Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genovese_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2300
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Zawartość dodana przez Genovese_

  1. Genovese_

    Nóż

    Od kolegi z knives kupiłem.On sprowadza bezpośrednio od AD w USA. https://forum.knives.pl/index.php/topic,164931.0.html#msg1592334 U mnie do roboty jest BM531 , Spartan Talos i Vicek compact.
  2. Genovese_

    Nóż

    Nie ma opcji.Ten tylko do klikania i noszenia. Obydwa ciekawe.Już kiedyś pisałem ,że o ile pająki do mnie nie gadają tak mordulce bardzo mi się podobają.
  3. Genovese_

    Nóż

    Powiem Ci Mariusz ,że mam trochę Microtechów od tych tańszych po jedne z najdroższych np.Scarab 2 Marfione.Natomiast to co tutaj otrzymałem zawróciło mi totalnie w głowie.Widziałem też test tego Socoma na yt.I o ile test można brać z przymróżeniem oka tak tutaj naprawdę otrzymujemy produkcyjniaka w jakości custom.Być może moja opinia i zachwyty nad tym nożem są spowodowane brakiem obcowania z najlepszymi chińczykami typu Reate czy We Knife.W każdym razie jestem zachwycony.;)
  4. Genovese_

    Nóż

    Do mnie dziś doleciał MT Socom Bravo Tanto.jedyne co mogę napisać to ,że oferuje on bajeczną jakość.Amerykańce mogą się uczyć od ekipy Rike i raczej nigdy nie dorównają ich jakości...Po prostu nie ma się do czego doczepić.Także jak ktoś rozważa lub ma obiekcje to mogę potwierdzić jedynie ,że nie ma się czego bać i warto kupić poki ceny MT całkiem nie odjadą.Kilka fotek na szybko :
  5. Genovese_

    Nóż

    AdV ( Andre de Villiers ) Butcher UTL + BM531 :
  6. Genovese_

    Nóż

    Dzisiaj AdV blue plain + MT Ultratech damast :
  7. Genovese_

    Nóż

    Edit. Bardzo fajny.Gratki.Mam sentyment do Mcusta bo miałem kiedyś ponad dekadę temu fajny nóż od nich. btw.ten Twój to jaki model?
  8. Genovese_

    Nóż

    Kilka fotek zestawu ,który towarzyszy mi ostatnio najczęściej czyli MT Stitch +Victorinox Compact:
  9. Wczoraj , dziś i jutro Rolo ND :
  10. Genovese_

    Nóż

    Kershaw Lucha & Pohan Leu Negligence :
  11. Taki pilocik dziś siedział :
  12. Genovese_

    Nóż

    Widziałem bo na knives jeden kolega mi go zachwalał ale zupełnie mi się nie podobają.Tak samo Cobratec to nie moja bajka...
  13. Genovese_

    Nóż

    Fajna recka.Mechanicznie widać ,że jest to lepsze od Twojego UT.Mimo wszystko mam dwie uwagi.Twój UT mimo ,że to limitka itd,. podejrzewam ,ze trafiła Ci się słabsza sztuka.Niestety w MT to norma i minus ,że nie które noże (OTF) otwierają się płynniej niż inne sztuki z tego samego modelu.Piszę o tym UT bo ja mając kilka UT otwieram i zamykam je każdą ręką bez naruszenia naskórka przy czym przy np. 15 użyciu pod rząd(otwarcie -zamknięcie) potrafi się taki UT zblokować.Kwestia druga to na CK jakiś czas temu była żywa dyskusja dotycząca BP i wyszło na to ,że raczej OTF-y bez BP będą bardziej awaryjne.NP.Wpadnie byle paproch i masz zblokowany.Sam nie wiem do końca jak to jest , bo nie przerabiałem nic z OTF poza MT...😉
  14. A gdzie tam Mariusz...Mam takie specjalne profesjonalne narzędzie do demontażu bransolet, a i tak troszkę rysek od wewnątrz zrobiłem...😂Choć przyznaję ,że najbardziej ucierpiał Tudor przy moich pierwszych "szlifach" bo jakoś najtrudniej było mi tam wymieniać bransoletę.Co do wzroku ,cudów też nie ma bo przy wymianie bransolety na pasek używam takie specjalne "okulary" zegarmistrzowskie... 😂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.