Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3096
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. Lepsze / nie lepsze - kwestia gustu oczywiście. Wielka przewaga serii "Tokyo" nad nowym białasem to AR z obu stron szkła. NIestety na nowym Speedym mocno widać odbicia światła, natomiast w Tokyo szkła prawie nie ma, co mnie mocno urzekało i pozwala na dużo lepsze podziwianie fajnych wersji tarcz.
  2. Dzięki. Pasek miałem w szufladzie kupiony kiedyś do Speedy '57 (choć szczerze - nawet wg mnie do tamtego zegarka nie pasował). Tutaj gra ładnie, do tego jest na podbiciu gumowym - na lato będzie jak znalazł. W ogóle ten zegarek przy swojej kolorystyce będzie paskowym diabłem, przyjmie prawie wszystko. Dziś albo jutro spróbuję jeszcze czerwono-fioletowy aligator, który kiedyś u Filipa zrobiłem. Mam też szarego gada - na pewno podejdzie. Poza tym w Uncle Straps zamówiłem bransoletę a'la nowy Moonwatch, zrobioną specjalnie pod AT (z odpowiednimi endlinkami) - ten zestaw mam nadzieję będzie miodzio. Do oryginalnej bransolety Speedy nie podchodziłem, bo endlinki nie będa pasować (i cena z tylnej części ciała). At miałem już kilka różnych, zarówno w wersji z centralną jak i małą sekundą. W wersji z małą sekundą miałem niebieskoszarą tarczę:
  3. Pierwsza styczność z odrobiną naturalnego światła.
  4. Co do bransolety musiałbym odczekać jakiś okres karencji, bo wiesz jak to u mnie - za 2 tygodnie może się okazać, że jednak nie to i bransa nowa będzie na miejscu Na pewno jest to TA SAMA bransoleta na czterdziestojednomilimetrowych AT w wersji z dużą i małą sekundą.
  5. Powrót syna martnotrawnego. Jak zwykle u mnie ostatnio model trochę spoza mainstreamu, widać tak już mam. I trochę w nurcie nowego białasa, ale tutaj czerń / szarość wskazówek i indeksów nie potrzebowała malowania. Teraz czas schować wujową bransoletę do szuflady i pobawić się w paski Bransoleta niech czeka, aż zegar się znudzi, biorąc pod uwagę doświadczenie będzie to oczekiwanie krótkotrwałe, ale kto wie
  6. Hihi, jak ja Was lubię Ale sam sobie zapracowałem na taką reputację Białas srebrzysty (zależnie od światła), ale nie ten. Z manuali się wyleczyłem, poza tym nie jestem fanem "malowanych" indeksów i wskazówek. Podoba mi się czerń / szarość tutaj, do których nie trzeba było malowania. I do tego ładnie błyska jak to w AT. Tak czy siak wygląda na to, że ja jednak lubię zegarki takie, których nikt inny nie lubi, nic na to nie poradzę. Teraz tylko zdjąć najbardziej beznadziejną bransoletę na kuli ziemskiej i wejść w mój świat pasków 😈 Włala:
  7. Było pukane, ale ja znowu w świecie, więc nie mogę zajrzeć, więc ciąg dalszy nastąpi pewnie w czwartek @mario1971 - nie odzywaj się !!
  8. Będzie pukane Tylko nie wiem kiedy do domu wrócę, na razie wszystkie loty mi odwołują 😕
  9. Uważam, że hesalit, który ma nawiązywać do pierwszych odsłon Moonwatcha ma sens tylko na wersji czarnej, choć trochę podobnej do oryginału. Wszystko pozostałe to już daleko idące wariacje na temat Moonwatcha, stąd dostępne raczej w nowocześniejszych materiałach.
  10. Sam projekt bardzo podobny do serii TOKYO 2020 - nakładane i lekko indeksy z maciupeńką kropką lumy na zewnątrz. Na plus ciemne indeksy i wskazówki - na pewno da to dobrą czytelność. Nie wiem do końca jak będzie tarcza wyglądała w rzeczywistości, ale to już trzeba będzie na żywo zobaczyć. Generalnie ładniusi, choć ja już się z zegarków nakręcanych ręcznie wyleczyłem.
  11. Szkoda, że jednak nie dali ceramicznego bezela z lumą jak w Apollo 8. Ładniusi, ale na razie powiem pass
  12. Tej podwyżki i zaporowej ceny za manuala z białą tarczą się boję. Omega ostatnimi laty niestety przestała lubić swoich wielbicieli Tak czy siak zapowiedzi oficjalne są już na profilach społecznościowych Omegi. "Moonwatch now in white"
  13. Wystawka Omegi w wielobranżowcu na lotnisku w Dubaju. Mniej więcej podobna do dowolnej wystawki dowolnych tanioch w dowolnej polskiej „galerii”
  14. I znowu trzeba odbić kartę w poniedzialek z rana…
  15. Tylko bić brawo i gratulować. niech się nosi!
  16. Czwarte podejście do EVO, wersja ta sama co za pierwszym razem parę lat temu. Coś hest w tyn zegarku że zawsze za nim tęsknię jak nie mam.
  17. Zrobiłem kiedyś taką małą przymiarkę na Subie (pasek tylko przyłożony, nie zakładany), nawet tu wrzucałem, ale sam stwierdziłem, że nie Ale spoko, ten czerwony gad niedługo będzie miał kogo przyozdobić, myślę iż tym razem mało kontrowersyjnie (choć nie w tym wątku). Nie odczuwam różnicy jeśli chodzi o kontakt ze SS a szkiełkiem. Nosi się zatem bardzo dobrze i czasem lubię sobie popatrzeć. Jest już dostępny szort z deklem, kiedyś zrobię normalne wideo: Jeszcze nie rok, dopiero pół, ale jednak wieczność Butik jest tylko jeden!!! No przecież jestem w prawie każdym wątku @Dorian06 @Krystian dla mnie bomba
  18. ale on u mnie jest od dawna i do paska nie kusi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.