Lepiej, ale niewiele. Hamulce już hydro, ale jedne z gorszych. Można zauważyć, że te elektryki mają słaby osprzęt... W stosunku do normalnego roweru. Oszczędzają na normalnych częściach.
Ja za ciuchy letnie dałem coś 200 za gatki i koszulkę plus jeszcze jakieś 60 za rękawice ( doceniasz zakup przy długiej jeździe, a wielbisz przy glebie )
Dobry wybór. Ten kask ma bardzo dobry systen dopadowania. Oprócz pokrętła, cała rama się obniża lub podnosi w trzech pozycjach Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Twój trek to jest 29er? Poczekaj na wiatr w plecy, a zobaczysz jak wyfrunie. Jak nie 29er, to trudniej. Jeździłem rok 29erem wiem co mówię Romet, dobrze się kojarzy, ale mmnie trochę odpycha. Boje się że będzie jak z krossem. Dobre, a nagle coś im odwaliło i robią ramy z "gównolitu " :/
No ja przekroczyłem 60 km/h oczywiście z górki. Ale rower czasowy, para w nogach i na prostej tyle zrobisz, a i bez roweru czasowego, ale ułatwia. Najwięcej na prostej ( mówię o mnie, rower mtb, opony 2,25, brak siły w nogach) to było jakieś 43, jazda z wiatrem
Hamulce muszą być mocne i mieć dobrą modulacje. Wiadomo elektryk trochę waży... I żeby nie działały w trybie on off, jak niektóre. Ja miałem v max 6 z przodu:) taka trochę śmierć w oczach :)
No, czyli dobrze czułem. Za dużo na tym forum siedzię żeby "tag" wystawiony bez ceny minimalnej nie budził moich wątpliwości. Konkretów Ci nie powiem, bo żadnego taga w życiu w ręku nie miałem. Podróbka cuchnie na kilometr, chociaż są i takie, że posiadacz taga się zastanawia. Będziesz trochę na tym forum, to złapiesz o co mi chodzi.
Czy warwo bawić się w taką dokładność w praktyce? Dyskusyjne, dokładnie tak jak napisałeś. Sprawdzałem moje dt swissy i one są tak wycentrowane, a nie były dotykane od fabryki (!), a ja ich nie oszczędzam A co do filmiku. Gdyby się pedały odpieły, to by to lepiej wyglądało
Udało się realnie ustawić stare koło jedno komorowe po odpuszczeniu, czyli przejechaniu do sklepu i trochę się niad nim znęcając ustawiłem do 0,2mm Warto dodać, że zegary nie pochodzą z Chin... To czeskie kmitexy z certyfikatami dokładności każdy. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Raz, to po odpowiedzi kolegi cieslut z drugiego tematu. Po co dwa razy pytasz o to samo? A dwa, nie widzi Ci się dziwnie tanio? Ale mogę się mylić... Ale zobaczymy.
Ja osobiście śmigam na oponach 2.2. Rower taki typowy góral. Czasem go nosi w terenie, kwestia opon, techniki, nawierzchni... Co kto lubi. Fat w terenie pójdzie stabilniej
Tak. Można zdemontować daszek. Ale psuje to jego wygląd. Tejot ma ten sam kask Za 300 zł za ten kask, to bier w ciemno. Tylko rozmiar dobierz. Najwyżej wymienisz
Zrezygnował bym z dysków na rzecz wyższej grupy napędu. Takie moje zdanie. Albo szukał używki, za tyle kaski to wyrwiesz coś na 105. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.