Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

to tamto

Użytkownik
 • Content Count

  949
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

to tamto last won the day on August 31 2016

to tamto had the most liked content!

Community Reputation

33 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

449 profile views
 1. Salomona Sense Ride 2 - mam obiegane 2 pary, (tylko weź poprawkę że ja lubię specyfikę Salomonów, każdy ma jakąś ulubioną markę, ja biegam głównie w Salomonach). Buty stabilne zwłaszcza na mokrej nawierzchni, kamienie, lekkie błoto, dobre trzymanie boczne, w miarę lekki "zwinny" but. IMO jedne z lepszych butów jakie miałem/mam dobry kompromis między wagą-wytrzymałością-wygodą. Tylko moim zdaniem, przemyśl temat czy takie buty chcesz na asfalt i bezdroża, osobiście brałbym coś z mniejszym bieżnikiem.
 2. Magia, ładnie pokazane, dobrze dobrany kontekst, no i same przejazdy... i oczywiście rider-zy , czysta przyjemność
 3. Mi zakres 1-2 tys. pasuje, ważne by nie "mulił". Jestem pragmatykiem i zdaję sobie sprawę z ograniczeń takiego sprzętu, również jak autor wątku jestem ciekawy co mogę "wyciągnąć" z rynku za wspomnianą kwotę do 2 tys.
 4. Coś takiego w kwocie 1k to chyba nieosiągalne ?, będę wdzięczny za linki jeśli jest szansa na taki zakup-z góry dziękuję
 5. Cześć, jestem w podobnej sytuacji, będę wdzięczny za polecenie sprawdzonych źródeł poleasingowych sprzętów.
 6. Dobry bieg, dobre tempo, gratuluję formy w "zwariowanym" roku, co to za bieg i górki ?
 7. Proponuję dobrą mapę lub nawigację zabrać, błądzenie to najczestszy powód narzekań.
 8. Z własnego doświadczenia, "gruszkę" przerabiałem 2-3 lata temu, ból wzmagał przez 3 tyg. w końcu niemal brak możliwości poruszania nogą - panaceum - rehabilitant sportowy, kulkę golfową niemal wbił w pośladek, ból był taki że dowiedziałem się jak to jest posmarkać się i popłakać jednocześnie i prawie wymiotować. Jednak opłaciło się po dojściu do siebie w gabinecie 30 min. wyszedłem obolały o własnych siłach, na drugi dzień był leki bieg, a na pośladku fioletowy siniak jak po zderzeniu z autem. Od tego czasu, czasem roluję-zawsze boli-co zrobić..., rozciągam-czasem, ale podstawa to zachowanie i praca nad prawidłową postawą ciała i wg mnie to jest klucz do "gruszki" jak i wielu innych. Ogólnie ruchomość bioder, a raczej jest brak to ogólny problem biegaczy, tak samo jak słabe core stability.
 9. Również mijam wiele razy patrole codziennie i nic, na szczęście. Zastanawia mnie jednak jak będzie rozpatrywana sytuacja od jutra tzn., obowiązek noszenia masek, czy biegając o 5 rano, również mam mieć maskę na twarzy ?, rano nie ma żywej duszy jednak nakaz to jednak nakaz...?
 10. Można wszystko ale "z głową", zdrowych Świąt życzę wszystkim
 11. Również biegam jak zwykle, zawsze biegałem wcześnie i nic się nie zmieniło 5-6 rano, a o tej porze dnia raczej tłumów brak. Długie biegi to tylko las i też skoro świt, a że zawsze biegam sam to zagrożenia nie ma.
 12. Niestety, takie postępowanie jest często zauważalne w popularnych imprezach, remedium w jakiejś części jest fakt iż mamy większe spektrum imprez do wyboru. Choć ta tendencja zaczyna zataczać coraz szersze kręgi co jest smutne, cóż kasa, kasa, kasa...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.