Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tombla

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    658
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tombla

  1. Generalnie spoglądałbym na rodzimych (olx) portalach. Ceny wg. mnie są lepsze niż na np. Chrono. Ważne by to były kompletne zestawy. Część to import indywidualny z USA. I negocjować trzeba 😉 i ja zazwyczaj szukam zegarków na bransolecie. Paski tańsze niż bransy.
  2. Jak dla mnie Ball. Tryt, jakość i świetnie leżą. A używki w wyśmienitym stanie spokojnie znajdziesz. Np: Ball DM3090A-SJ-BK
  3. A nie lepiej przymierzyć ? Balticus koperta 42mm ten drugi 44mm Z gustami się nie dyskutuje ale pod względem wyglądu łączy je jedynie chrono. Dwa kompletnie różne zegarki. Jak dla mnie szukałbym innego.
  4. Powitać Mocne wejście 👏 Niech się nosi fajny 👍
  5. Tak szary. Czarnego tez nie chciałem. I miał być bez nazw dni. Wybor najbardziej świadomy i z premedytacja.
  6. Jak dla mnie jeden z lepszych diverow. Jeden z tych, których się żałuje i doceni za późno. Gratki niech się nosi. 👏Hot👍 Po napisie Aq widzę ze 43mm 😊
  7. Ale żebym musiał na drugiej stronie wątku szukać… przesada 😉
  8. Nie tylko dziś. Ale cały czas.
  9. No i niech się nosi.👍👏 Jakieś mam wrażenie ze to po części byłem sprawca tego zakupu 😉
  10. W sumie to postępy można zrobić, pochwały zbierać za każde odrobinę lepsze zdjęcie 😉😁👍
  11. Fotogeniczna tak. Ale te refleksy mnie denerwują. Na szybko Panie nic nie cykniesz.
  12. Hmm z racji ze ta konkretnie wersja z szarością była tą jedyną pożądaną to jak mam się nie zgodzić 😉 Ale całkiem serio carrera w wersji 41mm jest jakaś taka nieproporcjonalnie wysoka, 45 za duża a 43 w ceramice i bez nazw dni tygodnia jest idealna. Ktoś może powiedzieć ze dużo się na tarczy dzieje, ale jak dla mnie jest idealnie. Tylko przy bliższym poznaniu da się wszystkie smaczki zauważyć i doceniać. Trochę niewdzięczna przy robieniu zdjęć ale 😉👍
  13. To już tydzień. 😉 i jeszcze się nie znudził 😍
  14. Potwierdzam. 2 Formuły i w każdej to samo. Ale w Aquaracerze chrono było ok.
  15. Jak dla mnie 4. Po pierwsze rozmiar 43mm i będzie krótszy w uszach, a po drugie jest na bazarku w całkiem dobrej cenie i stanie. No chyba ze musi być nówka.
  16. Monaco 👍 rewelacja 👍 niech się dobrze nosi 😀
  17. Dzięki Panowie 👍🍺 Jak to mówi moj kolega „posiekał mnie” 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.