Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Rekomendowane odpowiedzi

Dostał od kogoś lepszą ofertę...

Zażądaj wydania przedmiotu i postrasz go, że zbierzesz kilku kumpli i pojedziesz po swoją własność do Szczecina.

Może pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty, na poważnie? Groźbą?

 

Tu już pozamiatane, niestety. Nie chce sprzedać, to nikt go nie zmusi.

 

Ed: Jest gdzieś link do tej oferty? 

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszyłem go już konsekwencjami cywilno-prawnymi co poskutkowało tylko tym że koleś zamknął się w sobie  :P

 

edyta:

Tomek chyba daje mi do zrozumienia że tam skąd pochodzę czyli na Pradze tak sie rozwiązywało takie problemy ;)

i niby ma rację tylko nie wie ile piją moi starzy ziomale z Pragi i raczej ilość płynów przekroczyła by wartość tego zegarka 

w ciągu tej wycieczki na zachód  :D

Edytowane przez Pawel2499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sąd i masz 100% wygranej. Allegro faktycznie nie ingeruje, ale bywały głośne sprawy ,że ludzie za złotówkę kupili drogie rzeczy i pamiętam przy jakimś samochodzie sprzedawca mówił ,że go nie posiada to sąd nakazał mu zdobycie takiego samochodu i sprzedanie za cenę z aukcji. Aukcja jest umową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena była bardzo dobra, szkoda, że trafiają się tacy handlarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sąd i masz 100% wygranej. Allegro faktycznie nie ingeruje, ale bywały głośne sprawy ,że ludzie za złotówkę kupili drogie rzeczy i pamiętam przy jakimś samochodzie sprzedawca mówił ,że go nie posiada to sąd nakazał mu zdobycie takiego samochodu i sprzedanie za cenę z aukcji. Aukcja jest umową.

Ja bym nie był taki pewny tych 100%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak bo słyszałem o wielu wygranych sprawach to jest umowa kupna sprzedaży. Jeżeli by go nie miał to by nie wystawiał. nikt się nie bawi w wystawianie by płacić za darmo prowizje. Zgłoś ponownie w allegro tego urzytkownika jako nie uczciwego sprzedającego, i kontaktuj się z nim jedynie przez serwis allegro. 

 

 

Zmieniam temat:

Mamy na forum posiadacza Metro Datum z rezerwą chodu ? Chcę poznać precyzję mechanizmu.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

jak nie chce sprzedac to go nie zmusisz.

Co jeśli by szedl na poczte Ci wyslac i niechcący mu upadł i zbił szkiełko-też bys poszedl do sądu,że ma Ci go wydac?

Nie rozumiem do końca straszenia sądem.Gościu pochopnie wystawil i moze pózniej sie zorientowal że mozna jednak wziąsc wiecej więc zmienil zdanie.

Wymówka o podróbie akurat dosc słaba,mógl Ci napisac ze mu upadl i byłby koniec tematu.

Wg mnie,mniej napinki Panowie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vlepek masz rację, gość mi lata koło pióra, Nomosa szkoda ale kto wie jak wyglądał z bliska i od środka, 

najbardziej mnie wkur....lo allegro i ich umywanie rąk,  najważniejsze żeby prowizja wpłynęła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię zakupy na aukcjach od mniej więcej 15 lat, dość często. Irytowało mnie wielokrotnie ,że sprzedający się wycofywał post factum. Oraz gdy ktoś kupił i nie zapłacił.

Oczekujemy przemyślanych decyzji oraz podejmujemy odpowiedzialne działania. Nie zgodzę się z "mniej napinki".

Poczekamy gdy kiedyś będziesz vlepek sprzedawał i czekał na pieniądze. Wyobraź sobie odwrotną sytuację z czym kiedyś allegro walczyło. Gracz zmówiony z kolegą blokują Twoje aukcje (jest limit posiadania jednego konta) I wpisuje 10000000 zł wiedząc że nikt go nie przebije, nie mając zamiaru płacić. I ktoś Tobie powie, mniej napinki.

 

aktualne mam pytanie odnośnie metro datum 3 posty wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vlepek masz rację, gość mi lata koło pióra, Nomosa szkoda ale kto wie jak wyglądał z bliska i od środka,

najbardziej mnie wkur....lo allegro i ich umywanie rąk, najważniejsze żeby prowizja wpłynęła

 

Jeżeli Sprzedający jest "cfany" do końca, to za chwilę dostaniesz informacje od Allegro z próśbą o potwierdzenie, że do transakcji nie doszło. Wtedy Sprzedający nie będzie musiał płacić prowizji.

 

W Sądzie sprawa na 100% do wygrania, dla sportu można się pobawić, dać to jakiemuś Aplikantowi. Poza tym na upust emocjom pozostaje Ci wystawienie negatywa, ale to na whoyou pewnie żadnego wrażenia nie zrobi. Cena korzystna, może źródło pochodzenia niepewne, lepiej odpuść.

Edytowane przez pkc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W Sądzie sprawa na 100% do wygrania

 

Następny "pewny". Dasz sobie rękę uciąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam, na czym nosiłbym zegarek, kieszonek nie lubię. W Sądzie nic nie wiadomo do wyroku, przecież to tylko baba albo chłop z łańcuchem na szyi, ale wyroki są korzystne dla kupujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze musi dostać dane do przelewu i go wykonać, albo wykazać ,że nie dostał tych danych i ,że o nie prosił. Monitoruj Czy nie wystawi za miesiąc ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wystawi, odpowiednio drożej. No bo czemu nie? Miał podróbkę, uczciwie jej nie sprzedał żeby kupującego nie oszukiwać a że ma drugiego, oryginalnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego piję od początku musisz być chętny do kupienia. Albo uzyskać dane przelewu automatycznie i wpłacić albo o nie poprosić, i gdy ich nie dostaniesz jest podstawa procesowa. Z momentem kupna na aukcji (wygrania jej) umowa jest zawarta i nie można legalnie jej jednostronnie rozwiązać.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie, Nomos z alle to wcale nie musiała być super okazja. Należałoby zobaczyć mechanizm. Może w zegarku siedzi Peseux 7001? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Alfa.

Ale nawet za Nomosa na starym mechanizmie to była bardzo dobra cena. Poza tym ten Peseux od Nomosa to nie standardowy kaliber tylko kaliber Nomos na jego bazie. Różnica jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Nomos z alle to wcale nie musiała być super okazja. Należałoby zobaczyć mechanizm. Może w zegarku siedzi Peseux 7001?

Nie siedzi bo to był zegarek z 2006 roku. Stare Nomosy też po 2k nie chodzą.

 

Ptrk - w starych Nomosach były Peseux, po prostu.

 

Nawet jeśli masz na myśli kalibry tuż przed wprowadzeniem alfy, to "ogromna różnica" to jest dalekie od prawdy określenie.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się nie zgodzić:-) To nie był "po prostu" peseux. Nomos nie brał i nie wsadzal surowego mechanizmu w standardowej wersji. Dopieszczali je, do tego stopnia, że nazwane były kalibrami Nomosa. Chyba T1 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.