Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Enkil

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    8904
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez Enkil

  1. Poboczna historia trylogii Sybirpunk.
  2. Akurat mam na tą datę zaplanowane zawody, więc nie będę niestety, może w przyszłym roku
  3. Trochę o Ameryce i trochę o Rosji
  4. Popieram, miło wspominam spotkanie:)
  5. Hmmm... Też mi się tak wydaje. To są stare Ruskie zegarki. Mają pokazywać godzinę w przybliżeniu, to są małe arcydzieła mechaniki precyzyjnej, a nie smarkłocze sterowane przez "fifi".
  6. Ja Behemoth nie słuchałem od początku - jakoś mi nie podchodzi. Za to Burzum lubiłem czasem posłuchać, na zmianę zresztą z Mayhem, sławetne The mystery Doom Satanas.. ciekawiła mnie historia która łączy oba zespoły/ projekty.
  7. Utwór muzyczny stworzony przez SI. Video_20241016233035232_by_VideoShow.mp4
  8. Mój ulubiony zespół i wokalista. Niechaj mu księżyc świeci nad grobem...
  9. Enkil

    Nóż

    Widzieliście panowie? https://www.facebook.com/share/p/X18tsqKivrSAjyX7/ https://www.rp.pl/przestepczosc/art41235881-noszenie-noza-w-miejscach-publicznych-bedzie-surowo-karane
  10. Ależ ja w ogóle nie odebrałem twego postu negatywnie. Sam się z tego filmiku nie raz śmiałem. Lepiej się śmiać niż płakać
  11. Panowie, ja to robię wyłącznie dla sportu, nawet na zawody za bardzo nie jeżdżę, chyba że już Kancho się upomina o obecność. Mam z tego dwie korzyści - poprawa kondycji, oraz reset psychiczny - często wychodząc z pracy dziwię się komuś nie stuknąłem młotkiem w czoło (pracuję bezpośrednio z klientem indywidualnym), poza zdrowiem fizycznym i psychicznym pojawiło się także coś innego, jest to dla mnie naprawdę cenne - praca z dziećmi, czasem są sytuacje które ustawiają samopoczucie na tydzień. Np takie Jest w grupie chłopak który zaczął trenować w wieku 4- lat, rok temu w wieku 5 lat stracił lewą nogę powyżej kolana , nadal trenuje,i w dodatku zwycięża w zawodach ze zdrowymi dziećmi, zarówno w Kata jak i w Kumite. Tutaj po około miesiącu w protezie, jeszcze nie umiał dobrze chodzić VID_20231007_123111.mp4 Takie sytuacje pozwalają inaczej patrzeć na własne problemy.
  12. Sushiho kata, powtarzanie przed egzaminami.
  13. Bardzo ładna rakieta w chromowanej kopercie, brakuje mi takiej do kolekcji - jakoś nie trafiła się nigdy, choć specjalne to nie szukałem.
  14. Enkil

    Jak wyglądamy?!

    Nie lepiej iść na piwo?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.