Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3096
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. Tagrze ten. No i nie byłbym sobą, gdybym nie próbował popsuć Na razie zostaje na pasku, Mesh raczej beeee. Zastanowię się potem czy bransoletę skracać, bo na tym białym rally bardzo mi się podoba.
  2. No to jedziemy z tym koksem - czipsy przyszli
  3. Najpierw otworzę i sam się nacieszę, potem do Was wrócę.
  4. Jak już się nic nie skaszani z przesyłką to u mnie też dziś będzie szybki wtorek
  5. To będzie Snoopy w negatywie @Nomateus na kawusię w okolicy zawsze, w każdych okolicznościach, niezależnie od zegarków
  6. A jak waciki będę chciał kupić? Dobra, koniec żartów, bo oftopik robimy mocny W każdym razie na prawdę mam nadzieję, że to jeden z ostatnich większych zakupów. Wiem, pisałem to ostatnio ze 2 razy, ale czuję, że jest bliżej! Pasek Rally / Racing, więc raczej Speedy Kolory też w miarę dobrane. No i widać 20mm między uchami. Więcej nie powiem
  7. Ale to zadziała tylko w butikach omegi, a jak kupię w Buchererze (zanim Omegę stamtąd wykopie Rolex)? Potrzebuję lepszych zabezpieczeń. 😏
  8. Jest taki pomysł, a jego realizacja coraz bardziej realna.
  9. Pasek dotarł na czas, będzie alternatywą do kajdana... Omesia już we Francji, oby zaraz po weekendzie dotarła.
  10. W ramach tradycyjnego podbijania napięcia: pasek już przyszedł (nie byłbym sobą, gdybym nie kombinował) i miał być w tym samym dniu co zegarek... Sikor tymczasem utknął we Francji, ale jest coraz bliżej. Będzie może poniedziałek, może wtorek... Aha - w wątku Omegi już się ujawniłem, że będzie to Omega 😆 Ech
  11. Wspominałem już o Swatch x Breguet we właściwym wątku Swatch. Wygląda na to, że np Paul Thorpe też o tym myśli. I am behind (czyli "jestem za" ).
  12. Większość tak narzeka jaki to downgrade marki, jaki to głupi pomysł i w ogóle be. Ale zobaczcie chociażby jak wątek BP rozruszał się na naszym skromnym forum. Ja osobiście dziś chyba pierwszy raz w życiu z ciekawości wszedłem na stronę BP i zainteresowałem się ich zegarkami. Plastik może sobie nawet kupię (którąś wersję bez daty) bo może być fajny na wakacje, nawet do wody da się wejść. Ale nawet rozważę kiedyś oryginał i oczywiście nie traktuję wersji Swatchowej na poważnie. Jednak zwiększyło to u mnie skromnego szaraka świadomość marki BP, takich jak ja może być jeszcze wielu. Moim zdaniem te plastikowe promocje wyższych marek przez Swatch są genialne, ale to oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie
  13. Bardzo Panom dziękuję za wyjaśnienie. Człowiek mimo że stary - zawsze czegoś nowego się dowie (a i tak głupi umrze ).
  14. No właśnie też słyszałem, ale ja nie w temacie - czy może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym 91m = 50 fathoms? Etam, Omega już była. Teraz zrobili krok wyżej. Następny będzie Breguet x Swatch 😉
  15. Jak WR jest 91 to rozstaw uszu też nie może być równy
  16. Można było z tych sieci rybackich zrobić parciany pasek dwuczęściowy z łatwozmienialnym teleskopem. A tak to fajne pomysł z Twojego PS jest pod paskiem... Nic to - Aliexpress znów zarobi
  17. Obraca i ma lumę WR 91m (tak - tutaj nie ma literówki ;)) Durny pomysł z NATO skoro całkiem sympatycznie laserowo dekorowany mechanizm (choć tutaj ja mogę być uprzedzony, bo NATO nie znoszę generalnie). Ponadto czternastomilimetrowy zegarek z NATO grubieje o kolejne 3-4mm. Powiem szczerze, że mnie się podoba poprzednia i ta kolaboracja. Zegarki fakt - jakości dość marnej, ale sam pomysł uważam za ciekawy. Po wejść Bląpą biję się nawet z myślami, żeby znowu kupić Saturna, a tutaj zieleninę i niech sobie leżą do noszenia wieczorami po domu Więcej tutaj:
  18. Sprawuje się bardzo dobrze, a pytanie mnie o wróżby na przyszłość nie jest chyba rozsądne Póki co trzyma się i często gości na nadgarstku.
  19. Też myślałem. Jak przyjdzie nowy to pokażę i wyjaśnię w czym rzecz. Niestety będzie parodniowe opóźnienie
  20. Ale to Swatch jest właścicielem Blancpaina więc nie jestem pewien kto tutaj stawia warunki
  21. Ja nie zmieniam, ja dopieszczam Jeden z aktualnej czwórki mam już ponad rok, drugi 3 miesiące. Jeszcze tylko troszeczkę
  22. Żeby nie było nudno Pisałem wcześniej, że cisnę do 3 sztuk, ale jak pojawił się chętny na AT to zrezygnowałem. Postanowienie redukcji jest jednak u mnie tak mocne, że muszę go dotrzymać. A że podobają mi się oba, więc znalazłem sobie coś innego, co mam nadzieję zastąpi te dwa Kto chce - niech zgaduje Póki co informuję, że obie tu pokazane sztuki są jednak ostatecznie i nieodwołalnie do przygarnięcia.
  23. A u mnie perturbacje z UPSem... Paczka miała być na piątek, a będzie dopiero poniedziałek albo wtorek. No qwa 😐
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.