Tagrze ten.
No i nie byłbym sobą, gdybym nie próbował popsuć
Na razie zostaje na pasku, Mesh raczej beeee.
Zastanowię się potem czy bransoletę skracać, bo na tym białym rally bardzo mi się podoba.
A jak waciki będę chciał kupić?
Dobra, koniec żartów, bo oftopik robimy mocny
W każdym razie na prawdę mam nadzieję, że to jeden z ostatnich większych zakupów.
Wiem, pisałem to ostatnio ze 2 razy, ale czuję, że jest bliżej!
Pasek Rally / Racing, więc raczej Speedy
Kolory też w miarę dobrane.
No i widać 20mm między uchami.
Więcej nie powiem
W ramach tradycyjnego podbijania napięcia: pasek już przyszedł (nie byłbym sobą, gdybym nie kombinował) i miał być w tym samym dniu co zegarek...
Sikor tymczasem utknął we Francji, ale jest coraz bliżej.
Będzie może poniedziałek, może wtorek...
Aha - w wątku Omegi już się ujawniłem, że będzie to Omega 😆
Ech
Większość tak narzeka jaki to downgrade marki, jaki to głupi pomysł i w ogóle be. Ale zobaczcie chociażby jak wątek BP rozruszał się na naszym skromnym forum. Ja osobiście dziś chyba pierwszy raz w życiu z ciekawości wszedłem na stronę BP i zainteresowałem się ich zegarkami. Plastik może sobie nawet kupię (którąś wersję bez daty) bo może być fajny na wakacje, nawet do wody da się wejść. Ale nawet rozważę kiedyś oryginał i oczywiście nie traktuję wersji Swatchowej na poważnie. Jednak zwiększyło to u mnie skromnego szaraka świadomość marki BP, takich jak ja może być jeszcze wielu.
Moim zdaniem te plastikowe promocje wyższych marek przez Swatch są genialne, ale to oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie
No właśnie też słyszałem, ale ja nie w temacie - czy może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym 91m = 50 fathoms?
Etam, Omega już była. Teraz zrobili krok wyżej. Następny będzie Breguet x Swatch 😉
Można było z tych sieci rybackich zrobić parciany pasek dwuczęściowy z łatwozmienialnym teleskopem. A tak to fajne pomysł z Twojego PS jest pod paskiem...
Nic to - Aliexpress znów zarobi
Obraca i ma lumę
WR 91m (tak - tutaj nie ma literówki ;))
Durny pomysł z NATO skoro całkiem sympatycznie laserowo dekorowany mechanizm (choć tutaj ja mogę być uprzedzony, bo NATO nie znoszę generalnie). Ponadto czternastomilimetrowy zegarek z NATO grubieje o kolejne 3-4mm.
Powiem szczerze, że mnie się podoba poprzednia i ta kolaboracja. Zegarki fakt - jakości dość marnej, ale sam pomysł uważam za ciekawy.
Po wejść Bląpą biję się nawet z myślami, żeby znowu kupić Saturna, a tutaj zieleninę i niech sobie leżą do noszenia wieczorami po domu
Więcej tutaj:
Żeby nie było nudno
Pisałem wcześniej, że cisnę do 3 sztuk, ale jak pojawił się chętny na AT to zrezygnowałem.
Postanowienie redukcji jest jednak u mnie tak mocne, że muszę go dotrzymać. A że podobają mi się oba, więc znalazłem sobie coś innego, co mam nadzieję zastąpi te dwa
Kto chce - niech zgaduje Póki co informuję, że obie tu pokazane sztuki są jednak ostatecznie i nieodwołalnie do przygarnięcia.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.