Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tarant

Moderator
 • Content Count

  19,291
 • Joined

 • Days Won

  62

Everything posted by tarant

 1. Dlaczego jak ktoś nie ma? Kiedy masz takie urządzenie, możesz prowadząc spokojnie rozmawiać przez smartfona trzymając go przy uchu.
 2. A panel świeci się po podłączeniu zasilacza, włączeniu głównym (mechanicznym) włącznikiem i dotknięciu ON?
 3. tarant

  Teorie spiskowe

  A to było po angielsku? Rany, znam także angielski!!!
 4. Société anonyme (S.A.) to nic innego jak francuski odpowiednik spółki akcyjnej, Aktiengesselschaft (AG), Public Limited Company (PLC) w innych krajach.
 5. tarant

  Teorie spiskowe

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- This is the thin red line...
 6. Gdyby jeszcze dało się te strony przeczytać na 22 calowym monitorze (powiększanie strony przeglądarki nie działa na te obrazki).
 7. Zwykły i wytrwały to muł będzie, żaden z wymienionych w Twoim poście zegarków...
 8. Tematy się wam nie popierniczyły?
 9. tarant

  WERNER DEPONIRT

  To jest sygnatura filii Wernera w Innsbrucku (podobnie jak te z kogucikiem i liskiem? ), otwartej w roku 1903. Tak podał H.H. Schmid. Nie ma jakiejkolwiek wzmianki o fabryce w Innsbrucku w OUUZ przed rokiem 1903, wobec czego powyżej zamieszczona wzmianka o roku 1898 #3 nie znajduje potwierdzenia.
 10. Proszę poprawić linki. Ja np jestem zbyt leniwy, żeby klikać myszką tyle razy... No dobra raz zaznaczyłem, kliknąłem, otworzyłem. Na pozycję nr 2. Wystarczy. 🤮
 11. Poszukaj: Witold Porankiewicz, Omikron Vintage Watch Restoration, Opole.
 12. A tutaj, 29.06.1870 r. (Königlich Preußischer Staats-Anzeiger: 1870, 7 - 9), Julius Kulkmann i kolega Wartstein odchodzą z Endlera, Buchalterem Endlera jest August Willmann, ale o tym juz chyba było.
 13. Polecam lekturę instrukcji obsługi. Strona 1, "Switching Between Time screens".
 14. tarant

  Nasze Budziki

  Kienzle w 1913 roku wykupił za bezcen tę mocno uszkodzoną pożarem w 1912 r. i obciążoną ogromnymi kredytami firmę.
 15. tarant

  A taki z orczykiem ?

  W tym spisie jest jeszcze jedna ciekawostka. W swojej reklamie Becker wspomina o "Goldenen Medaille" przyznanym mu w roku 1869 na wystawie w Hamburgu - Altonie.
 16. tarant

  A taki z orczykiem ?

  Wydaje mi się, że w tym spisie jest byk. Freiburgi się redakcji pomieszały. Warto zauważyć także Wilhelma Sabatha, parającego się wówczas produkcją mebli. Po odesłaniu na stronę 1154 lądujemy już w tym drugim Freiburgu...
 17. tarant

  A taki z orczykiem ?

  Bryzgowijski to bryzgowijski, w Badenii.
 18. tarant

  Teorie spiskowe

  Dlaczego nie czyści się zawartość edytora po napisaniu posta? Jakie siły maczają w tym palce, podtrzymując ten stan od półtora roku? Kto chce wykończyć zdrowie psychiczne użytkowników? Czy aktualny silnik forum przed jego zastosowaniem był testowany przez dostatecznie długi czas?
 19. W moim internecie są np takie: Ten ma być też na Valjoux 7734. https://www.catawiki.com/en/l/25636975-younger-bresson-chrono-racing-diver-men-1970-1979 Firma francuska, reaktywowana: https://yongerbresson.com/
 20. Katalogowy, jak to na Allegro piszą.
 21. tarant

  Nasze Budziki

  I słusznie. Lepsza taka, niż całkiem zniszczona "renowacją". Ćwiczenia lepiej zaczynać na popularniejszych modelach. Nie wiem dlaczego, ale budziki CW spotyka sie dośc rzadko. Moze nie były sztandarowym produktem firmy.
 22. Chyba nie wszyscy kojarzą Autora z jego forumowym nickiem. To nie jest tajemnica jak sądzę?
 23. Moim zdaniem, to jest raczej S. Takie 'na francuską modłę".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.