Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na oryginał i to w ładnym stanie. Czy warto dać 250 zł za niego, to już musisz sam ocenić  ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, bardzo dziękuję :) Chcę sobie kupić jakiś zegarek tzw. "garniturowiec", bo póki co nie posiadam, a ten wygląda ładnie. Nada się? Pewnie go wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panie :)

Delfin w kopercie III, jantar w II - wszystko ok. Do tego oryginalne wskazówki, koronki :) I tarcze w ładnym stanie jak na błoniaki

 

Pikne znalezisko, Panie :) Zazdraszczam


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panie :)

Delfin w kopercie III, jantar w II - wszystko ok. Do tego oryginalne wskazówki, koronki :) I tarcze w ładnym stanie jak na błoniaki

 

Pikne znalezisko, Panie :) Zazdraszczam

 

jeszcze nie moje bo u handlarza lezy za sporą kasę :) ale juz wiem przynajmniej co mam robić. Dzięks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 zł za deluksiaka na 23 kamykach? na 29 to rozumiem, ale w tym stanie to jak dla mnie zby dużo. Jeśli to oferta z lombardu, to zakładam, że zegarek nie jest pisowany pod sprzedaż i raczej jest oryginalny jeśli idzie o mechanizm


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O oryginalności można niestety tyle powiedzieć ile widać, ale picowany nie był w żaden sposób na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 zł za deluksiaka na 23 kamykach? na 29 to rozumiem, ale w tym stanie to jak dla mnie zby dużo. Jeśli to oferta z lombardu, to zakładam, że zegarek nie jest pisowany pod sprzedaż i raczej jest oryginalny jeśli idzie o mechanizm

Kolego, dla nas, zbieraczy hurtowych - moze to za duzo. Dla kogos kto chce po prostu kupic fajny zegarek i nie chce polowac na okazje... to masz tu fajny zegarek w oryginale w niezlym stanie. Jesli jest gotow tyle zaplacic to ok i nie ma po co kazac nowemu koledze polowac miesiacami na podobny tanszy. Cena az tak z kosmosu nie jest, skladaki potrafia pojsc na allegro drozej. Starsi koledzy pewnie by nie kupili, ale my ogladamy przeciez setki egarkow dziennie polujac na okazje.

 

Wysłane z mojego WM8850-mid przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten zegarek, udało się trochę jeszcze zejść z tej ceny. Czeka mnie wizyta u zegarmistrza bo wydaje mi się, że nie wszystko działa tak jak powinno, ale to już pewnie należy poruszać w innym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze zrobiłeś. Sam bym kupił, gdybym takiego nie miał. Coraz ciężej o ładnego i oryginalnego PDL. No i taniej też nie będzie. Gratulacje :)  


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym kupił, gdybym takiego nie miał

w takim razie pokaż @mkoch tego swojego, szczególnie od tyłu koperty

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie pokaż @mkoch tego swojego, szczególnie od tyłu koperty

 

Muszę Cię zmartwić i zapewnić - koperta w moim nie jest z łucza :D

 

A ta z aukcji twierdzisz, że jest?? Faktycznie, trochę słabo pokazany od tyłu

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić i zapewnić - koperta w moim nie jest z łucza :D

 

A ta z aukcji twierdzisz, że jest?? Faktycznie, trochę słabo pokazany od tyłu

Jeśli ta która zamieścił kolega to niestety Łuczowa. W aukcji faktycznie słabo widać.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/104232-czy-ten-zegarek-jest-w-100-oryginalny/page-187?p=1955526&do=findComment&comment=1955526

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tego z posta :(

To może jednak lepiej zwrocić go do lombardu, tym bardziej, że ma usterkę. Zdaje się, że muszą przyjąć w ramach rękojmi

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tego z posta :(

To może jednak lepiej zwrocić go do lombardu, tym bardziej, że ma usterkę. Zdaje się, że muszą przyjąć w ramach rękojmi

Ten zegarek przez około 10 minut był w zdecydowanie lepszej cenie, ale pojawiły się wątpliwości co do koperty + niemiłe doświadczenia z lombardami (przyjęto niesprawny zegarek - kupiony jako sprawny, jednak pokryłem koszty zwrotnej przesyłki). Poza tym mam za dużo zegarków, które czekają na to by wymienić któryś element na oryginalny. Chciałem umieścić linka do licytacji w okazjach, ale wtedy podnieśli cenę na 350 zł. Widocznie za tyle nie było chętnych, więc zeszli na 250zł.

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-de-lux-i6704968939.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te 120zł był bezpośrednio do kupienia przez stronę lombardu, ale zanim się zorientowałem to zmienili cenę na 350 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te 120zł był bezpośrednio do kupienia przez stronę lombardu, ale zanim się zorientowałem to zmienili cenę na 350 ;)

Chyba nie zrozumiałeś treści mojego postu:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy był już omawiany - tarcza ukraińska.

Drugi, raczej oryginał, ale ręki uciąć nie dam :D


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.