Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, to Radiomir 512?

Bo właśnie zastanawiam się jaki Pam dobrze uzupełniałby się z Luminorem 510-tką :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił z serwisu w takiej formie, ogólnie jest ok. Sprawdzony po 24 godzinach 1s odchyłki więc póki co jest dobrze.

A cos wiecej? Zrobili jak prosiles? Wszystko tak jak chciales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyli profesjonalnie, zegarek wygląda dobrze, chodzi punktualnie jedyne co zauważyłem to mikro rysa na szkle dekla ( mogła być wcześniej lecz ja wcześniej jej nie widziałem) zaznaczam, że jest ciężko zauważalna ale jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moj wrocil z serwisu, to na tarczy pojawil sie.. bialy paproch (wielkosci 1/3 glowki od szpilki). Oczywiscie tarcza czarna i w samym centrum widoczny jak byk. W Jansenie zrobili oczy i wyslali jeszcze raz. Poprawili - jednak, gdybym slal nie na gwarancji, to albo musialbym na kolejne kilka lat sie do tego "przyzwyczaic", albo kolejny raz placic za ubezpieczona przesylke 400pln, bo nie sadze zeby mi zwrocili :wacko:

 

Poza tym oczywiscie zrobili wszystko szybko i jak trzeba, jednak od tego czasu doceniam serwis w kraju B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysylales swojego 233? Co bylo powodem serwisowania?


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konczyla sie gwarancja a ja myslalem, ze zostanie na dlugo, wiec chcialem jeszcze bez kosztow zrobic przeglad.

Jak go kupilem, to z samego poczatku wydawalo mi sie, ze sie zatrzymal na godzine-dwie, ale poniewaz wtedy nim sie dosc sporo bawilem i nie bylem do konca pewien czy poprzedniego dnia go ustawialem czy nie, to postanowilem nie ryzykowac i doradzono mi, aby slac na gwarancji i faktycznie tak uczynilem, bo rozebrano go i zlozono ponownie, wymieniono uszczeliki etc. Wszystko bezplatnie przez Jansena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, z tym paprochem to od razu zwróciłeś czy po jakimś czasie?

5aa648e7de6c44dd6ac763a5779e5813.jpg

Edytowane przez bart146

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem nastepnego dnia, wiec nie wiem czy byl czy wyszedl podczas noszenia bo raczej w sklepie dosc dokladnie ogladalem. Moze byl i sie przesunal, jednak pozniej juz sie nie przemiescil ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też starałem się dokładnie oglądać i poza tą ryską nic nie zauważyłem.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - dla wiekszosci nasze zegarki znamy dosc dobrze i nie sadze, zeby takie cos umknelo, dlatego na przyszlosc trzeba bardzo dobrze zegarek opisac w jakim stanie sie go wysyla i jesli takowy opis poczyniles, to ja bym reklamowal B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cisza nastała  :D

76701220092431777935.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę takie z archiwum:

 

panerai%201%20of%203_zpsowqxcmv5.jpg


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dam mojego ;)

 

WHSHMS.jpg

 

9K29u1.jpg

Edytowane przez Bartekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie pasuje ta zielonkawa luma do paska, super zestaw! Brawa dla autora paska i gratulacje dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Moim zdaniem taki błyszczący nie pasuje. Pasek i zegarek OK, ale nie w duecie :).

 

+1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie chciałem poznać zdanie innych

to był taki mały eksperyment

 

spróbuje go zmatowić i zobaczymy co z niego wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On dobrze wygladalby na Pamie, ale nie historycznym. Na 312 i pochodnych bylby super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem zamówić 510 z sandwich dial, jednak ponoć w 2015 zakończyli produkcję tej serii.

ktoś może to potwierdzić, bo na chrono widzę są oferty 510 z sandwich - rok produkcji 2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem zamówić 510 z sandwich dial, jednak ponoć w 2015 zakończyli produkcję tej serii.

ktoś może to potwierdzić, bo na chrono widzę są oferty 510 z sandwich - rok produkcji 2016.

 

Po prostu stany magazynowe autoryzowanych dealerów sprzedawane są z datą bieżącą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.