Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genovese_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2309
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Zawartość dodana przez Genovese_

  1. Może Tobie się wydaje ,że jest za duży ten zestaw ale moim zdanie jest spoko.Zresztą na logikę to po co go brałeś na bransie ,skoro wydaje Ci się nie ok ?
  2. @Muzzy fajna fotka @radekvintage super Omega.Jesteś na Zakynthos w Grecji ? U mnie dziś powrót do Suba:
  3. Wiadomo .BTW.Miałem kiedyś taką jak Twoja ,świetna i bardzo dokładna.
  4. Ciekawe jak ta wyglądać będzie w realu , rozmiar jest ok 42 mm.:
  5. Bezel i element bransolety z 18 k złota.To tak jak w Roleksie.
  6. Karol super Radiomir , też go rozważałem ale ostatecznie wygrał 685 u mnie.. Tymczasem powrót do korzeni.Luminor w białym ślubnym strusiu od Filipa :
  7. Jasne ,że tak ale wystawienie towaru na chrono24 obarczone jest także kosztami, czasem i pewnym ryzykiem.. .Jakby to było takie proste to nikt by tu nic nie wystawiał.
  8. 0005 miał Tomaszek niedawno wystawione.Sprzedawał długo i skończyło się wymianą na Tudora.Nie każdy myśli jak prawdziwy Paneristi.Większość woli w tej cenie( a nawet taniej)in-house z 2 letnia gwarancja... ps.Oczywiście koledze życzę aby sprzedał szybko bez straty, w każdym razie ja póki co obserwuje ofertę.
  9. Domyslam sie ,ze to Twoj byly... Byles pierwszym wlascicielem ?
  10. Macałem ostatnio w Kruku bo było ich sporo na półkach, na razie nic nie usłyszałem ciekawego...
  11. Najwygodniejszy zegarek jaki kiedykolwiek miałem przyjemność nosić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.