Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lobo82

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1471
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lobo82

  1. lobo82

    Nasze nowe nabytki vintage

    Fajna Ds2 mam sentyment do tego modelu
  2. lobo82

    Nowe polskie nabytki

    Dzięki Pawelku.... No jakoś tak wyszło szkoda że tak późno a ceny takie wysokie.... Lepiej późno niż wcale
  3. No ten przynajmniej żadnego modelu nie udaje
  4. Nie mogło być inaczej ZMP Błonie.... Pamiętamy
  5. lobo82

    Nowe polskie nabytki

    No chyba że tak.... zrób mu jeszcze wycieczki krajoznawcze w końcu wstyd gdyby swoich kątów nie znał
  6. lobo82

    Nowe polskie nabytki

    Czyli dalej lezakuje tylko u kogoś innego... Szkoda... Bo mógłby trochę świata poznać ale rozumiem kolekcjonowanie....
  7. No to już coś.. Pokaż jak jyz będzie gotowy
  8. Też widziałem... ale słaby stan byl
  9. Super a koperta i bransa wspoldzielona ze silverstreakiem.... Nie masz może samej ladnej koperty do tego modelu bo szukam
  10. Spinacz zakłada muzeum nietypowych Atlanticów super... Chcę oglądać takie okazy
  11. lobo82

    Nowe polskie nabytki

    To nie warszawska tarcza ale wg mnie malawana współcześnie
  12. lobo82

    Nasze Budziki

    Witajcie Tu też wrzucę... Szukam dla siebie budzika polonika z nazwa polskiego zegarmistrza na tarczy.... Jakby ktoś coś miał do sprzedania proszę Pw dzieki Pozdr Piotrek
  13. lobo82

    Twoja kolekcja!

    Obydwa ponadczasowe.... Mam białego to wiem
  14. lobo82

    Seiko Vintage

    No faktycznie to może być 2000 ale w stylu lat 80/90
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.