Może Tobie się wydaje ,że jest za duży ten zestaw ale moim zdanie jest spoko.Zresztą na logikę to po co go brałeś na bransie ,skoro wydaje Ci się nie ok ?
Jasne ,że tak ale wystawienie towaru na chrono24 obarczone jest także kosztami, czasem i pewnym ryzykiem.. .Jakby to było takie proste to nikt by tu nic nie wystawiał.
0005 miał Tomaszek niedawno wystawione.Sprzedawał długo i skończyło się wymianą na Tudora.Nie każdy myśli jak prawdziwy Paneristi.Większość woli w tej cenie( a nawet taniej)in-house z 2 letnia gwarancja... ps.Oczywiście koledze życzę aby sprzedał szybko bez straty, w każdym razie ja póki co obserwuje ofertę.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.