Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3096
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. Odnoszę się stricte do wyglądu / wygody / funkcjonalności bez brania pod uwagę ceny / dostępności.
  2. Miałem już białą SMP, to jest fajne połączenie, ale szybko się nudzi. YM niestety nie ma wskazówki GMT, a ta jest dla mnie istotna i używana.
  3. Nie rozpatruję tego kryterium "lepszy / gorszy". Na pewno wygodniejszy, bo jest mniejszy a przede wszystkim cieńszy. PO był niestety za gruby. Choć moim zdaniem ładniejszy. Proporcje Expa są bardzo dobre, choć zegarek na pewno sporo cięższy, dlatego, że POGMT miałem w tytanie. Ten jakby był tytanowy to byłoby już absolutnie idealnie i tulłoczowo
  4. Cholercia, w życiu bym się nie spodziewał, ale polubiliśmy się. I służy dobrze pomarańczowa wskazóweczka. I pasuje do kierownicy
  5. Ale to będzie w innym wątku, który też trochę przysnął, więc muszę potrollować 😎
  6. FYI - to pasek od Filipa. I dziś też u niego byłem (po inny pasek)
  7. Jak zwykle, w końcu trzeba jakoś temat rozgrzać, bo coś cicho ostatnio
  8. Niebieskie Tokyo jest prawie identyczne z wersję "Gemini 4" sprzed... prawie 20 lat. Oczywiście są pewne różnice (m.in. szkło hesalit / szafir, inne indeksy i parę innych detali), ale na pierwszy rzut oka bardzo podobne. Rzeczywiście jest surowszy, nie dość że ma matową tarczę (zamiast błyszczącej i ze szlifem słonecznym) to jeszcze proste wklęsłe indeksy (tzw sandwich dial), w porównaniu do nakładanych i błyszczących. Kwestia gustu, tego co jeszcze masz w kolekcji, czego Ci brakuje i czego oczekujesz.
  9. Może nawet w tym tygodniu, odezwę się na PW
  10. Nie masz za co sorować. Jeden lubi rybki kto inny akwaria
  11. Zakład był zdecydowanie o Omesię Poza tym, jak wcześniej wspominałem, to tylko mod - podpompowana koperta, zdjęta ceramika i jedna wskazówka więcej, wielkie mi mecyje... Tak na poważnie, to chciałem mieć powód do steka z winem bez czekania pół roku, więc podmianka specjalnie pod Ciebie. Chętnie postawię
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.