Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gregorian

KONKURS z okazji Dnia Zwycięstwa - День Победы 2014

KONKURS z okazji Dnia Zwycięstwa  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem Wojtkowi, ciekawa ta amfibia a i podobają mi się wskazówki


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po kolei:

 
@Gragorian - w moim mniemaniu Dzień Zwycięstwa, to okazja do pokazania przepychu i bogactwa Armii Czerwonej i ZSRR/Rosji jako niekwestoiowanego światowego mocarstwa. Twój zegarek odzwierciedla właśnie te symbole: przepych, bogactwo - w tym typowo radzieckim wydaniu. Jest na bogato - dlatego oddaje głos na Ciebie.
I jeszcze jedno: dzięki za konkurs i inicjatywę! Fajnie, że nasze subforum radzieckie żyje :)

@gregch - piękny "Czytsopol" - brakuje mi takiego w mojej kolekcji. Egzemplarz tym bardziej ciekawy, że posiada grawer, co w moich oczach dodatkowo podnosi jego walory kolekcjonerskie.

@Kapitan_Banan - dzięki za głos. Mój i Twój Komandir należą do tej samej serii "1945". Jest jeszcze trzeci: przedstawiający radzieckiego żołnierza walczącego o Berlin - toczącego bój u podnóża Wzgórz Zelowskiech. Miałem kiedyś takiego Kamandira jak Ty, ale jakoś tarcza nie przypadła mi do gustu i go sprzedałem.... Teraz trochę  żałuję.

@Wojeciech_1500 - fajny Wostok i równie ładna stylizacja z medalikiem. Ładny, męski i wojskowy pasek, ale sam zegarek bardziej przypomina mi "nurka" niż okaz związany z Pabiedą. Niemniej gratulacje
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Gragorian -

I jeszcze jedno: dzięki za konkurs i inicjatywę! Fajnie, że nasze subforum radzieckie żyje :)

 

Dzięki daktarin. Jak tak w piątek popatrzyłem na Defiladę na Placu Czerwonym to spontanicznie stwierdziłem, że to byłby wielki grzech czegoś nie zorganizować w tym kontekście. Poza tym rzeczywiście ostatnio mało się działo. Do tego jeszcze zupełnie niezauważony przeszedł 1 Maja - prawie najważniejsze święto demoludów. Jakby jeszcze 9 Maja przepadł to normalnie czarna seria dla działu w sensie braku inicjatyw.

 

Poza tym wiedziałem, że mam w miarę wolny weekend więc mogę się zaangażować w prowadzenie, animowanie, organizowanie itp. bo jednak każdy konkurs to rozmaite obowiązki. Ale też właśnie chciałem, żeby główna część "zamknęła" się w weekendzie - żeby znowu nie deliberować cały tydzień itp. i przeprowadzić temat sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, u siebie na tapataluku nie widzę ankiety.Macie też taki problem? Ewentualnie ktoś ma rozwiązanie?

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, u siebie na tapataluku nie widzę ankiety.Macie też taki problem? Ewentualnie ktoś ma rozwiązanie?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Ja przeglądam forum przez zwykłą przeglądarkę w komórce i widać wszystko tylko słabe zdjęcia się wystawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, Panie i Panowie, Друзья,

Уважаемые дамы и господа

 

Równo z godziną 22:00 głosowanie zostało oficjalnie zakończone.

