Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lobo82

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1470
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lobo82

  1. Dzięki Sanik ale ma u mnie dożywocie kieeedys sprzedałem takiego NOSa i tego złożyłem z 2 innych tzn z jednego wziąłem branse a tego nawet z naklejka na deklu wyrwałem za 700pln także kiedyś ten mnie 1k wyszedł... Teraz za te pieniądze to nie ma szans
  2. Dzięki... Też jestem z niego dumny
  3. Dzięki Pawel... Franzowi nie dorównam ale Worldmastera z lat 50-60 każdy szanujący się miłośnik vintage powinien mieć w kolekcji
  4. Dzięki... Tak one tak bez koronki circa 38-39mm także spore jak na vintage
  5. Wreszcie mogę tu zaprezentować moje sloneczko.. Sorry za jakość fotek mam słaby aparat w telefonie
  6. teraz zalapalem.... Ciężkie myślenie mam ostatnio
  7. Eeeee no dobra Paweł.... Jakby Ci to powiedzieć zauważyłem że to same Einicary ale każdy taki fajowy ze tu nie ma złego wyboru jak to u kolegi Primabalerona
  8. Heh widzę że w towarzystwie Agenta...tak nawiasem szukam mostka remontuaru do ety 1113 żeby przywrócić mojego worldmastera do życia jakby ktoś coś piszcie pw
  9. Dzięki.... Miód na moje oczy.. Ile to on ma średnicy 36mmm?
  10. Tak teraz dostać coś w oryginale w ludzkiej cenie to duża sztuka... Frantz pochwal się jeszcze nadgarstkowym z firanka
  11. Wow a tak dobrze się temat zapowiadał....
  12. Dzięki... Chyba jeden z piękniejszych modeli.... Może za jakiś czas pokaże mojego póki co czeka wizytę u mojego Majstra
  13. Ufff Frantz prośba do Ciebie zarzuć tu fotkę twojego Worlda słoneczka primy thx
  14. Frantz świetne tylko nie pasuje mi bransa do tego ostatniego... Wogole do World-Welt i innych Masterów tylko paski widzę
  15. Ty masz inna wersję to też inny pasrkw moim pierwotnie był czarny ja robiłem u forumowego strap makera
  16. W vj7750 nakręca się w jedną dlatego czasem takie fajne odczucia na ręce jak kręci się jałowo
  17. Koperta w czarnej ideał ale wydaje mi się oryginalna... Wnioskuję po szlifach na spodzie uszu stalówki są gładkie
  18. Hej Sam mam chrooscope ale z biała tarcza w wersji koszernej bez indeksów arabskich z poj data.... I jest on wg mnie wart każdej złotówki... Nawet jeżeli vj7750 nie jest arcydziełem tak już design i nietuzinkowość rekompensuje wszystko
  19. lobo82

    Seiko Vintage

    Dzięki PistolPete właśnie dla takich zegarków tu wchodzę....
  20. Dzięki... Chyba zostanie że mną narazie bo myślał m o sprzedaży ale ilekroć na ia patrzę przechodzi mi
  21. Zdecydowanie must have dla każdego fana vintage.... Niestety większość na rynku jest w kiepskim stanie, szczególnie tarcze
  22. Dzięki Pawel... Klasyk nad klasyki ale kolor złoty niebardzo do mnie gada... ale taki stan że grzech było nie brać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.