Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

czyli 710 nie bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki kolor konkretnie będzie tych detali w visowym? Jest opcja żeby je zgrać z detalami z zegarka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki kolor konkretnie będzie tych detali w visowym? Jest opcja żeby je zgrać z detalami z zegarka? 

 

Kolego, zadaj sobie trud i przeczytaj kilka postów u góry. Już na ten temat się wypowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visowy będzie na zamówienie robiony czarny ( oczywiście kołki i dystanse w kolorze mosiądzu zostają - jest to nawiązanie do pocisków :-) )

Klubowy będzie grafitowy + wysłałem zapytanie do grawernika o szlif perlage na ostrzu.

Ten post czytałem, śledzę temat każdego dnia ;) 

Moje pytanie powinno brzmieć: "czy jest szansa, żebędą dopasowane idealnie" (bo przecież chińczyki różnie mogą kolor mosiądzu rozpoznać), czy dostaną próbkę koloru koronki z VISa i będą modzić? Jest taka szansa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten post czytałem, śledzę temat każdego dnia ;)

Moje pytanie powinno brzmieć: "czy jest szansa, żebędą dopasowane idealnie" (bo przecież chińczyki różnie mogą kolor mosiądzu rozpoznać), czy dostaną próbkę koloru koronki z VISa i będą modzić? Jest taka szansa?

Żartujesz, prawda? Żeby cokolwiek spersonalizować, to trzeba zamówić w fabryce kilka tysięcy sztuk. Przecież nawet grawery będą robione w Polsce, bo Heńki przy tej ilości nawet nie chcą gadać.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej w ramach marzeń, a nie żartów bo chyba nie powiedzie, że byłoby super mieć to w idealnym komplecie. To było pytanie, a nie wymóg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Visowy jest ok.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym aby pozbyć się napisów na visowym nożyku a zamiast tego zrobić taki ciekawy zabieg orła w trójkącie ?

 

log.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z opisem Vis czy bez?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orzeł w miejsce napisu na ostrzu? ja jestem za. fajnie by było gdyby była jakaś adnotacja odnośnie VISa albo numer limitacji jak na zegarku, tylko tutaj doszłoby kolejne zamieszanie z wysyłaniem odpowiednich nr do osób, nie każdy kto bierze zegarek kupuje też nóż itd a byłby super komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o brak napisu vis 1935-x . Moim zdaniem orzel wpisany w trójkat to ciekawe i proste nawiazanie. Napisy troche beda psuc symetrie na i tak niewielkiej powierzchni jaka mamy na tym nożyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam orzeł jakoś mało mi się kojarzy z VIS-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oberlejtnantowi von Nogayowi wszystko się z kurą kojarzylo ... :-)

No raz z oslem:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już przy skojarzeniach jesteśmy. Generalnie zawsze podziwiam pomysłowość QV, ale trójkąt równoboczny jest dość niebezpieczny pod względem możliwych skojarzeń związanych zarówno z symboliką boską poprzez masońską a skończywszy na okultyzmie (gdzie trójkąt równoboczny lub równoramienny rysuje się w miejscu w którym chce się aby pojawił się demon :ph34r:). Co prawda tego rodzaju symbolika do mnie nie przemawia a nowa koncepcja nawet wydaje się ciekawa, ale czy nie lepiej pozostać przy starym jasnym przekazie? Co by się tam zresztą nie znalazło to i tak zamawiam.

 

Ale jeśli już trójkąt to może taki "kopnięty" jak na okładzinie pistoletu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zdaję się na Twoje wyczucie estetyczne - zatem owca cała Twoja :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D zgodnie z zasadą: i wilk syty i owca cała

 

attachicon.gifnoze kopia1.jpg

... z zasady się nie wtrącam, ale dałbyś i  zwierzętom i mi spokój... :D  ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa .... Panowie to był tylko wizualizacyjny żarcik B) . Osobiście nie mogę się doczekać kiedy fizycznie możliwym się stanie by VIS-owy nóż spoczął obok VIS-owego zegarka na moim biurku a ja będę klubowcem rozcinał koperty z fakturami - mała poprawka - generalnie faktury w moim marzeniu mogę pominąć :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Orzełek kojarzy mi się z wojskowością i klimatem nordowościowym, ale ten trójkąt?.. A logo VIS? - pewnie nie wchodzi w grę, bo zgoda jest tylko na wykorzystanie przy zegarku, a nóż jest wyprodukowany i sygnowany przez firmę trzecią... -  to sobie sam odpowiedziałem. ;)

Podsumowując, Orzeł w trójkącie jest nieco ekstrawagancki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orzełek kojarzy mi się z wojskowością i klimatem nordowościowym, ale ten trójkąt?.. A logo VIS? - pewnie nie wchodzi w grę, bo zgoda jest tylko na wykorzystanie przy zegarku, a nóż jest wyprodukowany i sygnowany przez firmę trzecią... -  to sobie sam odpowiedziałem. ;)

Podsumowując, Orzeł w trójkącie jest nieco ekstrawagancki. ;)

 

Nie musimy przecież kopiować jotka w jotkę wszystkiego co było na pistolecie. Uważam że to ciekawe połączenie orzełka z trójkątem. Trochę jak odznaka jakiegoś batalionu. Jedocześnie proste i NASZE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym pierwotna wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.