Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Licytacja dla Filipka

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz poprosić o ew. namiary na inne rzeczy które można kupić, aby pomóc. Myślę, że znajdą się chętni.

Oczywiście to że robimy przerwę w licytachach nie oznacza że robimy przerwę w pomaganiu.

Działamy dalej :)

Artur skontaktuje sie z Tobą - jest na miejscu więc wie najwięcej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do pomocy Filipkowi.

 

Więcej zdjęć naszego Filipka też pewnie Artur wstawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Aneta obiecała mi, że uzyska info od lekarza, co jeszcze jest Filipkowi niezbędne lub przydatne. Zdjęcia mam dostać dziś wieczorem, ale zamieszczę je dopiero jutro.

Edit:

Właśnie przyszly fotki :) Oto nasz Bohater:

post-60883-0-96096300-1404412400_thumb.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy z "cegiełkami" :)

Na pierwszy ogień proponuję myszki komputerowe, w cenie 35zł/szt. Pozostało 4 sztuki - pomarańczowa już poszła.

post-60883-0-98338000-1404758280_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Przyjaciele Filipka :) Przed chwilą zalogowałem się do banku, na konto Stowarzyszenia Nasza Wieś Borek. Muszę przyznać, że zamarłem. Moje oczy od przecierania są już dość mocno czerwone :) Poza kwotą o której napisał nasz prezes, czyli poza 1797zł, na konto wpłynęły jeszcze dwa przelewy: jeden na 2 tys. zł drugi na 1 tys. zł !!!!!!!!!!!!! Ja wiem kto tego wyczynu dokonał, ale nie mając informacji, czy darczyńcy sobie tego życzą...niech pozostanie to w sferze Waszych domysłów :) Jeśli wyrażą chęć, niech się tu wszystkim ujawnią...wstydzić się nie mają czego....wręcz przeciwnie :)

 

Bardzo, ale to BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ w imieniu Filipka, jego mamy i nas wszystkich, zaangażowanych w pomoc dla tego małego faceta! :D Panowie.....jesteście WIELCY! Na konto wędruje zatem kwota 4797zł :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Artur - proszę Cię abyś tą informację mocno podkreślił :)

Przyłączam się oczywiście do podziękowań.

Niesamowita sprawa, podziwiam Was Darczyńcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście wielcy!!!! Dzięki!!!! :)  :)  :)  :) 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji, ale jakże miłych:

do Filipka dotarła mata antypoślizgowa potrzebna do rehabilitacji. Jest to dar od naszego prezesa - Darka Chlastawy. Bardzo serdeczne dzięki...mina Filipka mówi sama za siebie :)

post-60883-0-05429100-1406038964.jpg

 

Ponad to, na konto Stowarzyszenia "Nasza Wieś Borek" wpłynęły kolejne datki w tym od jednego z naszych klubowiczów, który poprzednio ofiarował 1000zł, tym razem zrobił przelew na kolejne 500zł :D SUPER!!! Poza tym, do grona ludzi o wielkim sercu dołączył jeszcze jeden z klubowiczów, który przekazał kwotę 200zł :D DRUGIE SUPER!!! Na deser - wpłynęło kilka przelewów z tytułu 1% na rzecz Filipka. Łącznie stanowi to kwotę 610zł :D TRZECIE SUPER!!! Mam nadzieję, że to nie koniec. Przypominam też o tym, że zbieramy dary na licytację, z którymi ruszamy od września. Na dziś dzień dostępne są cegiełki - Myszki po 35zł/szt. Jutro dodam kolejne :)

Dziękujemy wszystkim za wielkie serducho: Filip z mamą, Przemek, Romek i ja.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy z "cegiełkami" :)

Na pierwszy ogień proponuję myszki komputerowe, w cenie 35zł/szt. Pozostało 4 sztuki - pomarańczowa już poszła.

post-60883-0-98338000-1404758280_thumb.j

Poproszę dwie sztuki czarną i zieloną :)

Czyli zostały tylko dwie sztuki!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Poproszę niebieską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostała jeszcze tylko czerwona :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Okres wakacyjny powoli ale nieuchronnie zbliża się do końca. 

Zgodnie z zapowiedzią przerwa w licytacjach również zbliża się do końca :) 

Planujemy ponownie rozpocząć licytacje  dnia 01.09.2014 o godzinie 17.30

 

Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy do współpracy - każda forma jest mile widziana. 

Niektórzy forumowicze już deklarują pewne przedmioty na licytację za co  serdecznie dziękujemy.

Przypomnę że można w tej sprawie kontaktować się poprzez pw z:

Nightdream, ladek22 lub ze mną.

 

Dziękuję i zapraszam w imieniu Artura, Przemka i swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie.

Pozostał tydzień do wznowienia licytacji. 

Wierzę, że wszyscy wracamy po okresie urlopowym wypoczęci, zadowoleni i pełni optymizmu oraz dobrej woli  :) 

Więcej informacji w poprzednim poście.

Wszystkich zainteresowanych przekazaniem przedmiotów na licytację zapraszamy na pw :) 

 

Dziękujemy

Nightdream, ladek22, rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie.

Pozostał tydzień do wznowienia licytacji. 

