Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Jeśli rozważasz mniej znaną markę ( do czego zachęcam) spójrz na szosy superiora, albo trochę bardziej znaną markę GT, i ich oferta graveli.
  2. Taki osprzęt za taką cenę? Daj spokój... Czy tylko markę kona bierzesz pod uwagę? To ogranicza...
  3. Te dwa rowery, to szosy, obie za drogie. Ty chcesz tym wjechać na szuter? Nie ma mowy. Nie na takich kołach i oponach. . To może jeszcze z innej beczki i rower przełajowy?
  4. Pod względem sprzętowy, to oczywiście pozycja 2. Tylko pamiętajmy, że to już jest xc. A pozyja jeden, to typowy cross. Ale mi się widzi tak: pozycja 2 i montaż cienkich opon krosowych
  5. Miasto i szuter, czyli naturalne środowisko roweru crossowego. Kona, to fajna marka, jeśli mają rowery crosowe, to nie ma się co bać. Poszukaj i pokaż tu. Pomożemy.
  6. Ciężko o rozeznanie rynku w rowerach. Teraz będzie dobry okres na zakup, wchodzą roczniki 2017. Zeszłoroczne będą tańsze. Co do marki: Generalnie większość marek polecam, Giant, specjalized, Scott, itp z małymi wyjątkami ( kross), a niektóre lubię wyjątkowo ( superior, gt orba)
  7. Od siebie polecam jakiegoś gt ( jeśli się podoba ich sposób na ramy). Jeśli chcesz 29era, to modele karakoram, jeśli 27,5, to avalanche Ramy gt słyną ze świetnej sztywności i wytrzymałości. Jak będziesz łapać jakąś używkę, to służę radą, w ogóle służę radą. Pisz pw, lub tu. Rower można wybierać jak zegarek, jak pióro .... Bez końca
  8. Moja rama, i mój fox, są pod standardowe dziewiątki. Idę o zakład, że trollu też ma dziewiątki w przedzie i tyle. Ramy? Jakieś 1200 wzwyż ( cena ramy) . Może są tańsze, nie paczyłem nigdy pod tym kątem. Jest to mi zbędne, mało ważę, a nie latam ogromniastych skoków.
  9. egzo18

    Wybór pióra.

    Co co co? Jakim cudem zajechałeś pióro w rok? Jaki to był model? Jakie objawy wykończenia? Jaki budżet na nowe pióro?
  10. Technikę ma wspaniałą. Prawda. Najlelszy jest ten moment jak mu ta obręcz zapyla na boki w zakręcie
  11. Bo tamta dyskusja go zadusiła... Gość jest ciut szalony.
  12. A tego pana widzieliście? https://www.google.pl/amp/www.redbull.com/amp/en/bike/stories/1331830695460/fabio-wibmer-out-of-mind-city-bike-shredding?client=ms-android-tmobile-pl&espv=1 Polcam obejrzeć
  13. Może jakoś nie zwracałem uwagi, ale ja tego nie czuję pod palcem.
  14. Ja nie czuję różnicy na manetce żadnej. Natomiast czuje jak sobie raz w teren specjalnie wyjechałem na wyłączonym sprzęgle. Różnica znwczna w lataniu łańcucha.
  15. Zmiana temperatur. Wyjście z ciepłego na zimne ( tak mi się widzi)
  16. Dokładnie. A jak ci to zmrozi na amen..... Psikni czymś w pancerz, brunox lub coś podobnego.
  17. Sprzęgło w domyśle załączamy jak jedziemy w ciężki teren. A w praktyce, to nie wyłączamy wcale, ewentualnie jak rower zimujemy. Nie uszkadza to w żadnym stopniu czynności naszej przerzutki.
  18. Zacytuję sam siebie. To co jak się zabrać za gwiedne wojny?
  19. Ja mogę pomóc tylko w sprawie ciuchów letnich. W ziemię nie jeżdżę. Zwróć uwagę na spodenki, żeby miały dobry " pampers" Nie wiem jak strój zimowy, ale letnie szorty kolarskie używa się bez bielizny ( tak gdybyś nie wiedział)
  20. Kominiarke też mam. Jakaś nawet nie wiem jaka. Sprawdza się.
  21. Również polecam odzież rowerową z decathlona
  22. Ważne aby podczas jazdy jeść i pić i można kręcić i kręcić i kręcić..... Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  23. Jeśli uda się wystartować, to pojadę z kamerą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.