Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. W rowerze poziomu tanio, a ma dawać frajdę, manetki na ramę jak najbardziej będą Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  2. Stronię, bo się jej boję ale jak bym zrobił coś, co będzie jechać lekko i mieć dość miękkie biegi ( jak na szosę oczywiście) i przy tym nie zbankrutuję... To chętnie spróbuję
  3. Aż się wybrać muszę. Może poskładam jakąś szosę
  4. Na złomie często można znaleźć dobre części rowerowe. Szczególnie retro. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  5. Około 3,5 k. Nie jest źle. Felty są mało znane, a dobre. Napęd trochę namieszany. Dość podstawowy widelec. Ja bym szukał czegoś na wyprzedaży u nas. W tej cenie można lepiej wyrwać. Zapraszam kolegów do dołączenia do grupy szajbajk youtubeless na fb
  6. Proste rozwiązana zazwyczaj są dobre. Zgadzam się, że wolnobieg na zimę jest ok. Nawet jak się go wykończy, to wymiana jest tania. No tak. walnąłem gafe. Bębenek jest standardowo 8,9,10 ewentualnie 7 z podładką. A pod 11 już są dłuższe. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  7. Też myślę, że wystarczy. Ja rowerem w zimie nie latam, tu się zgadzam. Przykładowo bębenek z piast dt swiss. Mam taką, bębenek ściąga się bez narzędzi, rękami. Na tylną piastę mam 4 łożyska. Dwa w piascie, dwa na bębenek. Ale moje dwa koła, to więcej niż którykolwiek z wyżej pokazanych rowerów. Jak ktoś nie lubi grzebać przy rowerze lub po prostu nie umie, to im prostrze rozwiązanie tym będzie lepsze Aaa i jeśli na bębenku ma kasetę 7s z podładką, a z reguły tak jest, to założy też kasetę 8,9,10,11. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  8. Amortyzator, to również ciężki nie działający kloc. Reszta jest ok. Pełne shimano na napędzie, to dobrze. Generalnie. Rower bez żadnych podejrzanych elementów. Marka kands jest spoko. Potrafią złożyć rower o bardzo dobrym współczynniku cena - jakość.
  9. Kaido wiadomo, wolnobieg ciężej zarąbać. A jak się o kasetę dba ( bęben) to jest tak samo dobrze. Wygięte osie qr9 też widziałem. Ale to często albo z fabryki już krzywe wychodzi, albo wadliwy materiał. Koło kasetowe ma lepszy rozkład sił. I przy ewentualnej rozbudowie, też sprawę ułatwia. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  10. Chymmm, widelce w takich rowerach, to są obciążniki, nie widelce. Szukaj czegoś sztywnego. Kaseta wskazana, fotelik z pociechą to dodatkowe obciążenie osi. Napęd szukaj pełnego shimano, byle jaka grupa, nawet najniższa, byle wszystko shimano. W tej cenie znajdziesz coś solidnego. Szukaj czegoś takiego jak napisałem wyżej. Sztywniaki, kaseta wskazana, pełne shimano, i również warto stery a head. Żeby nie skręcane. Rama alu, będzie bazą w pod ewentualną rozbudowę.
  11. Na zewnątrz zimno... Mój kanapowiec do wiosny z domu nie wyjdzie z własnej woli Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  12. Tak jest często z promocjami, że rozmiarów brak. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  13. Ładne bestje. Chociaż w obu są miny.. Na przykład w tym drugim marne heble. Rozważasz inne marki? Od siebie mogę polecić superiora i gt
  14. Jakie konkretnie modele cię interesują?
  15. Po cholerę? :) Do camela wezmę 2 l, jeszcze moge bidon 0,7 dopakować w rower coś do jedzenia do tego i można śmigać Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  16. Ja jeżdżę w takie miejsca, że nie ma mowy o dokupieniu na trasie
  17. Mnie bidon irytował tym, że mały. Zawsze musiałem doń dolewać na trasie. Moja rama to też jest tylko 16 albo nawet 14 cali. Także bidon 750 już niezbyt pasował, litr to można marzyć.
  18. No za 80 zł, to i tak warto. Camelbak 220 ten mój.
  19. Trollu, jaki ty masz ten bukłak? Deutera? Dam bukłak bez dopasowanego do niego plecaka to tak sobie
  20. Spinki srama podobno dobre. Ja mam jakąś w sklepie rowerowym brałem. Trzyma, zamyka się z ciężkim oporem Ustnik : Zawór zamknięty ( nie trzeba zamykać, zabezpieczenie dodatkowe) Zawór otwarty Zawór otwarty, ustnik nie przygryziony, nic nie leci Ustnik przygryziony, można pić Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  21. Myślę że potem był by problem pozbyć się zapachu piwa :) Ale w insteukcji napisali, zapachu można skuteczne się pozbyć dając bukłak na noc do zamrażalnika.... Można spróbować :)
  22. Dotarł. Wrażenia bardzo pozytywnie. Test dopiero na wiosnę Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  23. 71 nie 73 jeszcze na moim starym napędzie 8s
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.