Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

"Koperta chromowana, oryginalna w stanie bardzo dobrym." W sumie wszystko prawda.

Koperta chromowana? Chromowana

Oryginalna? Oryginalna.

A że nie napisane że ponownie chromowana i wyszła jak kupa g.. to już szczegół ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta aukcja była hitem

 

https://allegro.pl/oferta/vintage-pobeda-15-jewels-sub-sek-piekna-tarcza-7948176190

 

Mam dokładnie taki sam zegarek i kupiłem go ze zbita szybka za 10zl.

O widzisz w sumie, to nawet rozumiem licytujących. Zegarki na zdjęciach wyglądają ładnie. Ludzie nie myślą o tym czy, gdzie i za ile mogliby kupić te modele. Kupują oczami.

Btw. Sama trafiłam na aukcje tego sprzedającego, wpadły mi w oko 2 zegarki. A że człowiek z mego miasta, to zapytałam czy można je obejrzeć przed przystąpieniem do licytacji. Okazało się, że nie, więc odpuściłam. Tym bardziej, jak zobaczyłam na jakich kwotach kończą się licytacje...

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta aukcja była hitem

 

https://allegro.pl/oferta/vintage-pobeda-15-jewels-sub-sek-piekna-tarcza-7948176190

 

Mam dokładnie taki sam zegarek i kupiłem go ze zbita szybka za 10zl.

Dla mnie te Pobiedy z lat 90tych mają wartość maksymalnie 10zł (z wyjątkiem jakichś NOSów). Kompletnie nie wiem co ludzie w nich widzą i co ich skłania do zapłaty takich kwot za te zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta aukcja była hitem

 

https://allegro.pl/oferta/vintage-pobeda-15-jewels-sub-sek-piekna-tarcza-7948176190

 

Mam dokładnie taki sam zegarek i kupiłem go ze zbita szybka za 10zl.

Milion razy było na forum. Aukcje podbijane , holowane , zdjęcia obrabiane . ...  sprzedawca szuka jeleni i amatorów. Omijać szerokim łukiem. ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz w sumie, to nawet rozumiem licytujących. Zegarki na zdjęciach wyglądają ładnie. Ludzie nie myślą o tym czy, gdzie i za ile mogliby kupić te modele. Kupują oczami.

Btw. Sama trafiłam na aukcje tego sprzedającego, wpadły mi w oko 2 zegarki. A że człowiek z mego miasta, to zapytałam czy można je obejrzeć przed przystąpieniem do licytacji. Okazało się, że nie, więc odpuściłam. Tym bardziej, jak zobaczyłam na jakich kwotach kończą się licytacje...

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Czyżby Koleżanka z podlasia?

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Koleżanka z podlasia?

A i owszem, tylko nie mów że słychać

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i owszem, tylko nie mów że słychać

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

No nie. Ja też z podlasia i pewnie by było słychać :) Tylko siedzę w zegarkach już kilka lat i jakoś nie kojarzę żadnej kobiety która szuka zegarków na giełdach w Białymstoku :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie. Ja też z podlasia i pewnie by było słychać :) Tylko siedzę w zegarkach już kilka lat i jakoś nie kojarzę żadnej kobiety która szuka zegarków na giełdach w Białymstoku :)

Bo nie szukam, przynajmniej jeszcze nie choć już mi to przemknęło przez myśl... A tematem zegarkowym zainteresowałam całkiem niedawno, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie szukam, przynajmniej jeszcze nie choć już mi to przemknęło przez myśl... A tematem zegarkowym zainteresowałam całkiem niedawno, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem. W razie czego Pisz śmiało na Pw. Zawsze pomogę.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne, dobrze wiedzieć, że jest ktoś miejscowy

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koleżanko tam macie bardzo silną grupę kolekcjonerów.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to od Staszica jest ...  :lol:

 

Swoja drogą to obserwuję taka dziwna zależność  - z jednego konta wystawiaja  cos w kosmicznej cenie to z drugeiego sprzedają szybko w cenie jaka ich  zadowala.

Taki myk allegrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wisłoka widzieli kiedyś? :D :D

 

Jakiś nowy polski mikrobrand?? :D

post-88672-0-23146800-1555664034_thumb.jpg

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

Powiedzcie, proszę, to jest dużo za drogo, prawda? Kompletnie nie siedzę w ruskach, ale te "Koperniki" zawsze mnie kusiły...

https://allegro.pl/oferta/raketa-rakieta-kopernik-nowa-nos-black-8004623154


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się podoba to kup, jakby nie było to NOS. Z cccp w takim stanie trudno trafić.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli głosy 1:1, dramatu więc chyba nie ma... Przetrawię, jeśli znów wystawi. Dzięki, Panowie.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli głosy 1:1, dramatu więc chyba nie ma... Przetrawię, jeśli znów wystawi. Dzięki, Panowie.

 

Nie jestem znawcą, ale moim zdaniem to cena z kosmosu B) . A uważam tak na podstawie długotrwałych obserwacji i porównań. Widziałem już bardzo różne ceny wygórowane zależne głównie od pazerności sprzedawców i naiwności kupujących. I tę też bym do nich zaliczył. Na tym forum doświadczeni koledzy wielokrotnie zwracali uwagę, że ceny są niestety podbijane przez nieświadomych, jednorazowych kupujących, którzy kupują pod wpływem chwilowego impulsu. Ja bym za tyle nie kupił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja też nie kupię, bo wczoraj znalazłem dość tanio dość starego szwajcara w dość dobrym stanie ;). A odnośnie do "Koperników", to właśnie tu mój błąd, że nie obserwuję cen rusków. Ale wszystkiego się nie da obserwować, stąd moje pytanie w tym dziale.  


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.