Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pawel88

Użytkownik
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pawel88

 1. Jeszcze mam taki pasek do niego. A mnie w zabawę w paski Zakupiłem go w czerwcu 2018.
 2. Za oknem wysokie temperatury, więc trzeba porzucić na ten okres pasek ze skóry naturalnej.Oto nowe ubranie Orienta.
 3. To prawda, dodatkowo pasek ma czerwone wstawki, szybko go upolowałem, bo czasem szukam, szukam paska i nic nie znajduje dla siebie.
 4. Nowy pasek, więc trzeba nosić
 5. Za miesiąc będzie ze mną trzy lata.Tak się zastanawiam czy warto go oddać do zegarmistrza w celu przeglądu technicznego.Z moich wyliczeń wynika, że przez ten okres był na ręku +/- 400 razy.Ogólnie chodzi jak po zakupie-po pierwszej dobie przyspiesza o minute i tak utrzymuje się ten czas.
 6. W lesie trzeba się ORIENTować
 7. No to ja niestety nie łapię się do tej zabawy, ponieważ mam dwa Orienty, dwa Casio i pojedyncze sztuki innych marek.
 8. Jeszcze przez kilka dni będzie Poljot
 9. Wole nie sprawdzać A żadnego "nurka" nie mam w kolekcji.
 10. Poranny spacer po lesie, ważne, że zdążyłem przed deszczem, a datę ustawi się później
 11. Ja bym poszukał czegoś od Aerowatch lub Certiny-chociaż jakieś pół roku temu zastanawiałem się czy Certina nie sprzedaje za drogo swoich produktów.Ostatecznie kupiłem Aerowatch z serii Renaissance
 12. Pierwszy raz założony w tym roku.Musze go częściej nosić.Zdjęcia z wczoraj, ale nadal jest w użyciu
 13. Jakoś nie widzę w tym zegarku tych cyfr rzymskich Dziś w oko mi ten wpadł, bardzo podoba mi się to, że odliczanie dni miesiąca jest w lewą stronę.Jest też jego wersja z białą tarczą, oraz na bransolecie https://www.zegarek.net/zegarki-oris/zegarek-01-744-7665-4054-07-5-22-71fc Ogólnie wychodzi na to, że kręcę się cały czas przy Orisie Szkoda, że Alpina nie ma datownika w tym stylu. Nie słyszałem wcześniej o tej marce, jutro się w nią zagłębie.Dziękuje za propozycję
 14. Rzeczywiście mało informacji jest o tym modelu. Ja rok temu zakupiłem FAB00009D9 i szczerze mówiąc jestem trochę zawiedziony moim mechanizmem i już troszkę inaczej patrzę na Orienta.A czemu ? Ponieważ już dwa miesiące po zakupie zaczął przyśpieszać i po dobie noszenia miał minutę do przodu, z koleją dobą o trzy minuty.Trzeciego dnia łapał prawie pięć minut do przodu.A więc przy dłuższym użytkowaniu trzeba często korygować czas.Oddałem go do serwisu na gwarancję, powiedziano mi, że został wyregulowany.Przez miesiąc było idealnie, a później powtórka.Ogólnie rzadko go noszę, ale teraz zacząłem się zastanawiać i stwierdzam, że ponownie muszę go oddać do serwisu. Trzy lata temu zakupiłem innego Orienta, często go noszę, po dobie łapie minute do przodu i ten czas się utrzymuje. Może po prostu trafiłem na wadliwy egzemplarz.
 15. Zdecydowanie nie mój budżet.Ogólnie bardzo podoba mi się Oris, więc jak nic innego mnie nie urzeknie to zdecyduje się na którąś jego wersje kolorystyczną. Całkiem, całkiem, chociaż za kilka miesięcy może go już nie być na rynku, bo kilka sklepów ma już info, że produkt niedostępny.
 16. Witam, Powoli zaczynam rozglądać się za kolejnym zegarkiem (zakup może być dopiero za osiem miesięcy).Tym razem postanowiłem zakupić zegarek, który ma datownik taki jak Oris Big crown Szukałem już trochę, ale tak naprawdę znalazłem tylko Orisa i Adriatice Quartz Classic Sapphire .Może znacie inne propozycje ? Oto moje wymagania : -preferuje zegarek kwarcowy, ale automatu nie odrzucam. -ma to być czasomierz codzienny ( nie chodzę w garniturze .) -budżet do 6000 zł, w grę wchodzi tylko nowy fabrycznie, zakupiony w Polskiej dystrybucji. -maksymalna średnica 42 mm. Nie ma znaczenia czy będzie na pasku,bransolecie, czy też na pasku nato, pochodzenie bez znaczenia, rozważę każdą wersję kolorystyczną. Zapraszam do dyskusji.
 17. Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że obecnie produkowane Casio Edifice jest produkowane dla dwu metrowych, potężnych chłopów ? Mam rączkę jak u kosciotrupka i maksymalna średnica dla mnie to 42 mm.Ubolewam nad tym, bo wszystkie Edifice, które mi sie podobają mają 43 lub 44 mm.
 18. Mam tylko jeden zegarek marki Casio.Kilka dni temu była ósma rocznica zakupu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.