Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genovese_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2307
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Zawartość dodana przez Genovese_

  1. Pam 510 na białym strusiu od Filipa :
  2. Dzięki.Daj mi trochę czasu , będzie jeszcze lepiej...
  3. Dzięki.Tak naprawdę uczę się..
  4. No spoko Tobie leży i widać ,że masz ciut mniejszy przegub niż ja ...
  5. Graty , fajny jest. Nówkę kupiłeś , nie myślałeś brać bez daty ?
  6. 19,1 obecnie.Akurat to zdjęcie przekłamuje , tym się nie sugeruj... Dla porównania :
  7. Dzięki.Jest idealny, tylko trochę zdjęcie przekłamuje..
  8. Fotka troche przekłamuje bo strzelone tak z góry pod kątem.Normalnie 510 leży ok i jest wygodny ,choć 47-50 mm też moj nadgarstek przyjmie bo mam L2L 6,4 cm..
  9. Właśnie przeczytałem post sanika i miałem mu odpowiedzieć i mnie ubiegłeś... U mnie też 510 była wzorcem na początku... potem 380 chodziła za mną , wreszcie 685 a teraz jak tak myślę sobie to najbardziej mi się podoba 372 lub 673... ps.ale żadnego z tych co mam nie zamierzam się pozbywać..
  10. Panerai 510 na swedish ammo od Filipa :
  11. Dzięki.Odkryłem ,że fotografowanie zegarków to moja kolejna wielka pasja...
  12. Dobra fota i fajny sikor Robert, graty. U mnie PO dziś :
  13. Fajny ile dałeś ? też myśle o czymś takim na siłke.
  14. Dzięki.Przyszło Ci bez Vatu czy dochodzą koszty ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.