Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yasiooo

Z tym Allegro to sytuacja jest niejednoznaczna. Próbowałem sobie porównać ceny z bazarkowymi i wlaściwie wniosków nie wyciągnąłem. Z jednej strony kupiłem ostatnio na bazarku majaka (tego słynnego kryształowego) za rewelacyjną cenę 20 zł i przez resztę dnia chodziłem jak oczadziały nie wierząc w swoje szczęście, a innym znów razem dziadek chcial - na tym samym bazarku - za jajowatego poljota odrapanego i zbesztanego przez życie 40 zł. Na allegro w lepszym stanie wyłapałem za 30zł. Wogóle ostatnio z allegro kupuję za 10 - 30 zł i nie są to w żadnym wypadku trupy. Słowem: trzeba szukać, ciągle węszyć, kombinować i przeliczać, bo reguły nie ma. Okazje trafiają się wszędzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Z tym Allegro to sytuacja jest niejednoznaczna. Próbowałem sobie porównać ceny z bazarkowymi i wlaściwie wniosków nie wyciągnąłem. Z jednej strony kupiłem ostatnio na bazarku majaka (tego słynnego kryształowego) za rewelacyjną cenę 20 zł i przez resztę dnia chodziłem jak oczadziały nie wierząc w swoje szczęście, a innym znów razem dziadek chcial - na tym samym bazarku - za jajowatego poljota odrapanego i zbesztanego przez życie 40 zł. Na allegro w lepszym stanie wyłapałem za 30zł. Wogóle ostatnio z allegro kupuję za 10 - 30 zł i nie są to w żadnym wypadku trupy. Słowem: trzeba szukać, ciągle węszyć, kombinować i przeliczać, bo reguły nie ma. Okazje trafiają się wszędzie:)

 

U mnie na bazarku od 3 tygodni są 4 zegarki mechaniczne - zdechlak Mołnia, jeszcze większy zdechlak Mołnia, chiński Orientex i Wostok z 2414 w środku za którego dziadzio winszował sobie ... 200 zł (słownie : dwieście), a stan byl przeciętny :P Wiosna przyszła, to i na bazarku się przyjemniej stoi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym Allegro to sytuacja jest niejednoznaczna. Próbowałem sobie porównać ceny z bazarkowymi i wlaściwie wniosków nie wyciągnąłem. Z jednej strony kupiłem ostatnio na bazarku majaka (tego słynnego kryształowego) za rewelacyjną cenę 20 zł i przez resztę dnia chodziłem jak oczadziały nie wierząc w swoje szczęście, a innym znów razem dziadek chcial - na tym samym bazarku - za jajowatego poljota odrapanego i zbesztanego przez życie 40 zł. Na allegro w lepszym stanie wyłapałem za 30zł. Wogóle ostatnio z allegro kupuję za 10 - 30 zł i nie są to w żadnym wypadku trupy. Słowem: trzeba szukać, ciągle węszyć, kombinować i przeliczać, bo reguły nie ma. Okazje trafiają się wszędzie:)

 

sa handlarze, ktorzy mają kuku na muniu. Choć bywają i miłe niespodzianki. Podchodzę kiedyś na Kole do gościa. Wypatrzyłem fajnego Poljota i Slave w bdb stanie, ale mechanizm wymagał przesmarowania. No i rozmowa wyglądała tak:

- po ile ta Slawka i Poljot?

- 60zeta za sztukę

- A jak wezme oba?

- To po 50

- Eeee... panie... tyle kasy? W zyciu tyle za nie nie dam

- A ile pan da?

- 10 za sztuke i biore

- ok. sprzedane

 

:P:):)

 

A innym razem inny handlarz za poljota budzika w stanie złomowatym krzyczał 100PLN i spuścił łaskawie do 80. Jak mu powiedziałem, że za 5 zeta wezmę to spojrzał na mnie jakbym mu rodzinę chciał wymordować...

Ale generalnie na Allegro co raz drożej jest :P Choć okazje i tam również można znaleźć. Ostatnio trafiłem Blonexa w przyzwoitym stanie za 36 zeta, co jak za taki zegarek jest bardzo przyzwoitą ceną na Allegro. Ze dwa dni później, na innej aukcji, identyczny Blonex w bardzo podobnym stanie poszedł do ludzi za coś koło 90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Wszędzie jest coraz drożej. A już najdrożej na giełdzie staroci w Broniszach. Za majaka identycznego, jak mój (20 zł) gościu winszował sobie...200zł :( Na Allegro z kolei drogo chodzą "topowe" modele jak komandiry, sputniki, błoniacze, sławy lodowki i kilka innych; na bazarku ludzie nie są na bierząco z modą i da się kupić takie egzemplarze taniej. Ale i tam zdarzają się sprzedawcy tacy jak opisani przez tomirka, co chcą za trupa 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Witam! Słuchajcie ile chodzi mechaniczny, ruski Sturmovik po pełnym naciągnięciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Prawda, że kusi:) Ale poczekaj jeszcze z 5 lat, to sprzedasz ze 3 i jakąś Omegę kupisz :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas tak myślałem, żeby zbierać, zbierać i budować kapitał, ale ostatnio jak wiesz rozstałem się z kilkoma skarbami, żeby w coś poważniejszego zainwestować i dobrze mi z tym :lol: Ale Komandirskich nie oddam póki co :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Jasna sprawa, ja też komandirskich nie zamierzam sprzedawać, od nich zaczęła się cała kolekcja, to seniorzy rodu można powiedzieć :lol: Kapitał rośnie, ale tylko teoretycznie, bo sprzedawać szkoda (czyli maleje de facto od kupowania). Ale z tymi specjalnymi okazami z wyższej półki to jest myśl - przydałby się taki jeden dominator odpicowany i przyciągający wzrok :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

