Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje oko tak - to forumowicz dogadaj się przez forum zamiast bez sensu nabijać kabzę allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Na moje oko tak - to forumowicz dogadaj się przez forum zamiast bez sensu nabijać kabzę allegro

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od niego kupiłam slave nos i niestety zegarek wylądował u zegarmistrza. A naprawa tania nie będzie

Ja tam kupowałem zegarki od kolegi forumowego i nigdy problemów nie miałem z zakupionymi zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp.dla kolegi "biedronsky"...To pełny oryginał i co ważne mechanizm też ,późniejszy, bez pasów ale ładny,fazowane mostki i długi regulator .Wskazówki oryginalne i koronka też .Były dwa takie modele z rzymskimi i arabskimi cyframi.Lata bodaj siedemdziesiąte.Koperta wieksza i taka jest ok bo tarcze są większe.Tu widzę że ładny stan.

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź,

okazuje się że ten zegarek sprzedaje mój znajomy handlarz i chce mi go "wcisnąć" nieco taniej, ale ja kupiłem już coś innego, więc jeśli byłby ktoś chętny to mogę pogadać z nim o cenie "dla kolegi" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Z sekundnikiem coraz gorzej. Trzeba będzie cierpliwie szukać. Osobiście trzymam kciuki bo bardzo lubię ten zegarek.

 

edit: Jeszcze mi się koronka w oczy rzuciła. Powinna być stożkowa.

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat będzie z tym sekundnikiem, ale może kiedyś :) I tak jestem bardzo zadowolony bo jest to kapitalny model.

Rafał, koronka jest stożkowa (ale prawdę mówiąc i tak nie wiem czy oryginalna)

post-86227-0-51411100-1471185706_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Jest OK. ;)

 

edit: Ja swój sekundnik w zupełnie innym krabie znalazłem. Musiałem kupić dwa zegarki żeby mieć kompletnego Sputnika. 

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał na 100% nie Tarcza od Deluxa w automacie lub jakiegoś innego Poljota z charakterystycznym giloszowanym  kwadratem na środku. Dodatkowo, tarcza jest za mała w stosunku do koperty. Najlepiej widać to przy koronce :) A, i Poljot nie stosował takiego kroju czcionki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem raz na jakiejś aukcji na aukro takie logo choć nie wiem czy to oryginał,a co do giloszowania to de luxe z kwadratem ma giloszowanie tylko w  kwadracie a tu jest ewidentnie poprzeczne wokół. No i 29j ma nacinane indeksy. Ogólnie rzecz biorąc wiem że nic nie wiem :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolekcji kolegi Slawny Hans jest poljot 17 kmieni, który był bazą do tej malowanki. Widziałem kiedyś nawet błoniaka opisanego taką czcionką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1, ale w ramach serwisu mógł być wymieniony na 2.

Przynajmniej ja miałem takie 2 szt. z werkiem 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.