Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3096
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. To będzie zegarek zakładany raczej od wielkiego dzwonu na jeden wieczór, więc ewentualne minutowe odchyłki na tydzień go nie dotyczą Dzięki za gratki. Co do wielkości bardziej pytanie jaką masz szerokość nadgarstka, bo to różnie bywa. Ja mam 55mm i ten rozmiar jest w sam raz. Mierzyłem jeszcze GRANDE Reverso, które ma 49, ale to już za dużo. W ostatnio produkowanych kopertach zaletą jest stosunkowo nowe ułożenie uszu, które lekko schodzą w dół. W poprzednich modelach spód koperty łącznie z uchami był kompletnie płaski. Widywałem brzydsze ;). Ja po prostu lubię patrzeć na werki, nawet w wersji surowej bez ozdób. 822 tak czy siak moim zdaniem daje radę. No to u Ciebie może dobrze zagrać wersja "Grande"
  2. Duoface jest sporo grubszy choć cudny. Ja chciałem coś małego i cienkiego, drugiej tarczy i tak nie potrzebuję. Cały czas żal, że z tyłu jest tradycyjna blacha, zamiast szafiru pokazującego ładny 822.
  3. W rzeczy samej https://www.jaeger-lecoultre.com/us-en/watches/reverso/reverso-tribute/reverso-tribute-small-seconds-q713842j
  4. Ale ja nie sprawdzam takich rzeczy... Mogę kiedyś spróbować specjalnie dla Ciebie, choć słyszałem że z dokładnością nie jest najlepiej w kalibrze 822.
  5. Chodzi bo wziąłem inny i gdzie indziej Na fotkach wciąż nie widać jaki fajny (szczególnie moich).
  6. Tego niestety u nas nie zamówisz. Okazuje się, że to wersja "Exclusively Boutique Only". Dziś wybór był między klasykiem a trybutem i padło jednak na ten, który Ci się nie podoba
  7. Tagrze ten 🤬 @mario1971 ma u mnie kolejnego steka z winem 😅
  8. Nikt tu nie twierdził, że to pierwszy tytanowy werk Omegi.
  9. Za szypko mi migło i ten lekko szkieletowany wahnik nie wpadł mi w oczy W każdym (dla niektórych "bądź" ) razie Planeta Chyba tak. Będzie drogo 😈 Stawiam stufke (tzn nie zakładam się o tyle, ale że tyle będzie kosztowało i pewnie mocno niedoszacowałem).
  10. Jakaś nowa zapowiedź na FB, wygląda na PO w manualu w jakimś ciekawym materiale (hasło "light yet strong", pewnie tytan albo cearmika, mechanizm raczej tytanowy), nie umiem wkleić tutaj (zresztą nie każdy ma FB). Jak ktoś ma inne źródło niż ryjoksiążka proszę o wrzucenie.
  11. Fajny zawodnik: To jest wersja Large Classic Monoface. Próbowałem ostatnio kilku wersji ale ta wydaje się najfajniejsza. Przy moim 18cm nadgarstku (55mm szerokości) duoface już robi się minimalnie za duży, a to tylko 1,5mm różnicy (tutaj 45,6mm w duoface 47mm). Natomiast różnica w grubości 2mm (9mm vs 11mm) to jednak przepaść. Ten krótszy L2L i niższy profil zmienia wszystko diametralnie. Szkoda tylko, że pleców nie pokazują przez szkiełko. Tak wiem - to polo, metal był do odwracania i ochrony podczas gry. Srutututu pęczek drutu - to jest dziś casualowy garniturowiec w 95% przypadków, więc oglądanie bebechów było by cool
  12. Wszystko fachowo cięte przez Prezesa pod ten model.
  13. Też te niebieskie kropki mi się podobają. Pamiętam jak kiedyś na lotnisku w Bahrajnie pani kusiła mnie zakupem tego dokładnie modelu. Dawała całkiem solidny upust i po przeliczeniu na peeleny cena wychodziła o ile dobrze pamiętam ok 16 tys. "Drogo" pomyślałem i udałem się w kierunku bramki. Kurtyna.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.