podstawieni licytujacy

-inaczej tego sie nie da wytłumaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Tak widziałem tego Poljota już wcześniej, szok... A mnie zastanawia ciągle ten Petitmimiche, co to u Kazeta ciągle licytuje, często wygrywa a ciągle ma 3 punkty. To tak apropos podstawianych licytujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

ciągle i ciągle tjaaa... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wytłumaczyć, nie pozostaje nic innego jak wyprawa na Świebodzki i hurtowy zaciąg de luxów na sprzedaż- idziesz feleksc w niedzielę? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość em_gie
podstawieni licytujacy

-inaczej tego sie nie da wytłumaczyc

Nic na to nie wskazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coer

witam,

mam pytanie, mianowicie? jak oceniacie wartość tych zegarków, oraz czy wg was są oryginalne?

 

1. http://allegro.pl/item607421679_duza_cieka...atem_tanio.html

wystawione przez użytkownika kazet, wiem? ponoć lubi wystawiaća składaki jako superkolekcionerskie cacka, ale jak jest w tym przypadku?

 

2. http://allegro.pl/item608898744_sliczny_me...poliot_bcm.html

 

3. http://www.allegro.pl/item608860286_raketa...4h_sprawny.html

 

4. http://allegro.pl/item610099654_poljot_de_...ocony_au20.html

 

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

mam pytanie, mianowicie? jak oceniacie wartość tych zegarków, oraz czy wg was są oryginalne?

 

1. http://allegro.pl/item607421679_duza_cieka...atem_tanio.html

wystawione przez użytkownika kazet, wiem? ponoć lubi wystawiaća składaki jako superkolekcionerskie cacka, ale jak jest w tym przypadku?

 

2. http://allegro.pl/item608898744_sliczny_me...poliot_bcm.html

 

3. http://www.allegro.pl/item608860286_raketa...4h_sprawny.html

 

4. http://allegro.pl/item610099654_poljot_de_...ocony_au20.html

 

dzięki!

Sądząc ze zdjęć, wszystkie wyglądają na oryginalne, nie mam tylko pewności co do koronek.

1. Paskudna tarcza (z tym już niewiele się zrobi) i w opisie ani słowa, czy jest sprawny.

Wg mnie szkoda zachodu.

2. Dość ładny stan i jak na razie dobra cena :P. To chyba chromowany jest? Zdjęcia strasznie zażółcone.

3. Dobra cena (też jak na razie), tylko strasznie droga wysyłka (10 zł).

4. Świetna cena :) , ale obserwując aktualne kwoty osiągane za De Luxe,

na pewno przekroczy 100 zł, do tego dojdą niezrozumiałe koszty wysyłki (15 zł).

Mój typ z powyższych to Rakieta 24h.

 

Życzę udanego wyboru. :)


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coer

Pierwsza rakieta wylatuje z obserwowanych.

Dzięki za pomocne informacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sadzicie o tym Wostoku?

http://www.allegro.pl/item608974601_wostok...awa_tarcza.html

cena za bardzo już według mnie podskoczyła, a poza tym ma braki chromu na kopercie ;)

ogólnie to jest fajny :P

 

Inny pasek i całkiem fajny garniturowiec.

Do mnie akurat nie przemawia - ale jeśli komuś się podoba, to warto dać tę parę złotych więcej i kupić to co się chce, w szczególności, że tarcza w bardzo dobrym stania.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sadzicie o tym Wostoku?

http://www.allegro.pl/item608974601_wostok...awa_tarcza.html

cena za bardzo już według mnie podskoczyła, a poza tym ma braki chromu na kopercie :P

ogólnie to jest fajny :P

Jeśli sprzedawca to jest "nasz" dalw, no to raczej pewny człowiek, a to już bardzo dużo. ;)

Sam zegarek fajny, chociaż może być nieco za mały, jak ktoś ma większą łapę.

Za to nadrabia grubością i takim "klockowatym" wyglądem, który dodaje mu trochę masywności.

Mam podobny, tyle, że z inną tarczą:

post-22189-0-24680700-1331131397.jpg

P.S. Przymierzała się do niego moja żona, dla której zegarki poniżej 40mm to są damskie,

ale zrezygnowała, bo "nie automat" i "kto by go nakręcał?" :)


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie bezczelność, mogli przynajmniej konta inaczej nazwać. Pojechali grubo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie takie rzeczy się dzieją.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.