Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. egzo18

    Wybór pióra.

    Aaa nie doczytałem, że to stub. Wszystko jasne. Trochę szkoda. Chociaż u mnie pióro służy do normalnego pisania, więc japońska igiełka F jest na moje warunki idealna. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  2. egzo18

    Wybór pióra.

    A da radę tymi stalówkami coś flexować?
  3. Jak kulki przestają być kulkami i na bierznika widać wrzery. Z czego to pierwsze jest spotykane dość często, to drugie rzadziej. Dobrze wyczyść i nasmarój łt43. Ewentualnie wymień kulki lub wianek jak będzie potrzeba ( ale wątpię żeby taka była)
  4. Również uważam, żebyś zaglądnął do piasty. Nie zepsujesz, bo nie ma czego a się nauczysz Ja lubię gubić drobne części jak coś rozkładam. Zdarzało mi się wielokrotnie jak jakąś elektronikę naprawiałem. Przy rowerze jak coś rozbieram, to pudełko i worek trytek. Części co są razem trytkami i do pudełka. Ale faktycznie przy szkrabach, to pod kluczem by to być musiało. I przestroga, jak koło już źle chodzi, nie ma smaru, to uważaj aby się bierznie kulek nie wytarły, bo potem d*pa...
  5. No to klucz do suportu, ściągacz do korb i jaza. Ewentualne w serwisie powinni to odkręcić za piątkę.
  6. Osłona powinna zejść normalnie. Bez odkręcania pedała jednego nawet. Jedynie powinno zostać mocowanie. Ono powinno być pod suportem. Chyba, że jakieś inne rozwiązanie.
  7. No, o tym mówię Pomijając lekkie niedoróbki, za tą kasę rewelacja W następnej kolejności jest mój park tool pcs9. Ale on jest dwukrotnie droższy niestety... Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  8. A jaki to był? Moim zdaniem najtaniej i sensownie, to veloman bike trim. Ale czasem przy pierwszym ustawieniu wymaga pilnika.
  9. To nie miło, ja na moim park toolu młotkiem walę i jest rewelacyjne... Czyli najtańszy i dobry stojak, to veloman... Szkoda Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  10. Nawet taką byle, by rozmiar pasował Suqub, stojak z lidla kiepski? A dobrze go skręciłeś? Na mnie tylko złe wrażenie robiła jego łapa...
  11. Apropos rękawiczek. Ma ktoś heble lane dotem? Bez rękawiczek przy nich robić to tak trochę nie miło Ja mam na oleju mineralnym. Mogę bez
  12. Ja mam mamę pielęgniarke. Mam tych rękawiczek kilka opakowań .. A w każdym 100 sztuk
  13. Nie wiem jak, ale mój post wylądował nad twoim... Rękawiczki do serwisu takie? Hymm ja bym nie wziął. Za grube. Ja używam medycznych, lateksowych. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  14. Oj, test to dopiero w lecie będzie Sklep godny polecenia. Kupowałem tam masę narzędzi, stojak serwisowy i różne części Jak mówisz, że za sezon zmieniasz rower, to kup sobie korbe altusa i jazda. Nie ma sensu ulepszać coś, co i tak będziesz zmieniać. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  15. Taką szosę poklubową, to sam bym przygarną
  16. Najważniejsza rama. ( wiele producentów robi świetne ramy) Resztę można dobrać Mikołaj do mnie jeszcze leci https://m.centrumrowerowe.pl/akcesoria/plecaki-rowerowe/z-buklakiem/p,plecak-rogue-lemon-green-zolty-camelbak,414190.html
  17. Jak się zdecydujesz na rower, czy nowy, czy używany, czy szosa, czy mtb, czy może będziesz składać tak jak ja. Podasz budżet, to będziemy radzić co i jak. Inaczej, to tak trochę dziwne
  18. Sprawdź sobie ile kosztuje piasta dt 240s Od 600 za przód do 1200 zł za tył sama piasta. Jedna Ja dałem 1200 zł, za oba koła
  19. Również polecam taki set. Koła będą wieczne jak o nie będziesz dbać. Ja mam w mtb koła dt swiss m1900
  20. egzo18

    Klubowicze majsterkują

    Takie majsterkowanie też się liczy?
  21. Używany węgiel, to proszenie się o kłopoty i możliwości ogromnych problemów. Tyle o nich.
  22. Nie mogłem znaleźć. Podlinkuj. Model nie ważny, ważny osprzęt
  23. Szosa za tobą chodzi? Nie mtb? Gość z twojego miasta, to jak przyjdzie co do czego, to obejrzysz, przymierzysz... Tak najlepiej.
  24. egzo18

    Wybór pióra.

    U mnie taki dziwak- pilot capless, ale go uwielbiam i pelikan m 205 Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  25. egzo18

    Wybór pióra.

    No to faktycznie trochę się nie wstrzeliłem... Pióro poprawia charakter pisma. Widzę po sobie. Długopisem piszę zupełnie nieczytelnie. Piórem natomiast czytelnie. Co nie zmienia faktu, że nadal bazgram. Ale mniej Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.