Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MCz

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

70 profile views
 1. Ja na Dropie dotychczas kupiłem dwa zegarki - raz udało się cło, jakimś sposobem, ominąć (coś tam zapłaciłem, ale absolutnie nie było to te 25%). W drugim przypadku opłaty były już takie, jakie powinny być.
 2. Koledzy, Tak informacyjnie, bo może ktoś będzie zainteresowany... Na dropie jest akcja wyprzedaży zegarków Bulova (sam tam parę zegarków kupiłem i wszystko było ok). Była nawet limitka - Joseph Bulova - niestety już się wyprzedała. Pozdrawiam
 3. Bardzo fajny. Ale nie wiem czy ten, którego chce się pozbyć kolega QuadrifoglioVerde nie jest jeszcze fajniejszy (choć oczywiście to dwa różne zegarki). Szkoda, że mamy taki czas, który osoby prowadzące działalność gospodarczą skłania raczej do oszczędności niż ekstra wydatków...
 4. Szanowni Koledzy, Co myślicie - ktoś widział na żywo, macał? *zdjęcie ukradzione z Internetu. Pozdrawiam
 5. Najświeższe info: Koszt wkładki bezela - 40 EUR plus szip (pisałem do squale.ch więc nie wiem czy przesyłka będzie szła z Włoch, czy Szwajcarii - zakładam jednak, że koszty, niezależnie od lokalizacji będą zbliżone). Do tego dojdą koszty wymiany - i tu pytanie do Kolegi QuadrifoglioVerde - komu zlecić taką robotę? Słać gdzieś w świat do jakiegoś zegarmistrza, który posiada autoryzację (bo nie wiem czy w Polsce jest takowy)?
 6. Ja pozwoliłem sobie do nich napisać - otrzymałem informację, że jest to możliwe (wymiana wkładki bezela, albo całości bezela bo to jeszcze nie zostało wyjaśnione). Poprosili o zdjęcia zegarka (przód, tył) oraz o informację czy bezel jest ze śrubami czy też nie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę podsyłać info jak się sytuacja rozwinie. Pozdrawiam
 7. Skoro może być Japonia, to może Orient Star. Wprawdzie nie jest to bauhaus, no i ma datownik (oraz wskazanie rezerwy chodu) ale tarczy, w żadnym razie, nie uznałbym za upstrzoną. Z tego co wiem jest też wersja na bransolecie.
 8. Jeżeli chodzi o mnie, to nie ma problemu. Małżonka powiada jednak, że chciałaby oryginalną klamrę, bo innej, jej zdaniem, zegarek nie jest godzien.
 9. Szanowni Koledzy, Mam nadzieję, że nie zaśmiecam działu...Gdzie zanabędę oryginalny pasek do Longines Dolce Vita - małżonka ma na bransolecie i zażyczyła sobie pasek. I teraz uwaga - potrzebny kolor, cyt.: "brąz jak gorzka czekolada, a nie rudy" Jak nie ma takiego koloru, to czarny. Dziękować z góry
 10. A dziękuję - mi też się podoba Powinienem był zaznaczyć, że to wszystko dzięki uprzejmości jednego z forumowych Kolegów, który, nie dalej niż miesiąc temu, zachciał się pozbyć swojego egzemplarza. Poluję jeszcze na pasek, bo ten w zestawie był już lekko zmęczony...
 11. Ponieważ ognisko cokolwiek przygasło dorzucę coś od siebie. A przy okazji zapiszę się do klubu - witam zatem Wszystkich.
 12. Jest porządnie. Ciężko też jest. Wprawdzie oryginalnej blachy Seiko do SKX nie macałem (też kupiłem na gumie), ale jak porównuję do tej, którą ma Sarb033 (oryginalnej od Seiko) to w mojej ocenie super jubilee jest lepiej zrobiona.
 13. Może wrócą, choć, jak patrzę na cenę, tanio nie jest. Wydaje mi się, że ja zapłaciłem dużo taniej - ale to było rok (z dobrym okładem) temu.
 14. Sprawdziłem - mam angus jubilee. Tak czy siak polecam, choć na stronie strapcode informacja, że model się wyprzedał.
 15. Podobnie jak Kolega rutic mam strapcode super jubilee - brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Jakość bardzo dobra, choć cena jakiś czas temu chyba poszła w górę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.