 

 

Mam zatem przyjemność ogłosić, że w konkursie

z okazji Dnia Zwycięstwa (День Победы 2014)

Na najładniejszy zegarek wojskowo-militarny

 

Po trwającym trzy dni boju,

Po morderczej walce do samego końca,

Po wystrzeleniu 44 głosów

 

zwycięzcą został:

 

Gregorian (czyli ja :ph34r:) i jego Komandirski Rising Star

 

 

Zwycięzca uzyskał - 15 głosów

Drugi w kolejności Wojciech1500 i jego Amfibia z zielonymi indeksami uzyskali - 14 głosów

Na trzecim miejscu uplasował się daktarin i Wostok 1945 - 7 głosów

 

Poniżej pełne wyniki w formie graficznej - print screen z godziny 22:00:18 czasu "forumowego" (zegar w "załączeniu")

 

post-60300-0-23901000-1400098185_thumb.jpg

 

post-60300-0-70962300-1400099172.png

 

Informacyjnie w kwestii niebieskiej gwiazdki - Ponieważ to jest widok z mojego zalogowania -  to ta niebieska gwiazdka oznacza po prostu mój głos, który oddałem na Wojciecha, na początku głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

043c300532_gratuluje.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian stwierdza że wygrał Gregorian więc gratulejszyn gaspadin Putin eee znaczy Gregorian  :D

 

KRYM jest Twój  :P


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ma stwierdzić jak to ja jestem niestety organizatorem? :wacko::ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ma stwierdzić jak to ja jestem niestety organizatorem? :wacko::ph34r:

Stalin powiedział "Nie ważne kto na kogo głosuje, ważne kto liczy głosy"  :D

Nie no wiem przecie ale wyszło jak referendum na Krymie hehe

Wygrałeś prawilnie i zasłużenie, ale żeby nie było tak poważnie jak na wojnie to musiałem coś "palnąć"  :D


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w związku z tym zrobić jeszcze jedną ankietę  :D

Pytanie:

Czy nie masz nic przeciwko temu żeby Gregorian wygrywał konkursy ogłoszone przez Gregoriana?

Odpowiedzi:

1. Tak, nie mam nic przeciwko temu.

2. Nie, nie mam nic przeciwko temu.

Nie wiem jak wy, ale ja nie mam nic przeciwko. :lol:

Gratuluję zwycięzcom i oczywiście pokonanym.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było to głos oddany na rywala i wklejone coby wszyscy widzieli :o  :o  :o  nie każdy by się na to zdobył ;)  

post-68206-0-13132800-1400144623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za tym abym mógł wygrywać w konkursach, których podejmuję się organizacji :P:D

..oraz wszelkich innych.. ;)

 

 

Ostrzegam także, że jak nikt inny nie będzie chciał brać sobie na głowę organizacji konkursów, to nadal będę co jakiś czas kontynuował ten niecny proceder.. :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy! Jednocześnie chciałbym wyrazić niezmierne ukontentowanie, z faktu że znalazłem się na "pudle" :)

Chciałbym również jeszcze raz pogratulować inicjatywy i organizacji konkursu. Dzięki Gregorian!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co Gregorian wymyśli na Dzień Matki? Nie wiem czego szukać?


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że komuś się wogóle chce działać bo ostatnio coś podforum radzieckie troche wyhamowało - wraz z sezonem letnim będzie jeszcze gorzej

Tak przynajmniej jest co wieczorami poczytać pożartować coś napisać - JEST GITARA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co Gregorian wymyśli na Dzień Matki? Nie wiem czego szukać?

 

Dzień Matki to za ponad tydzień a...

 

Pojutrze jest Światowy Dzień Whisky 2014!

 

więc... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z whisky to mi się tylko ból głowy kojarzy  :blink: a radziecki zegarek już nie. Ale może coś wymyślę  :D


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takiej okazji można pokazać zegarki "pierestrojkowe" propagoujące przyjaźń z zachodem ( i z whisky). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy  i organizatorowi konkursu lub odwrotnie  :P

Proszę już teraz organizatora - Gregorian, fajnie, ze Ci się chce i oby tak dalej ale proszę -  rób konkursy w dziale do tego stworzonym. 

