Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3096
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. W Kruku Raffles (Warszawa) od 2 tygodni mają Zenitha.
  2. Pocichutku wpadło trochę dodatkowej zieleni: 41mm: https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-aqua-terra-150m-co-axial-master-chronometer-41-mm-22050412110001 https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-aqua-terra-150m-co-axial-master-chronometer-41-mm-22052412110001 38mm: https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-aqua-terra-150m-co-axial-master-chronometer-38-mm-22010382010003 https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-aqua-terra-150m-co-axial-master-chronometer-38-mm-22012382010001
  3. Parę słów wyjaśnienia, bo na szybko wrzuciłem fotki, potem musiałem udać się w długą drogę. Otóż po pierwsze "stara" AT nigdzie nie idzie, tylko chciałem do niej przymierzyć nową bransoletę od AT z czarnym lakierem, po drugie zwisa, bo próba niestety była nieudana, więc jej nie skracaliśmy. Teraz kilka słów szczegółów. Od wprowadzenia na rynek nowej AT z czarną lakierowaną tarczą bardzo spodobała mi się nowa bransoleta. Wiem, że jest trochę rżnięta z "presidenta" ale jest ładna i tyle. Szybkie rozszerzanie o 2mm na zapięciu też jest zaletą - może nie jest wykonane idealnie, ale na puchnącą w ciągu dnia rękę lepsze to niż nic. I tutaj muszę podziękować jak zawsze fantastycznej ekipie z PL 3+. Kiedy byłem u nich zapytać, czy nowa bransa pasuje do starej koperty - nie byli pewni, nie mieli już pierwszej sztuki 41mm, która sprzedała się bardzo szybko, więc nie mieliśmy jak sprawdzić. Dlatego "ryzyko" sprawdzenia wzięli na siebie - zamówili bransoletę i zadzwonili do mnie po jej otrzymaniu, żebym przyjechał na przymiarki. Od razu przy pierwszej przymiarce okazało się, że endlinki od nowej są zrobione inaczej, mają od spodu wypustkę, która ma wejść w gniazdo nowej koperty i nie da się jej zamontować (starałem się tę wypustkę zaznaczyć na zdjęciu; z prawej strony widać endlink od starej bransolety - tam jest gładko). Ale spróbowaliśmy podmienić endlinki - te ze starej bransolety założyliśmy na nową. Oczywiście wtedy bransolete dało się założyć idealnie, no bo to endlinki od tej koperty, niestety część żeńska endlinków jest o ok 1mm szersza niż środkowy link samej bransolety. Więc między endlinkiem a pierwszym ogniwem jest prześwit i bransoleta lata w lewo i prawo . Cyknąłem zdjęcie tak tylko żeby pokazac jak stara AT mogłaby wyglądać z nową bransoletą, niestety szpara między starym endlinkiem i nowym linkiem jest nie do zaakceptowania (wrzucam poniżej jeszcze raz zdjęcie zamieszczone wczesniej, ale z zaznaczonymi prześwitami, teraz będzie łatwo zauwazyć), z czym bezdyskusyjnie ekipa z butiku się zgodziła i rozstaliśmy się jak zawsze z uśmiechem, no hard feelings. Szkoda. Omega myślę straciła szansę sprzedaży sporej liczby tych bransolet, bo osób krytykujących starą (tak jak ja) jest wiele. Ja starej bransolety nawet nigdy nie skracałem - zdjąłem ją od razu po zakupie zegarka. Cena nowej bransy nie jest mała, o ile pamiętam 5.200 zł, więc niechcący trochę "przyoszczędziłem" PS - pomacałem CK859 w wersji olimpijskiej, szczerze powiem z daleka na pierwszy rzut oka wygląda jak Breguet Zrobiony fajnie, tarcza fantastyczna, rendery nie oddają tego jak tam fajnie gra światło. Jak to zawsze u mnie - brakuje przeszklonego dekla.
  4. Bardzo solidnej jakości wodoodporny pasek z podszyciem gumowym z https://northstarstraps.com Do tego zapięcie "deployant" bardzo zbliżone do Zenithowego - dobra robota. Co do samego koloru oczywiście jak to zawsze w moim przypadku kwestia mocno dyskusyjna Wybrałem jasno szaro, praktycznie identyczny z kolorem subtarczki na godz. 9. Myślałem o niebieskim, ale jednak postanowiłem złamać kolorystykę całości, tak żeby nie było za dużo niebieskiego. Na upały będzie fajnie, bo na kajdanie mocno ręka mi się męczyła.
  5. 61,3k https://www.omegawatches.com/watches/specialities/paris-2024-bronze-gold-edition/product
  6. TTSTZNPMJJOPM* *) (to ta sama tylko z nowym paskiem, mam ją już od paru miesięcy) 😈
  7. Masz czarny, masz biały, polecam Apollo 11 - szary ze złotymi akcentami. Powinien go mieć do sprzedania @Ulotny Tam jest "niestety" 3861, ale zegar zacny. Z 1861 / 1863 fajny byłby moim zdaniem Apollo 8, albo któryś z serii Tokyo 2020.
  8. Wydaje mi się, że na dole było lepiej (wcześniej byłem prawie na samej górze). Ale tylko mi się wydaje. Pic polega na tym, ze Metalliki słucham prawie 40 lat (od 1989 roku) i znam ich kawałki na wskroś, siedzą mi głęboki z tyłu głowy. Dlatego też nie do końca jestem pewien, czy to co słyszałem rzeczywiście słyszałem, czy też mniej więcej coś do mnie docierało, a resztę załatwiał mój mózg znający wszystkie riffy co do sztuki...
  9. Ale ja ten zegarek już mam wiele miesięcy, pasior tylko kupiłem na sezon.
  10. Orbiter. tarcza super ciekawa, nie płaska i mydlana jak poprzednia. Guma przycinana na długość, sle zapięcie z łatwą regulacją na dużym zakresie.
  11. W Żeżeże z podwójnym motylkiem można rozciągać po 2mm z obu stron i szpary brak.
  12. Jprdl... To ałtętyk (pisownia zamierzona, odzwierciedlająca to co widzę).?
  13. Jako groupie Omegi pierwszy raz chyba piblicznie krzyknę. AŁAAAA🫣
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.