Uuuu. To jak była hydraulika, to trzeba było brać... Każda hudraulika lepsza od v. Faktem jest, że nawet przy małej tarczy, to ten widelec złapał by luzy po kilku setkach km. Zresztą na v też złapie, tylko wolniej. Lepiej byś zrobił biorąc dyski hydro. Czegoś nie rozumiem... Jeśli klamki były deore, to zaciski na 99 % też. ( deorki, to już porządne hydro) Raczej fabrycznie nie mam mieszanki grup w hamulcach