Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. egzo18

    Wybór pióra.

    Pięknie. Ile taki zestaw? Nie myślałeś o pilocie falcon, albo justus?
  2. Karbon bezpiecznie kupować, to nowy. Będziesz mieć potem spokojny sen. A na alu jeszcze spokojniejszy
  3. Dokładnie tak. Trwało to kilka dni. Miałem dzień na egzemplarz Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  4. 20 km jazdy na każdym egzemplarzu Używany karbon, to proszenie się o kłopoty. Jak karbon, to tylko nowy Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  5. Zawodowcy jeżdżą, to proste sponsorzy. Dla czołówki xc rower ma być lekki. Karbonowe koła, elementy widelców, ramy... Nie szkoda im. A rama często jest na jeden maraton. Tak samo komplet kół. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  6. Karbonową ramę można bardzo łatwo roznieść podczas upadku. Alu nie tak łatwo. Odporność na scisk karbonu, jest żadna ( bez klucza dynamometrycznego nie podchodzić). Karbon lepjej tłumi drgania i nie wybacza błędów tak jak alu. Nie wziął bym węglowego górala. Szosę i owszem. Górala nie. Szczególnie coś do ostrej jazdy.
  7. Do pewnego stopnia. Mniejszego niż alu.
  8. Biedna szosa... A ten facet jest wielki. Nawet na wózku
  9. Zdjęcie daje takie wrażenie ono ma 136mm szerokości i 276 długości Wąskie, twarde i dziurawe. Dla mnie idealne. Oczywiście testowałem kilka przed zakupem.
  10. Selle italia c2 Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  11. To prawda. 10 tomów. Prawie lub ponad 1000 stron każda.
  12. Czytał ktoś "malazańską księgę poległych " Dostałem pod choinkę. .. Seria dziesięciu książek. Mam pierwszą. Co to w ogóle jest? Ale najpierw skończyć metro
  13. Zapytajmy właściciela Ja mam platformy i tak pozostanie
  14. Ubijaczki są czterostronne. Są chyba nieregulowalne w stosunku do spd shimano. Ale mogę się mylić.
  15. Wiesz, co do superiora, to wiem,że w Tarnowie w bikebrothers mają. Kupiłam tam dorosłego supa, teraz ma go mój brat i tego painta też tam brałem. Najlepszy sklep i serwis w mieście.
  16. Popieram. Ale pamiętajmy, że dzieciak będzie też podjeżdżać ( tak myślę) Więc jeśli jeden na x to kaseta o dużej rozpiętość ( najczęściej jest wolnobieg w takich rowerach) . Mój kuzyn czasem się z biegami gubił, ale moja podpowiedź i po problemie. Co do widelca.... No tu bywa różnie. Wiadomo jak nie ma to lżej, ale jak jest, tylko nie jakiś zoom, tylko suntour miękki, to w razie jakiegoś skoku, a wiem,że takie bywają ( nawet krawężnik, korzeń w lesie) to dzieciak ma lżej na ręce i panowanie lepsze.
  17. Z tych podanych przez trollu, to giant... Ale czy rower musi być tak wypasiony? Tarcze itp... V zupełnie wystarczą do dzieciaka. Aż za dużo. Dzieciak z bajka wyrośnie... Nie ma co przesadzać też. Koła 24, hamulce v, WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO jazdy. To najważniejsze. Koniecznie musi reż mierzyć. Też weź po uwagę taką sprawę... Wywali się, koszta napraw itp.. Ja uważam, że coś do 1,5k max. Jeździłem w wakacje z kuzynem. 6 klasa podstawówki. Ja na moim gt, on na superiorze paint 24. Zapylaliśmy po lesie. Szalał aż miło http://www.roweryruda.pl/wp-content/uploads/2015/03/708_Paint-24-red-C.jpg I najważniejsze: KASK
  18. Kaido, ja potrafię wlać w siebie litre na 40 km, przy umiarkowanym cieple. Specjalnie tego nie czując... Po to bukłak. I to jest bardzo wygodne rozwiązanie. Muszę się mocno nawadnianć. Nereczki mam mizerne... Lubię też bananem zagryzać
  19. Ciekawostka https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DoYBxwzgOm2I&ved=0ahUKEwj1_7PtlpDRAhWBoiwKHZKcBDcQo7QBCBowAA&usg=AFQjCNF_SLD3YEoEL3PS24JwHOvDezqvvw&sig2=VRvof2N8E2hs6ooqd6JG3g
  20. Rower mtb w swoim naturalnym środowisku
  21. Plany? Zrobić setkę na mtb, wystartować w mistrzostwach mtb Tarnowa, jak się uda to spróbować enduro i szosy Kupić bukłak i może kamerę sportową
  22. To prawda. Ja mam " bagaż " za trzech
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.