Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Litus

Użytkownik
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Litus

 1. Litus

  Parnis

  Na pewno będziesz mieć "niewiadomoco" w kwestii lumy. Ten Parnis, choć bardzo go lubię, luminescencję ma szczątkową.
 2. Też mnie to kiedyś śmieszyło, ale tu nie chodzi o spisywanie słów boga, tylko o bezpieczeństwo. Nikt, kto znajduje się w bezpośredniej bliskości wodza nie może mieć wolnych rąk 😉 .
 3. Ptaszki ćwierkają, że od 300 do 500 na model, a mimo tego "orange" zniknął w kilka minut 😏
 4. Też mam cichą nadzieję na v3 w brązie, ale Elshan pisał, że na razie nie ma takich planów. Czas pokaże, może zmieni zdanie? ;-)
 5. Święte słowa. Gdyby nie to, że mam już wersję 1, zapewne powalczyłbym. Elshan deklarował przyzwoitą ilość produktu, więc istnieje szansa, że będzie dostępny dłużej, niż godzinę ;-) IMHO 1>3>2
 6. Hammerhead 3 ląduje 🙂 https://zeloswatches.com/collections/hammerhead-3-44mm-diver
 7. Cześć, Też chciałbym wiedzieć, komu w Kielcach bez obaw mógłbym oddać swoje zegarki do serwisu. Jest kilku na ulicy Warszawskiej, Dużej i Małej - któryś z nich jest wart zaufania? Chodzi mi nie tylko o regulację, ale tzw. duży serwis z rozłożeniem całości i czyszczeniem włącznie plus test szczelności. Myślałem o wysyłce do Dolińskiego we Wrocławiu, ale wolałbym załatwić na miejscu.
 8. Po 30s nie będzie czego zbierać 😜
 9. Jak tak dalej pójdzie, wrócę do drabinki 😉
 10. Zgadzam się - podobnie jak w Maranezie, zostawię na drabince do zwykłego noszenia na co dzień, bo w pracy nie obowiązuje mnie dress code. Czasem jednak muszę założyć na siebie coś poważniejszego i wtedy dobry struś lub krokodyl w czarnym / antracytowym kolorze będzie niezbędny 😉 .
 11. Dotarł 😍. Na razie na stockowej drabince, ale na pewno zwrócę się do któregoś z forumowych mistrzów, o odpowiedni pasek.
 12. Tak, wiem. Nie zrozumcie mnie źle. Zelos to świetny microbrand, ale to, co się tam ostatnio dzieje... Trudno uwierzyć , że Elshan aż tak nie docenił popytu na Horizons 43. Do niedawna wyglądało mi to na przemyślaną taktykę tworzenia marki-religii, ale okazuje się, że nowy Hammerhead wyjdzie już w rozsądnej ilości 500szt. na model. Tak, czy owak narzekanie na ostatnie ruchy Zelosa nie przeszkodziło mi w tym tygodniu w zakupie pewnego pięknego, już nieprodukowanego modelu. Jak dotrze, to się pochwalę.
 13. Miałem ochotę na Horizons 43, ale sprzedał się poniżej kwadransa. Sorry, nie będę nastawiał budzika, by kupić kawałek biżuterii. Sorry Elshan, ale tak się zabija markę.
 14. Pomijając wtórne wzornictwo, 700 baksów za Miyotę 90xx trudno nazwać dobrym dealem, ale może znajdą się koneserzy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.