Dzięki Sanik ale ma u mnie dożywocie kieeedys sprzedałem takiego NOSa i tego złożyłem z 2 innych tzn z jednego wziąłem branse a tego nawet z naklejka na deklu wyrwałem za 700pln także kiedyś ten mnie 1k wyszedł... Teraz za te pieniądze to nie ma szans
Eeeee no dobra Paweł.... Jakby Ci to powiedzieć zauważyłem że to same Einicary ale każdy taki fajowy ze tu nie ma złego wyboru jak to u kolegi Primabalerona
Heh widzę że w towarzystwie Agenta...tak nawiasem szukam mostka remontuaru do ety 1113 żeby przywrócić mojego worldmastera do życia jakby ktoś coś piszcie pw
Hej Sam mam chrooscope ale z biała tarcza w wersji koszernej bez indeksów arabskich z poj data.... I jest on wg mnie wart każdej złotówki... Nawet jeżeli vj7750 nie jest arcydziełem tak już design i nietuzinkowość rekompensuje wszystko
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.