Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Tak. Ixs trial rs. Nawet gdzieś tu dawałem fotkę tego kasku na moim czerepie. Zielony. Dodam jeszcze, że podczas dość paskudnego leśnego upadku to kask mi się nawet nie przesuną.
  2. Linka doń pokaż Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  3. Znacznie lepsze mocowanie pasków w ixs, lepiej siedzi na czerepie przynajmniej u mnie, dostępność części zmiennych. chyba bardziej zasłania potylice. Napewno głębiej siedzi na czole. Tyle porównałem macając foxa kumpla. Osobiście bareziej leży mi ixs i owy kask mam już rok Aaaa i przy upadku " na pysk " nie połamiesz daszka, tylko odchyli się do tyłu. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  4. Przemyśl dołożenie do ixs warto naprawdę. A przeceny niezłe.
  5. Tu masz taniej http://rowerowy.com/sklep/ubrania-buty-ochrona/kaski/cross-country-maraton-city/prod/fox-flux-2015 http://allegro.pl/kask-rowerowy-fox-flux-savant-s-m-enduro-i6621865503.html http://allegro.pl/kask-rowerowy-fox-flux-cauz-ice-blue-l-xl-enduro-i6621833953.html KASK FOX FLUX SAVANT RED/WHITE S/M WYPRZEDAŻ! Przyglądanij alledrogo Niektóre wersje mojego ixs też nieźle zjechały z ceny http://rowerowy.com/sklep/ubrania-buty-ochrona/kaski/enduro-all-mountain/prod/ixs-trail-rs
  6. Różnica w osprzęcie jest znaczna. Zdecydowanie tamten Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  7. W każdym rowerze tak jest, gt również jest pancerne, też się ceni, każda uznana marka się ceni . A czasami jedzie na starej renomie, a jakość już nie ta...( kross)
  8. Ja bym wziął właśnie cube z tych dwóch. Hydro, świetny osprzęt, karbonowy wideł. Nie trzeba nic więcej. Ewentualnie jak stwierdzisz, że te heble są słabe dla ciebie ( a na 99 procent tak nie stwierdzisz), to założysz lepsze. Ale ten model pakują do mtb i dają radę , a co dopiero w szosie
  9. Ta szosa jest taka drogawa, bo ma tarcze. Jeśli jest wersja z hamucami obręczowymi, to będzie bardziej opłacalna. Ale patrząc na markę kona odnoszę wrażenie, że te rowery są dość drogie w stosunku do wyposażenia... Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  10. Oba rowery szosowe, oba dobre, sam musisz wiedzieć czy chcesz barana, czy prostą kierke i delikatniejszą geometrie. Żadnego z tych kasków bym nie wziął. Fox flux w tej cenie miażdży. Trollu, met to dobre kaski, ale w tej budżecie to tylko flux, jeśli oczywiście kask enduro się podoba.
  11. Nawet nie wiedziałem, że smarty występują w tak cienkiej wersji. Mam te opony, tyle że 27,5 na 2,25
  12. Smart samy, to jest pełno prawna opona mtb. Jak jest gruba?
  13. I klamki też są ważne, żeby układ nie był " gumowy "
  14. Porównanie do niego może być jakiś xcm. Jak lekko się podaję przód tył , to ok. W tej klasie widelców, to norma.
  15. Jakie luzy? Lata na lagach na boki lub tył przód? Czy się lekko poddaję? Jeśli się lekko poddaję to norma. Jak lata, to wychodzi jego kiepska jakość.
  16. Dobre podejście Tylko serwisować raz na jakiś czas, żeby nie " zapuścić "
  17. Uuuu. To jak była hydraulika, to trzeba było brać... Każda hudraulika lepsza od v. Faktem jest, że nawet przy małej tarczy, to ten widelec złapał by luzy po kilku setkach km. Zresztą na v też złapie, tylko wolniej. Lepiej byś zrobił biorąc dyski hydro. Czegoś nie rozumiem... Jeśli klamki były deore, to zaciski na 99 % też. ( deorki, to już porządne hydro) Raczej fabrycznie nie mam mieszanki grup w hamulcach
  18. Będę słabsze podczas deszczu. Ale bez siania paniki. Dobrze ci doradził, bo mechaniczne tarczówki ( z wyjątkiem avida bb5 i i bb7) to jest koszmar.
  19. Aż boję się zapytać ile to waży? Sam do kół w m rowerach rodziców ładuje Łt 43, do sterów też i jeździ lata. Tylko zaglądać raz na jakiś czas aby go nie wymyło Zamówiłem zegary d centrownicy. Jak przyjadą to się pochwalę
  20. Te przebiegi są naprawdę imponujące Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  21. Modele hardtaili gt dzielą się podobnie. Aggressor, avalanche, zaskar. Różnice w geometrii. W klasie zaskara mamy między innymi ramy węglowe.
  22. Dla mnie największą uniwersalność daje xc. Tylko mówię, dla mnie. I na wycieczkę asfaltem się kopsne i w terenie polatam, i po mieście krawężniki nie straszne
  23. Gt również daję mocowania do bagażnika. :)
  24. Ci co kradną rowery, to nie są amatorzy, mało znana marka nie pomoże. Mojemu bratu parę lat temu ukradli pięknego jamisa...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.