Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jaroslaw Jerry Esowy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3348
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Jaroslaw Jerry Esowy

  1. Jest piekny os w Poznaniu na OLX za 900 zl. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  2. paczka trafia na clo. Pudelko to 99% ze celnik zainteresuje sie i naliczy oplaty, brak pudelka to szansa 50/50.
  3. jak chcesz to ci w pydelku wysla ale wtedy dolicz prwne 23% vat
  4. Jest na bazarku mod Invicty ala Tudor. W srodku automat od seiko, jakbym nie mial to bym bral
  5. nad takim granatowym jak Grigoriego to bym sie pochylil moze ma ktos i mu zalega ?
  6. zaciekawil http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/143864-Sekonda-Military
  7. w nowych brazowonubukowych portkach
  8. na poczatek creationwatches, dutyfreeisland ceny zblizone
  9. za 60 $ na creationwatches. W srodku automat seiko. Beb036
  10. wygrzebany z półki córeczki. Jutro pojdzie ze mna do pracy.
  11. Jaroslaw Jerry Esowy

    poświećmy...

    poka jak swieca po 15 minutach
  12. jak do garniaka i koszuli to moze curator. Szukalem i probowalem roznych od japoncow przez ruskie itp i wyglada ze trafilem na idealne dla mnie rozwiazanie. Do tego cena nowki z podatkami wyszla 740 zl. Zegarek kupilem na ebayu w hiszpanskim sklepie. Zakup w niedziele w nocy a we wtorek rano zegarek byl juz u mnie.
  13. 2 i 3 to ten sam styl. Divera tu brakuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.