Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Takich "bajkopisarzy" to ostatnio wysyp na allezło. To tak jak, z handlarzami samochodów, tu podpicuje, tam zaszpachluje, przebieg skręci i nówka sztuka Panie, nieśmigana :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich "bajkopisarzy" to ostatnio wysyp na allezło. To tak jak, z handlarzami samochodów, tu podpicuje, tam zaszpachluje, przebieg skręci i nówka sztuka Panie, nieśmigana :D

 

Musiałem :D Pora na memy odnośnie handlarzy zegarkami xd

post-40106-0-02534200-1418308265.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się pociągnie zieloną minią i będzie NOS


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam do Państwa pytanie (jako do autorytetów) czy ten zegarek jest oryginalny tzn. czy nie jest składakiem:)  Z góry dziękuje za odpowiedz.

 

aYeslyf.jpg?1

 

sNdpQVk.jpg?1

Edytowane przez mimiljon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam do Państwa pytanie (jako do autorytetów) czy ten zegarek jest oryginalny tzn. czy nie jest składakiem:) i czy jest wart 140 zł? Z góry dziękuje za odpowiedz.

 

 

 

Zadałeś grzecznie pytanie w swoim pierwszym poście, ale regulaminu forum nie przeczytałeś. Na forum zegarków nie wyceniamy. Od tego jest allegro :)

A tak poza wszystkim zegarek wygląda ok. Ale jak znam życie to Ritter :D  zaraz coś znajdzie. Wg. mnie oryginał wyłączając koronkę. Ale koronka to jak opony w samochodzie: po zużyciu się wymienia, choć dobrze by było na podobną chociaż..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarków tak jak pisze kchrapek nie wyceniamy a Łucz fajny i wszystko z nim ok. Mechanizm też ok tyle że ja oceniam tylko zgodność oznaczeń  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek rzeczywiście bardzo fajny i poza koronką jak pisali inni jest ok. Ale nie kupuj go za tyle co pisałeś, raczej za połowę tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi i przepraszam za złamanie regulaminu. To będzie pierwszy i ostatni raz. :)

Edytowane przez mimiljon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi i przepraszam za złamanie regulaminu. To będzie pierwszy i ostatni raz. :)

Nie ma sprawy, witamy w gronie zegarkoholików :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś za 190 zeta kupił Iskrę - składaka z półmostkiem balansu od Mołni.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4851173757

W sumie to unikat ze supertajnej CZWARTEJ Moskiewskiej Fabryki Zegarów.

 

pozdrawiam

Narfas

No i popatrz a te prawidłowe za 130-140 zeta nie idą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorpion ma bardzo wysokie ceny, ale jednak czasem coś sprzedaje. Nie sądzę żebym u niego kupował (musiałbym sprawdzić), ale czasem ręka mi drgnęła kiedy czegoś mi brakowało do kolekcji. W sumie nic mi do tego, facet zdaje się wie co sprzedaje i się ceni, znajduje nabywców, więc nie będę się czepiał. Taką ma strategię i tyle.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ma wysokie ceny. Ale czasami sprzedaje coś od złotówki i wtedy czasami coś można wyrwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i popatrz a te prawidłowe za 130-140 zeta nie idą....

Zgadza się. O ile pamiętam Kris jakoś nie mógł za tyle sprzedać bardzo ładnego i całkowicie oryginalnego egzemplarza. Sam nie kupiłem, bo uzbierało mi się parę sztuk i na co mi kolejne.

 

Uwaga na składaki:

http://allegro.pl/radziecka-iskra-nr2-i4894357702.html

http://allegro.pl/iskra-49-mm-ladna-i4896235824.html

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy taka SLAVA "lodówka" koledzy jest warta tych pieniędzy?

http://allegro.pl/slawa-rosyjski-od-zegarmistrza-rzadki-egzemplarz-i4867037275.html

 

podobna w licytacji, tylko jakby tarcza w negatywie:

http://allegro.pl/slawa-lodowka-stan-kolekcjonerski-i4874881853.html

 

Ta pierwsza jednak jakoś bardziej mi podchodzi, szkoda tylko, że zdjęcia marnej jakości.

 

 

Skorpion ma bardzo wysokie ceny, ale jednak czasem coś sprzedaje. Nie sądzę żebym u niego kupował (musiałbym sprawdzić), ale czasem ręka mi drgnęła kiedy czegoś mi brakowało do kolekcji. W sumie nic mi do tego, facet zdaje się wie co sprzedaje i się ceni, znajduje nabywców, więc nie będę się czepiał. Taką ma strategię i tyle.

 

pozdrawiam

Narfas

A skorpion to kobieta, kupiłem niedawno Rakiete na aukcji i muszę ją właśnie odesłać do poprawki, bo spieszy już ponad 6 minut po niecałych 3 dobach ;-( i to ma jeszcze nierówny chód.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko poza rozsądkiem. Po prostu cierpimy na niedostatek dobrej jakości zabytków polskiej techniki z lat PRL. Stąd też te niedobitki sprzedają się za takie kwoty; ot, popyt i podaż.

Jeśli amplituner Radmor 5100 w bardzo dobrym stanie po remoncie potrafi chodzić po tyle, ile nowy Harman Kardon, jeśli stare polskie fiaty osiągają ceny niedostępne ich włoskim odpowiednikom, to mamy jeszcze pewnie spory zapas. 

Mogę Cię tylko pocieszyć, że Polacy nie mają tak głębokich kieszeni, jak np Rosjanie. Najdroższym polskim malarzem jest Henryk Siemiradzki - zachodnioeuropejscy marszandzi wykorzystują fakt, że urodził się pod Charkowem i sprzedają go jako Rosjanina.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skorpion to kobieta, kupiłem niedawno Rakiete na aukcji i muszę ją właśnie odesłać do poprawki, bo spieszy już ponad 6 minut po niecałych 3 dobach ;-( i to ma jeszcze nierówny chód.

Aha, trudny klient. Odchyłka dobowa w okolicach 2 minut to przecież niezły wynik.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! kosmos totalny. Nieuzasadniony niczym z wyjątkiem pragnień nieliczącego się z niczym nabywcy.

 

Edit. A lodówka za 250 zł to bożonarodzeniowe śmierdzące zgniłe jajko. Wg. mnie bezczelność taką cenę wołać. Góra 150 zł

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o opinię do znawców rosyjskich zegarków. Strasznie spodobał mi się taki lotnik:
http://www.ebay.com/itm/Rare-Russian-USSR-watch-MOLNIA-STURMANSKIE-AVIATOR-18-jewels-108-/161498470923?pt=Wristwatches&hash=item259a0f1a0b

Czy mechanizm jak i tarcza ze wskazówkami wyglądają na "nie kombinowane"? Nigdy nie widziałem tego modelu.
Inną sprawą jest cena, która wydaje się trochę przegięta, ale wiem że na forum nie wyceniamy zegarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.