Jeżeli chcesz Pama super dokładnego to celuj w modele na unitasie lub VJ czyli etach.Chociaż np. mój 510 z kalibrem P5000 jest super punktualny + 2-3 sekundy doba.Także kwestia sztuki.Poza tym jak kupisz słabo wyregulowanego ,możesz zawsze oddać na gwarancji.. Bo według mnie niedokładność panerai, które są podawane tutaj przez kolegów to jest kwestia wyregulowania mechanizmu.Chyba ,że się mylę top proszę poprawcie mnie.BTW.mój nowy 422 spieszy 1 min. na dobę także raczej poleci do Monachium na regulację.