Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Na cnhg71 miałem wyciągnięcie 1 % po 8k. A na obecnym łańcuchy xt 10s mam wyciągnięcie 50 % już po 1500 km. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  2. Spinke można dać. Łatwiej potem zdjąć. Ja mam założoną.
  3. Ja jeździłem dość długo na cn hg 71
  4. Skoki i czarny sport, również są bardzo nienezpieczne. Ale szacun, za umiejętności tego gościa.
  5. Niekoniecznie. Rockshox ma prawie w każdym modelu wersję taką i taką. Podobnie fox.
  6. Taper, czy nie, to różnicy nie poczujesz
  7. Naturalne środowisko fata :) Mój kask... :)
  8. Absolutnie nie tylko. To nie ma większego znaczenia. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  9. To po co ci kaseta 11? Przy dwóch blatach na przód, to 10 na tył to jest ideał.
  10. Mtb rządzi Nie no, szosa też spoko, co kto lubi
  11. Kasetę 11 mówisz... Czyżbyś chciał robić 1x11? Taki napęd jest specjazlizowany, uniwersalność jest kiepska. Od siebie polecam 2x10
  12. A koło po co? Na bębenek wejdzie kaseta 8,9,10 i prawdopodobne 11 też Chyba, że jakieś mało sztywne albo coś.
  13. Kupić amor taki jak trzeba, a nie kombinować Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  14. Prawie do każdej ramy z odpowiednimi sterami można zamontować widelec z rurą taper
  15. W piascie milion części? Co ty. Dwa konusy, 4 lub 2 nakrętki, oś, dwa wianki lub garść kulek. Jeśli chodzi o tradycyjną piaste przednią nie maszynową. U ciebie jeszcze dynamo będzie, ale to jest integralny element.
  16. Rozbieraj rozbieraj, to prosta sprawa jest
  17. Kurczę, wszystkie rowery w domu ponaprawiałem, jeździć w zimie nie mam jak... Cholera wściekne się do wiosny..... :)
  18. Koła 36 cali. Przyszłość rowerów xc... Strach myśleć co dalej... Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  19. Się zobaczy. Każdy ma inny gust Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  20. Im dalej w meteo 2033, tym bardziej mroczne i bardzij wciągające... Generalnie polecam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.