Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

To pam064 znany pod nazwą la bomba ;)

Piękny i rzadki model.

No rzadka ,ale to cholernie drogie jest, chyba nigdy nie bedzie mnie na niego stac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latem to PAM fajnie wygląda na firmowej gumie, ale nato też jest OK, choć to spory ciężar. Tutaj sprawdziłby się pasek nato znacznej grubości np. Alpha Shark 2mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie tam....

 

post-31778-0-54463400-1534504188_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

O, jaka ciekawa brązowa tarcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak "splaszczyc" taka kielbaske??? Grzech! :angry::D;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to potrafię :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem właśnie na Majorce i u AD z tutejszej sieci sklepów z zegarkami i przymierzałem pierwszy raz w życiu pamy 1320, 1321 i 620. Piękne zegary. Po dosyć krótkiej rozmowie na pama 1320 uzyskałem 15% rabatu. Chyba bardzo im zależało na sprzedaży. Nie musiałem nawet się starać. Może to przez to, że upatrzylem sobie już pama 320 po poradzie kolegi z forum i jakoś na chłodno podchodzilem do "negocjacji". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 % to imo b.słabo na Pama.Na chrono24 wyrwiesz spokojnie OP z pęłna gwarancją -30% od retailu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne masz racje. Tyle, że tu przychodząc z ulicy mam taki rabat. Na chrono jednak trzeba troche poszukać a i posprawdzać od kogo się kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 % to imo b.słabo na Pama.Na chrono24 wyrwiesz spokojnie OP z pęłna gwarancją -30% od retailu.

Nie porównuj proszę bazaru internetowego z AD


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Jasne masz racje. Tyle, że tu przychodząc z ulicy mam taki rabat. Na chrono jednak trzeba troche poszukać a i posprawdzać od kogo się kupuje.

Nie ma się co napalać. Wszystko zależy od ceny wyjściowej ;)  Na Twoim miejscu ochłonąłbym i wrócił do Polski. Chyba nie będę niedyskretny, jeżeli zdradzę, że podobnie będziesz miał u rodzimych AD. Przynajmniej u niektórych ;)  Wszystko zależy od modelu (jest na miejscu, czy nie) i od Twojego podejścia. Myślę, że szczere przekonanie sprzedawcy o chęci zakupu może dużo zdziałać :D  Ale życzę powodzenia, jakiej opcji byś nie wybrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Mierzyłem kilka dni temu zegarki Panerai i wersje o średnicy 42 mm leżą super na moim ręku. Fajnie, że firma dostrzega, iż nie każdy ma nadgarstek jak Stallone.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj proszę bazaru internetowego z AD

 

Kolego ja nie mówie o bazarze...Wszystkioe zegarki oprócz Rolexa kupiłem na chrono ,( w sumie 7 sztuk.3 pamy ,Breitling , Tudor , Omega , ML ,)  każdy przyszedł mi z oficjalna gwarancja AD.Sam to sprawdziłem.Każdy pam ma wypełnioną kartę gwarancyjna przez AD + pin.Także nie wiem co masz na myśli.Trzeba umieć szukać , bo jest kilku takich dobrych sprzedawców na chrono24 co są od lat w programie TS i mają masę referencji za nowe zegarki od AD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Mierzyłem kilka dni temu zegarki Panerai i wersje o średnicy 42 mm leżą super na moim ręku. Fajnie, że firma dostrzega, iż nie każdy ma nadgarstek jak Stallone.  :)

No tak, też celowałem w 42mm. Ale jak zobaczyłem, że w niektórych 9-tki brakuje, to jednak wybrałem 44. Jest lekkie przewymiarowanie na nadgarstku, ale nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co napalać. Wszystko zależy od ceny wyjściowej ;)  Na Twoim miejscu ochłonąłbym i wrócił do Polski. Chyba nie będę niedyskretny, jeżeli zdradzę, że podobnie będziesz miał u rodzimych AD. Przynajmniej u niektórych ;)  Wszystko zależy od modelu (jest na miejscu, czy nie) i od Twojego podejścia. Myślę, że szczere przekonanie sprzedawcy o chęci zakupu może dużo zdziałać :D  Ale życzę powodzenia, jakiej opcji byś nie wybrał.

Co Ty Hubert wypisujesz za brednie?.Apart Ci zaoferuje 30 % na Panerai ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektorych modelach 42 moze byc zgrabne ale np. w takim base 44 jest optymalnym minimum :-)

 

 

post-31778-0-31909500-1534538289_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Co Ty Hubert wypisujesz za brednie?.Apart Ci zaoferuje 30 % na Panerai ???

