Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Przyjęło się w środowisku zjazdowców, i właśnie chyba zjazdu tyczy się ta grafika, że koną nie jeździ się w dh, taki mit jak amorki rst, które w tym środowisku znane są jako " rozwal sobie twarz " Podobnie traktują kone. Kona miała kilka takich epizodów ram w dh łamiących się jak zapałki.
  2. Imo tylko brać. Specyfikacja wyśmienita. Marka dobra.
  3. No i masz tu święta rację. Większość ram to Chiny / Tajwan, a jakościowo są znakomite. Widziałeś na żywo ramę gt, gianta, lub speca lub jeszcze jakąś inną? Pooglądaj, w tych ramach widać wręcz jakość i finezje wykonania.
  4. Zamierzam czytać tylko 2033, 2034, 2035. Dobrze wybrałem? Edit : Już wim, że dobrze. Tylko oryginalna trylogia.
  5. Czemu twierdzisz, że im dalej tym gorzej?
  6. Panowie, za dalego brniemy... Drogim rowerm można szpanować,ale można go nie wykorzystać. A potem wstyd jak cię składak odjeżdża. Ale co z tego? Stać? To kupować, nikt nie broni. Generalnie jak pisałem wyżej nie wpadajmy w paranoje... A tak w ogóle co to znaczy rower drogi? Dla mnie drogim rowerem jest moje gt za około 5k, inny powie że ten rower nie jest nawet tani... Po co się w to zagłębiać? Chcesz kupić dobrze, kup sprawdzoną markę mająca dobrą opinię, taki model na jaki cię stać. A tak w ogóle, jeździsz, cieszy cię to, to będziesz mieć fan na wigry 3
  7. No to zaczynamy " Metro 2033"
  8. Co się podoba, byle nie kross i jakieś cholera wie co. Świetne ramy ma gt, bardzo sztywne, superior również robi dobre, giant, scot, orbra... Co wybierzesz generalnie będzie dobre z małymi wyjątkami. Każde ramy odznaczają się mniejszą lub większą różnicą ( wizualną, konstrukcyjną...) w stosunku so innej.
  9. Nie ma najmniejszego sensu piramidy rowerów. Marka, to rama, reszta wiadomo, shimano, sram, fsa, fox, rs, rst, dt swiss,. Marka to rama, w reszta, to studnia bez dna GT <3
  10. Jak jest wszystko dobrze skręcone, to na składaku wigry z górki zrobisz 50. Jak trollu pisze, rozsądek i pewny, nie górnolotny, drogi, itp, sprzęt.
  11. Osobiście tak jak pisałem. Najwięcej miałem 60 z kawałkiem, na ogromnym zjeździe, taką prędkość utrzymałem przez jakieś 3 min. Potem mniej dokręcałem i jakieś kolejne 3min miałem około 50. Przestałem dokręcać i do wyrównania zjazdu moją prędkość wahała się między 40 a 50. Cały zjazd to było prawie 10 min. Bardzo długi. Co nie zmienia faktu, że taka prędkość rowerem xc z oponami 2,25 to jest już bardzo dużo, i najmniejszy błąd może skończyć się tragicznie. A ten koleś wyżej to nie wie co robi, trzyma się kraja zbytnio, kask...
  12. Ładna dętką.... Ja mam pełną kontrolę na moich xt i tarczach 160 również xt przy takiej prędkości Mogę rower bardzo skutecznie zatrzymać, ale trzeba uważać aby kół nie zablokować.
  13. Kolega dobrze prawi. Taka prędkość na rowerze, to stalowe nerwy i umiejętność doskonałego panowania nad maszyną. Jeden fałszywy ruch, dołek, nawet kamyk... I amen. W najpelsze wypadku zdarłeś skórę do gołej kości. Także myślenie z wyprzedzeniem, uważnie jak diabli na samochody... Taka prędkość to już nie przelewki. I pęd powietrza jak by ci łeb urwać miało.
  14. Ja za komplet xt dałem rok temu 550 zł ( bez tarcz oczywiście). Różnica konstrukcyjna żadna. Slx ma zablokowaną śrubkę od odległości klocków, ale wystarczy ją wymienić i działa. I ma zawleczke zamiast śrubki w zacisku, ale jest gwint i śrubkę można dać.
  15. 506 i 615, to wariacje deore. Specjalnie nie podałem deore. Slx ma przewagę w postaci ceramicznych tłoków Oj tak. Koło zablokować nie sztuka trzeba tak hamować aby koła nie zablokować
  16. Slx dysponują większą mocą i lepszą modulacją od 355. Miałem 355, mam xt. Czasem na ostrym zjeździe trzena go było nieźle dusić. A xt jednym palcem i nie idzie ich zagotować. A 355 mi się udało Dobrze kombinujesz, większa siłę jest potrzebna z przodu. Od razu mówię, że mogę być nie wiarygodny, mówię o mojej jeździe, las, strome zjazdy, ostre szybkie hamowania. A do elektryka aby rower nie zatrzymywał się jak tir, to trzeba mieć czym złapać. Z drugiej strony mocny hebel z przodu ubije ten " amortyzator " suntoura w tydzień...
  17. Dokładnie. Kupić elektryka, zapakować heble xt lub na tarczach 180mm i będzie cacy
  18. Owszem. A jak tam twój rower? Zrobiłeś co planowałeś? Pokaż go w końcu...
  19. Owszem. Ja kupowałem dokładnie rok temu w grudniu, na niemieckim amazonie, tata dostał bon w pracy na 100€ ( pracuje w Niemczech), bon dostałem po choinkę. kask kosztował coś 90, co przy ówczesnym kursie ojro dawało niecałe 400 zł. Ponad stówa taniej niż u nas w tamtym czasie.
  20. Ja mogę już coś o nim powiedzieć. Zarówno jazda leśna, gdzie raz ze mną lądował na glebie, także szybka, ostra jazda po korzeniach, wybojach, małych dropach maks 40cm, czyma się głowy jak na kleju . Także asfalt, trasa 50 km, nie czuć dyskomfortu. W tej cenie, to on jest praktycznie bez konkurencji. Bo jego normalna cena jest lekko wysoka.
  21. No... I ładne. Ja też tej rzepy nie mam na brodzie, tylko całkowicie po prawej. Chyba masz go lekko krzywo założonego, tak mi się wydaje. Czyli udany zakup?
  22. Dawaj fotkę w nim Żeby nie było. Fotka z lata jeszcze. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  23. Myślę czy się brać za to... To jest dramat?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.