Wierzę, że wszyscy wracamy po okresie urlopowym wypoczęci, zadowoleni i pełni optymizmu oraz dobrej woli  :) 

Więcej informacji w poprzednim poście.

Wszystkich zainteresowanych przekazaniem przedmiotów na licytację zapraszamy na pw :) 

 

Dziękujemy

Nightdream, ladek22, rk7000

 

Romku, ja tylko dodam, że została do wzięcia już tylko jedna mysz "cegiełka" kolor czerwony :)

Znajdzie się chętny :)

 

 

 

post-60883-0-98338000-1404758280_thumb.j


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak więc ja rozpocznę :)

Proponuję 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila Panowie. Wysłałem pw.

Edit

Kolega trebor444  myślę że na pewno w odpowiednim czasie wystawi grę ale nie możemy pozwolić na haos w wątku.

Jutro o 17.30 ponownie wracamy do licytacji. Jutro zaproponuje  coś arcyciekawego inny Kolega (zostało to ustalone dużo wcześniej)

Proszę o cierpliwość.

Wszystkich chętnych do pomocy zapraszam na pw.

Można się kontaktować z kolegami ladek22, Nightdream i ze mną. 

 

Szczegóły są w pierwszym poście.

 

Edit2

Proszę kolegę trebor444 o kontakt na pw.

Edit3

Wyniknęło małe nieporozumienie ale już wszystko wyjaśniliśmy z kolegą trebor444  :)

Mam nadzieję, że w niedługim czasie wystawi swoją licytację.

Kolega Kwiatek82 - musi jeszcze troszkę poczekać na pierwszą licytację - niedługo bo do jutra. Nie obrazisz się Marcin? :)

 

Za zamieszanie serdecznie wszystkich przepraszam.

 

Zapraszamy na jutro na godzinę 17.30 na pierwszą po przerwie licytację :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie.

 

Witamy po okresie urlopowym.

 

Zgodnie z zapowiedziami dziś kończy się wakacyjna przerwa w licytacjach.

 

Zapewne niektórzy czekają niecierpliwie na wznowienie, zwłaszcza, że na pewno pojawi się sporo kolekcjonersko pożądanych pozycji. Oczywiście celem jest zebranie pieniążków na pomoc w leczeniu i  rehabilitację naszego małego bohatera – Filipa Gawłow.

 

Wszystkie niezbędne informacje są w pierwszym poście tego wątku, ja tylko w skrócie przypomnę:

 

 

 Zwycięzca wpłaca  kasę tutaj:

STOWARZYSZENIE "NASZA WIEŚ BOREK" KRS 0000330678
adres: BOREK 39
55-140 Żmigród
nr konta 51 9591 0004 2001 0000 5920 0003 Bank Spółdzielczy w Trzebnicy

W tytule prosimy napisać nick z Forum, Licytacja dla Filipka i nazwę przedmiotu.

Na podane konto można dokonywać wszelkich wpłat oraz przekazywać swój dar serca w formie 1% Podatku z rozliczenia Pit

 

 

Wszystkich, którzy mają jakieś pytania lub chcieliby pomóc Filipkowi  przekazując  jakiś przedmiot który można zlicytować, zapraszamy do kontaktu poprzez pw z Nightdream, ladek22 lub rk7000
Każda forma pomocy będzie mile widziana.

 

 

 

Zapraszamy na godzinę 17.30 na pierwszą po przerwie licytację.

 

Dziś będzie to coś arcyciekawego dla kolekcjonerów. O szczegółach dowiecie się po 17.30  - licytację wystawi sam Darczyńca, któremu serdecznie dziękujemy.

 

 

 

Zapraszamy

 

Artur, Przemek, Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy

 

Mam Wielki zaszczyt i Wielką przyjemność rozpocząć po wakacyjnej przerwie kolejne licytacje dla Filipka.

Dzisiaj wystawiam coś dla kolekcjonerów i miłosników polskich zegarków ( mam nadzieję że inni kolekcjonerzy też wezmą udział w licytacji).

 

Przedmiotem licytacji jest polski zegarek wyprodukowany w Błoniu marki Arras. Zegarek jest w bardzo ładnym stanie jak na wiek zegarka.

Co najciekawsze i najbardziej pożądane w tych zegarkach to polski mostek sygnowany znakiem "Błonie 16 Rubis ".

 

Zegarek został zakupiony przeze mnie 5 lat temu od byłego pracownika zakładów w Błoniu, do dzisiaj aktywnego zegarmistrza w tymże miasteczku. Wszystkie detale są oryginalne i zgodne z książką W.Mellera.

Niech cieszy oczy innego kolekcjonera

 

Aukcję rozpoczynamy dzisiaj  o godz. 17.30 a kończymy  7 września również o godzinie 17.30

 

Zwycięzca wpłaca wylicytowaną kwotę na konto KMZiZ - wszystkie szczegóły w powyższym poście kol. Romana.

Koszty wysyłki po mojej stronie.

 

Aukcje zaczynamy od 1 zł

 

Zapraszam wszystkich do licytacji i życzę powodzenia - toż to zaszczytny cel :)

 

DSC_0008.JPG

 

DSC_0012.JPG

 

DSC_0020.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.