Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Baranmc

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Baranmc

 1. Osobiście twierdzę ze kolorowy robi mega robotę, +1 na kolor
 2. Fajny ten TAg miałem okazje go mierzyć ale spory rozmiar u mnie za bardzo przeszkadzał
 3. Ja wybrałem szarą choć pierwszą mierzyłem właśnie niebieską i czarną,szara wydawała mi się bardziej uniwersalna i stonowana i na nią postawiłem.
 4. Gratuluje, mam podobnie z tym że kupiłem ten sam model z szarą tarczą :-)
 5. No właśnie jakoś na tym zdjęciu taki klocek się wydaje a to tylko 43mm, jak na razie nosi się świetnie :-)
 6. Sytuacja się lekko wyklarowała :-) dziś odbieram TAGa , ciut inny model, Brajtek fajny ale jakoś nie zaiskrzyło na tyle aby go nabyć drogą kupna, może jako kolejny w kolekcji pojawi się Avenger GMT na czarnej skórze. Choć jak wiadomo ze facet to czasem bardziej nie zdecydowany niż baba w ciąży :-)
 7. Panowie jesteście w stanie przybliżyć koszt serwisu Heuer 02 (Autavia)
 8. To ciekawa informacja na temat tego mechanizmu. Ten Avenger ma stare logo bo właśnie o nie mi chodzi, jest bardziej klasyczne. Heuer 01 faktycznie robi WOW ale tak jak piszesz jest strasznie nie czytelny co do Breitlinga akurat nie znalazłem w okolicy konkretnie chrono , oglądałem zwykłego GMT i tak jakoś nie zaiskrzyło ........... może na czarnej skórce....... CAR201Z 43mm też mierzyłem jak i tego 01 i o dziwo 01 zrobił na mnie większe wrażenie.
 9. Panowie zwracam się do was jako fachowców, specjalistów w tej dziedzinie :-) .Wielki krokami zbliżam się do kupna któregoś z wymienionych zegarków, podpowiedzcie co według was jest trafniejszym wyborem, co z serwisem obu zegarków i ogólnie wasze plusy i minusy. Z racji że większość czasu zegarek będzie zdobił strój koszulowo, sportowo casual owy moje wybory to ;(fotki wykorzystane z www ). 1. Breitling Avenger II Chronograph Czarny/Stal Ø43 mm ref. A1338111.BC33.170A 2. TAG HEUER CARRERA HEUER-01 43MM CAR201V.BA0766
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.