Rafale, kolega pisał o 15%, i do tego się odniosłem. Akurat Pama kupiłem u AD mimo lepszej oferty na Chrono24. Nie było to 30%, a nawet sporo mniej, ale trochę więcej niż napisałem powyżej. Doceniłem, że mogę zegarek obejrzeć na żywo, zostałem potraktowany poważnie, pokazano mi rożne modele, sugerowano najlepsze rozwiązanie dla mnie, i po prostu było miło ;)

Rafale, kolega pisał o 15%, i do tego się odniosłem. Akurat Pama kupiłem u AD mimo lepszej oferty na Chrono24. Nie było to 30%, a nawet sporo mniej, ale trochę więcej niż napisałem powyżej. Doceniłem, że mogę zegarek obejrzeć na żywo, zostałem potraktowany poważnie, pokazano mi rożne modele, sugerowano najlepsze rozwiązanie dla mnie, i po prostu było miło ;)

I nie był to Apart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

A jak oceniasz proporcje wskazówek i indeksów w wersjach 42 mm?

 

Widziałem model Luminor Due Ref. 676. Do gustu przypadł mi szlif słoneczny na tarczy, rozsądne wymiary koperty w tym jej grubość, zegarek bardzo dobrze układał się na ręku. Nie miałem zastrzeżeń do indeksów i wskazówek. Na mechanizm też patrzyło się całkiem przyjemnie.

Edytowane przez The Lord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale, kolega pisał o 15%, i do tego się odniosłem. Akurat Pama kupiłem u AD mimo lepszej oferty na Chrono24. Nie było to 30%, a nawet sporo mniej, ale trochę więcej niż napisałem powyżej. Doceniłem, że mogę zegarek obejrzeć na żywo, zostałem potraktowany poważnie, pokazano mi rożne modele, sugerowano najlepsze rozwiązanie dla mnie, i po prostu było miło ;)

I nie był to Apart.

 

Spoko Hubert.Kupujcie gdzie chcecie.Ja niestety do Jansenowej mam 300 km.i jak dzwoniłem do niej to usłyszałem stawkę wyższą niż retail w Aparcie.Finalnie było 9 k różnicy za 510 miedzy Jansenową a Chrono24.Wybrałem Chrono24 i nie żałuję.Tylko z Breitlingiem co kupiłem u innego TS ,bo oni nie mieli Breitlinga, trochę wyszło słabo, ponieważ przyszedł faktycznie z digital card wypełnioną przez Restivo ale miał ryskę na bezelu ,więc otworzyłem spór i mi refundował 350 euro za to.Mimo wszystko na chrono24 będe wracał oprócz zakupów Rolexa bo on bezsprzecznie jest najtańszy w pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Spoko Hubert.Kupujcie gdzie chcecie.Ja niestety do Jansenowej mam 300 km.i jak dzwoniłem do niej to usłyszałem stawkę wyższą niż retail w Aparcie.Finalnie było 9 k różnicy za 510 miedzy Jansenową a Chrono24.Wybrałem Chrono24 i nie żałuję.Tylko z Breitlingiem co kupiłem u innego TS ,bo oni nie mieli Breitlinga, trochę wyszło słabo, ponieważ przyszedł faktycznie z digital card wypełnioną przez Restivo ale miał ryskę na bezelu ,więc otworzyłem spór i mi refundował 350 euro za to.Mimo wszystko na chrono24 będe wracał oprócz zakupów Rolexa bo on bezsprzecznie jest najtańszy w pl.

Rafał, nie tłumacz się, przecież każdy idzie swoją drogą. Poza tym jednym zegarkiem, prawie całą resztę z obecnie posiadanych (3 szt.  :D  :D  :D) mam z Chrono24 i nie żałuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos jeszcze cen w Aparcie , to z tego co wiem to więcej niż 10% nie ma opcji.To samo tyczy się IWC czy Zenitha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego ja nie mówie o bazarze...Wszystkioe zegarki oprócz Rolexa kupiłem na chrono ,( w sumie 7 sztuk.3 pamy ,Breitling , Tudor , Omega , ML ,)  każdy przyszedł mi z oficjalna gwarancja AD.Sam to sprawdziłem.Każdy pam ma wypełnioną kartę gwarancyjna przez AD + pin.Także nie wiem co masz na myśli.Trzeba umieć szukać , bo jest kilku takich dobrych sprzedawców na chrono24 co są od lat w programie TS i mają masę referencji za nowe zegarki od AD.

Czy ja gdzieś pisałem, ze na chrono nie kupisz zegarka z podbitymi papierami?


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Apropos jeszcze cen w Aparcie , to z tego co wiem to więcej niż 10% nie ma opcji.To samo tyczy się IWC czy Zenitha.

Masz rację. Trzeba chyba stałym klientem być i mieć jakąś magiczna kartę. Na dzień dobry to 10%. Ale gdyby był tam pewien zegarek o którym teraz myślę, ten konkretny model, skusiłbym się. Ale to nie Pam, więc tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.