To będzie zegarek zakładany raczej od wielkiego dzwonu na jeden wieczór, więc ewentualne minutowe odchyłki na tydzień go nie dotyczą
Dzięki za gratki.
Co do wielkości bardziej pytanie jaką masz szerokość nadgarstka, bo to różnie bywa. Ja mam 55mm i ten rozmiar jest w sam raz. Mierzyłem jeszcze GRANDE Reverso, które ma 49, ale to już za dużo.
W ostatnio produkowanych kopertach zaletą jest stosunkowo nowe ułożenie uszu, które lekko schodzą w dół. W poprzednich modelach spód koperty łącznie z uchami był kompletnie płaski.
Widywałem brzydsze ;). Ja po prostu lubię patrzeć na werki, nawet w wersji surowej bez ozdób. 822 tak czy siak moim zdaniem daje radę.
No to u Ciebie może dobrze zagrać wersja "Grande"