Czyli można tak latać . Mam pełne slx z kasetą i łańcuchem xt. Jeszcze pedały i projekt GT zakonczony . Mam napęd 2x10 dwa dni , ale już go lubię bardziej niż 3x8
Mam pytanie do kolegów mających napędy 2x10. ( Mam nadzieję, że tacy są ) Jakich przełożeń ( numer zębatki ) na kasecie używacie z jakim przełożeniem w korbie? 1 z przodu i z tyłu 1,2,3,4,5,6 . 2 z przodu i z tyłu 6,7,8,9,10 . Przy tych kombinacjach przekosy są małe. Jeździć tak, czy można inaczej mieszać ?
Mam pytanie koledzy . Zaczyna mnie wyciągać czarny proch . Głównie rewolwery i pistolety . Mam kilka pytań . Wiem, że można kupić i posiadać bez rejestracji i zezwolenia. Tak samo amunicja . Ale co z prochem? Wiem, że strzelanie tylko na strzelnicy . Koledzy, gdzie kupić , co kupić ( rewolwer do 1,5k, pistolet do 1k ) i co z prochem ?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.