Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliscie cudaka !odes

Toż to 650, hołd dla białego kruka 5218-207/A Blue z 1996 roku. 20 tyś dolków w zestawie z drugim zegarkiem. A protoplasta-oryginał to pewnie z bimbalion :)

 

Na Twoje usprawiedliwienie niech będzie fakt, że Sylvestrowi Stallone też się bardzo ten niebieski i biały nie spodobał. Chłopina dostał ich w 1995 roku 41 sztuk, wzdrygnął się i odesłał z prośbą o zmianę kolorów. Do Panerai doszło 37 sztuk (i zostały przerobione), a 4 zaginęły w akcji (numery 032, 033, 034 i 035 - jak znajdziecie takie na strychu to czeka Was życie rentiera).

 

Źródło: Perezcope

 

post-100816-0-01737400-1550525819_thumb.jpg

 

post-100816-0-57955200-1550526531.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok- ale pytanie brzmi: fajny? Podoba sie wam?

Pomijajac pierdylion dolarów za ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nie podoba się, niefajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie widziałbym go na własnym nadgarstku.

 

 

Na dobrych fotach wyglądałby lepiej. Dużo lepiej.

Widziałem w necie brzydsze Pamy. Dużo brzydsze.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie widziałbym go na własnym nadgarstku.

 

 

Na dobrych fotach wyglądałby lepiej. Dużo lepiej.

Widziałem w necie brzydsze Pamy. Dużo brzydsze.

Tu masz ładne zdjęcia: https://www.watchcollectinglifestyle.com/home/sihh-2016-presenting-the-new-officine-panerai-luminor-daylight-8-days-pam-650-from-pam-786-box-set-live-pictures-pricing

 

Ja jestem umiarkowanie na *nie*. Jako 5 czy 6 Panerai do kolekcji w ramach ciekawostki, to może. Chyba dobry zegarek do ubrania na zloty Paneristi. "Conversation peace", czy jak to się mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały zupełnie mi leży- ale jak się podoba kolegom...trudno co poradzę :-)

 

Znalazłem w sieci też takie zdjęcie- PAM-y były produkowane z taką tarczą czy to fake?

 

post-31778-0-88684800-1550565856.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto miałby to stwierdzić? Temat podróbek Panerai mógłby posłużyć za scenariusz do dobrego filmu kryminalnego. I nie mam tu na myśli chińskich "replik" tylko vintage i Pre Vendome. Zainteresowanych tematem polecam zgłębienie historii niejakiego Luciano Rinaldi, włoskiego dealera zegarków, który gdzie pod koniec lat 90-tych lub na początku 2000, odkupił od Guenat Montres Valgine (podwykonawcy Panerai z okresu Pre-Vendome) masę części, ale także dokumentację, książeczki i instrukcje dołączane do oryginalnych zegarków. Następnie składał z tego frankeny, części których mu brakowało - dorabiał, podrabiał dokumentację (wypisywał własnoręcznie oryginały, które udało mu się odkupić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu mogę się oficjalnie zapisać do klubu Panerai , gdyż wreszcie dotarł mój pierwszy PAM tj. 01312 i po prostu zakochałem się  :wub: i cieszę się jak dzieciak  :mellow:

Zdjęcia nie są zbyt wyszukane ale robione na gorąco  :mellow:

post-103888-0-85473900-1550575766_thumb.jpg

post-103888-0-29544900-1550575779_thumb.jpg

post-103888-0-20830900-1550575788_thumb.jpg

post-103888-0-44947200-1550575794_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny- ja tylko mam jakiś odrzut  ( na razie :-)))) do automatów.

Bardziej elegancka forma zegarka. 

Najważniejsze że kanapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny- ja tylko mam jakiś odrzut  ( na razie :-)))) do automatów.

Bardziej elegancka forma zegarka. 

Najważniejsze że kanapka

 

Dziękuje . 

Zależało mi na tym żeby była kanapka i sekundnik bo moim zdaniem ożywia tarczę , zwłaszcza w niebieskim kolorze. :mellow: . Lubie też mieć datę stąd wybór na ten model chociaż przez chwilę brałem pod uwagę 1392 , ale skoro PAM ma być duży .... 

Na razie cieszę się jak dzieciak i nie mogę od niego oderwać wzroku  :) i ciekaw jestem jak będzie u niego z regularnością chodu . Mam nadzieje że będzie się równie świetnie spisywał pod tym względem co B20 od Breitlinga 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka sztuka " nie śmigana"? Z lokalnej dystrybucji czy ze świata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowka od sprawdzonego juz wczesniej sprzedawcy z Chrono24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ma 390 stron to wrzucę jakąs 390 ;)))

 

panerai_image.2449048.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ma 390 stron to wrzucę jakąs 390 ;)))

 

https://www._image.2449048.jpg

Skoro tak mówisz to proszę ;)249d06da23f72e01c5b4e6007a0832f7.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest 312:) tylko data się rozmyła lekko:)

Edytowane przez nomysz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu często można poczytać historie, od których włos na głowie... https://perezcope.com/

Poznalem Jose osobiscie w Kuala Lumpur. Gość sympatyczny ale mam bardzo mieszane uczucia co do jego ogolnych intencji. Wiele jego postów mnie mówiąc wprost wkurza. Jest fanem Rolków i jednocześnie sieje negatywna opinie o Panerai. Oczywiście wiedzę ma dużą jeżeli chodzi o vintage Panerai i cieszę się ze dzięki niemu sporo składaków zostało wycofanych z aukcji itd ale nie podoba mi się jego osobista wojenka z marką którą uwielbiam. Za każdym razem podkreśla role jaką odegrał Rolex dla Paneraia. Rolex dostarczał odpłatnie mechanizmy dla pierwszych modeli Panerai. W zasadzie nie tylko Rolex. Na szczęście design pozostaje bezsprzecznie (No może poza californią) zasługa Giuseppe Panerai.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armand- intencje są drugorzędne. Prawda nas wyzwoli nawet gdy jest bolesna.

A tak na powaznie - jezeli jego opinie i wnioski sa oparte argumentami poparte faktami to nie ma co robić „ wycofania” tylko przyjąć do wiadomości i uznać że „ marka najbardziej porządana na świecie” ma swoj niemaly wklad w pam-y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.