że któryś z kolegów się podejmie czyszczenia to podeślę tarcze jak coś pisać na pw
  8. lobo82

    Nowe polskie nabytki

    Dzięki... Tarcza też całkiem niezła wszystkie nadruki ładnie zachowane tylko tarcza z nalotem czasu... Wiem że to nietrwałe tarcze i czy jest sposób zeby ja oczyścić, rozjaśnić czy lepiej nie ryzykować i zostawić?
  9. lobo82

    Nowe polskie nabytki

    Zwykły polski mosteczek
  10. lobo82

    Nowe polskie nabytki

    Taki Błonia wpadł a smaczek to polski mostek... Oczywiście tylko mostek Fotki później
  11. Jest super bo... jest mój jak zawsze 1 liga
  12. lobo82

    Zegarek na wakacjach

    Zdecydowanie a i tak w przyszłym roku zmieniam bezel i pasek bo żółty szybko się brudzi a i zmęczenie widać.... ale zmiana też na żółty komplecik
  13. lobo82

    Zegarek na wakacjach

    Pokiereszowal pasek i bezel... paskudna głęboka rysa o ale po to są g shocki... Ilekroć patrzę na te rysy pojawia się wspomnienie tej papugi i banan na twarzy.... Bezcenne
  14. lobo82

    Zegarek na wakacjach

    Uważaj mi takie ptaszysko g shocka pokiereszowalo
  15. No Pawelku piękna certina.... ale pasek, chyba za mocno zaciagnales
  16. Picowany pod sprzedaż, malowana tarcza... Wg mnie nieopłacalny zakup
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.