Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sviety

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1610
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sviety

  1. Piękna ta Eterna ...widzę dużo podobieństw
  2. W zasadzie to wybrałem to co było dostępne 😄, ale takie mamy czasy, że zegarka czy samochodu nie dostaniemy od ręki takiego jakiego byśmy chcieli. Cieszę się z mojego modelu jak głupi, bo na razie to sprawia mi najwięcej radości wśród pozostałych. I cieszę się, że jest jeszcze ktoś z inżynierem, a mam nadzieję, że jest nas więcej ...moglibyśmy założyć temat "Pokażcie w końcu swoje inge" 😁. Szkoda, że nowe nie są kontynuacją poprzedników. Widać, że już od mojej wersji zaczęli ciąć koszty. Gratuluję posiadania fajnego Inge. ps Próbowałeś może kombinacji z paskiem gumowym?
  3. Jubilee niezłe, nigdy bym nie pomyślała o takiej zmianie. To Seikowa bransa czy cos dopasowywałeś?
  4. Ja bym chętnie porównał czarnego z białym. Sam szukałem czarnego bo nie byłem przekonany do połączenia bieli ze złotym. Zmieniłem zdanie w tym wypadku, co nie znaczy, że gdybym wcześniej znalazł w wersji black to bym się nie zawahał. edit W moim przypadku patrząc z drugiej strony jest uzupełnieniem kolorystycznym do EX36
  5. Dziękuję. Myślę, że przy nim bym się zawahał czy nie zostać jednozegarkowcem.
  6. Świetne zdjęcie ...ja też je przeoczyłem.
  7. Ten by też pasował do tej zimowej sceny powyżej
  8. Tym zdjęciem Dnlaie ostatecznie obalił tezę o braku kompatybilności pasków w aligato-brązie z czarnym diverem 😁
  9. Dzięki, tu też myślałem o czarnym ...ale ta wersja kolorystyczna jest świetna.
  10. Lepszego podbicia tematu nie mogło być, przepiękne linie.
  11. Moim zdaniem autentyk, fajna tarcza, nr mechanizmu zgodny, na dole na tarczy zdaje sie też nr7009. 1990 jak kolega wyżej napisał. https://www.lot-art.com/auction-lots/Seiko-Barcelona-olympics-7009-3040-Men-1990-1999/32652013-seiko_barcelona_7009-11.12.19-catawiki
  12. Musze się nauczyć robić takie zdjęcia jak poprzedni właściciel, bo na razie to wstyd. Właśnie, że będę go nosił codziennie, żeby Cię nie kusiło 🤪
  13. Pamiętam ...ale bez walki nie oddam na pewno
  14. Tu by się dwa lajki należały
  15. sviety

    Druga strona nadgarstka

    Pasior wybitny ...jak zwykle od Santino, fajnie, że klamerka sygnowana.
  16. Warto było, świetny Inge W tym miejscu podziękowania również dla Michała za wsparcie techniczne mojego pomysłu ...i zmiany w koncepcji.
  17. Oficjalne dzień dobry ze starym-nowym inżynierem....
  18. 17,5 leży fajnie, ale trochę zabawy z dopasowaniem było ...no ale system szybkiego rozłączania i złączania ogniw świetnie działa...
  19. U mnie zmiana na deser...
  20. Dziękuję, no nie mogłem odpuścić jak się pojawiła okazja zakupu.
  21. Ostatni zakup w tym roku i być może w ogóle. Dziękuję Rafale za miłe przyjęcie, otwartość negocjacyjną i, że zechciałeś się jednak pozbyć tego cuda.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.