I to jest dobre podejście jednak ostatnio jakieś 2 lata temu było tak ,że się zapisałem i opłaciłem zaliczki a za kilka miesięcy otrzymałem telefon ,że zostałem wykreślony bom chyba spekulant czy coś w tym stylu.... 😂
EDIT.w sumie kupiłem w Kruku dwa Roleksy tylko tu UWAGA z rabatami -20% , trzeciego na wtórnym tutaj na forum.Jednego z tych dwóch mam do dziś a drugiego odsprzedałem koledze z forum po nie całych 2 latach.Nie wiem zatem dlaczego mnie skreślili.Może za mało u nich kupiłem...
@beniowski - na cukierkowe 3-4 miesiące ale przypomniało mi się jak się zachowali 2 lata temu wiec odpuściłem, bo serio boli jak czekasz a Cię skreślą z listy.Tym bardziej ,że powód był z sufitu.Ja jestem pasjonatem.Większość zakupów zegarkowych robiłem między 2017-2019 i ma m do dziś sporo z tamtego czasu w kolekcji.Teraz byly myśli aby zapisać się na teściową lub teścia bo oni nie są zbanowani(😂) ale po przemyśleniach wygrał rozsądek i zrezygnowałem.A cukierkowe mi się bardziej podoba niż stalowy.Ładniejszy jest moim zdaniem...😉