Przypomnę Tylko, że byłeś jednym z pierwszych który poparł pomysł nowego działu w subforum radzieckim a teraz traktujesz ten dział po macoszemu  :angry:

 

Konkurs  whisky może być ciekawy choć mi się kojarzy z wystawieniem zegarka w stanie upojenia  :D 

A o konkursie z okazji Dnie Matki to ja też myślałem i na pewno chętnie wezmę udział  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez mikeone
      Witam serdecznie,
       
      Poszukuję zegarka o wyglądzie zbliżonym (idealnie: takim samym) do Amazfit T-rex, tylko żeby nie był smartwatchem, ale miał fizyczne wskazówki + ewentualnie mały wyświetlacz na datę badź godzinę w formie cyfrowej. Poniżej zamieszczam zdjęcia tego T-rexa. 
       


       

       
       
      Dodam, że przejrzałem już dziesiątki G-shocków, ale podobnej koperty jeszcze nie znalazłem. Wszystkie wydawały mi się troche przekombinowane, nazbyt napakowane tymi przyciskami, a ten z postu wydaję się być dość prosty i "skromy" w swojej militarnej formie. No i te G-shocki, które widziałem, miały zdecydowanie większą kopertę, zaś mój nadgarstek nie należy do największych.. Rozmiar tego T-rexa wydaje się idealny, większe koperty wyglądałyby już źle na mojej ręce. Co do koloru, to nie musi być zielony, może być czarny, ciemno szary, etc. 
       
      Inne pożadane cechy poza wyglądem:
      - mechanizm kwarcowy
      - koperta z tworzywa, 46 - 48 mm
      - pasek silikonowy (lub  jakiś gumowy, byle miękki i łatwo zmywalny)
      - cena do 500 zł
       
      Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek sugestie, podpowiedzi. Dzięki!
    • Przez MaxTime
      Główną nagrodą w naszym konkursie będzie zegarek CASIO G-SHOCK Model GBA-800! Nagrodą za drugie miejsce zegarek CASIO G-SHOCK Model GBD_800
      ...ale to od Was będzie zależeć w jakim kolorze! 

      Głosowanie trwa do końca tygodnia!
      https://www.konkurscasio.pl/?fbclid=IwAR1cOTbyxo8g0iC8KpK-760X-Wqs3JoYsSh9Gvbj7NYX8O5PlIngY18TxeI
    • Przez wmucha
      Dzień dobry pisze w sprawie zegarka Seiko kinetic SI SKA725P1
       
      https://timetrend.pl/zegarki/13728-seiko-kinetic-ska725p1.html?search_query=kinetic&results=40
       
      jest to najlepsza cena jaką znalazłem na polskich stronach i niestety jest to górna granica mojego budżetu który mam do wydania, stąd moje pytanie czy warto go zakupić?
       
      Martwię się również o mechanizm i jego awaryjność. Wiadomo ze jak kto dba tak ma lecz niektóre mechanizmy mogą być bardziej lub mniej awaryjne i zastanawiam się do których należy kinetic od Seika.
      Szukając informacji natkałem się na opinie, że jak akumulator padnie to zegarek działa bez problemów tak samo jak zegarek z mechanizmem automatycznym a ewentualna naprawa akumulatora wynosi około 200zł.
       
      Jeśli nie ten, to co proponowalibyście w budżecie do 750zł?
      Poszukuje zegarka o stylistyce militarnej lub pilota. Kolorystyka dowolna. Ma to być zegarek do użytku codziennego, praca przy biurku. grubość nadgarstka 18 cm.
       
      Pozdrawiam i za odpowiedzi z góry dziękuje. 
    • Przez benzzema
      Witam,
       
      poszukuję zegarka który będzie dobrze pasował pod paski NATO. Więc myślę że styl, militarno,sportowy będzie odpowiedni...
      Nadgarstek mały (16cm ) więc nie może to być jakaś wielka patelnia. Bardziej skłaniam się do kwarca, cena do max 1k
       
      Jak narazie faworyt: http://www.jomashop.com/citizen-bm8180-03e.html
       
      Wszelkie propozycje rozważę, pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.