Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MasterMind

Użytkownik
 • Content Count

  5,240
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Everything posted by MasterMind

 1. No cóż... https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-05-18/top-uk-rolex-seller-says-demand-boom-lifting-other-watch-brands?fbclid=IwAR24_Yj-1ansrnyHsROH-nlbTw_x4HVfS59L_meYiPr5RqONCETabf_kGO0
 2. Gdzieśczytałem, że ponoć +6 miesięcy oczekiwania.
 3. Co do zapięcia zdecydowanie lepsze niż w BB58, chociażby przez szybką regulację na poczekaniu, ale i stylistycznie fajniejsze IMO.
 4. Jeden jest robiony na starego Explorera II, a drugi na starego Submarinera (tyle że sam też jest stary ) Tak więc, z jednej strony można powiedzieć, że wtórne, z drugiej strony - klasyczne, a klasyka broni się sama.
 5. Powiem tak, jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie, to grubość w nim nie przeszkadza mi "fizycznie", w sensie nie ciąży, nie nosi się niewygodnie, nie przeważa na nadgarstku itd., a przecież mogłaby przy tak małej średnicy. Jeżeli grubość przeszkadza, to tylko wizualnie/estetycznie, gdy człowiek miał do czynienia ze zwykłym BB58, gdzie proporcje były idealne.
 6. To jest zdecydowanie zegarek, który trzeba przymierzyć przed zakupem. Ma dziwne proporcje średnica/grubość.
 7. Póki co nie mam więcej fotek, dziś słabe światło było. Nie mogę też zasypywać tu tematu zdjęciami, większość pojawi się w recenzji premierowo Mam tylko takie:
 8. Pierwsze wrażenia dobre. Na szczęście jego grubość nie jest czymś co go dyskwalifikuje. Wcześniej recenzowałem DOXĘ Aquamarine i tamta nosiła się jak klocek ze stali. Tutaj komfort zbliżony do zwykłego BB58, co nie znaczy, że nie wolałbym poprzedniej grubości. Więcej napiszę w recenzji, jak trochę dłużej ponoszę.
 9. Tym razem nie upolowałem, tylko "było mi dane" Mam go na jakiś czas do ponoszenia i napisania recenzji dla Ch24.pl @Szyszkops dopiero co dziś dostarczony, recenzja pewnie w okolicy Dnia Dziecka
 10. @Paulus57 mam go "tylko" na parę tygodni do ponoszenia @mario1971 leży jak BB58, tylko bardziej beczułkowaty
 11. Kto dziś był z bondowskim Seamasterem na ręce w Biskupinie, przyznać się? Podjechałeś bodajże Audi (z rejestracją zaczynającą się chyba na EL), gdy akurat wysiadałem z mojego BMW. Wysadzałem akurat dzieciaka z fotelika, powiedziałeś mi "dzień dobry" gdy wysiadałeś i kątem oka spostrzegłem twojego Seamastera. Być może Ty też spostrzegłeś mojego Speedmastera, ale pewny być nie mogę... Nie zagaiłem. Wiem, że byłoby tak trochę głupio, Ty przy swojej partnerce/żonie, ja przy mojej - gdybym tak wypalił, że widziałem twojego, a Ty mojego i że fajnie... To zdjęcie dedykuję Tobie, zrobione na deskach prastarej osady Biskupin. Teraz, gdy żona nie widzi/nie słyszy, powiem to... Ładny Seamaster! Kwarc czy automat?
 12. Dziękuję. To kolejny pasek z cyklu "znalezione w szufladzie" . Jakiś Peter Handmann którego kupilem w sklepie stacjonarnym.
 13. From the album: Vulcain Cricket '~60 Cal. MSR S2

  Instagram: vanguard.watches

  © MasterMind

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.