Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, świetny zegarek, mega pozytywne zaskoczenie!

 

 IMG_3588.jpg


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ fotograf ze mnie jak z koziej d..., no! To odniosę się do zdjęcia powyżej. Jest wszystko co mnie w Pan-Africe zachwyca: oszałamiająca czytelność; przejrzystość i skromność projektu; cudny, błyszczący, płaski bezel, iskrzący się w tej samej płaszczyźnie co indeksy. Najlepszy do tej pory projekt VC. Mój ulubiony codzienny czasomierz od momentu zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Zafascynowałem się tą polską myślą techniczną i stąd pytanie:

Czy ma ktoś do odsprzedania jakiś najlepiej Chrono? 

 

Pozdrawiam

Heritage-Chrono-series2-620x400.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą

No właśnie - kolejne zdjęcie, i..., nie wiem, ten zegarek po prostu jest fotogeniczny ;).

A tak pół żartem, to na przyszłość proszę, w sumie, to wręcz ŻĄDAM, by wszystkie kolejne modele miały napis Vratislavia na tarczy. A nie jak VIS czy Formmeister jakiś ;).

No co ? Z Wrocławia jestem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś do Bandy dołączył długo szukany brat... :)

 

9d35f08e9fa62945c49e5ed54f4d3b7b.jpeg

 

4ec1ab6b87c6842c6fc14d9adac6ce03.jpeg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - kolejne zdjęcie, i..., nie wiem, ten zegarek po prostu jest fotogeniczny ;).

A tak pół żartem, to na przyszłość proszę, w sumie, to wręcz ŻĄDAM, by wszystkie kolejne modele miały napis Vratislavia na tarczy. A nie jak VIS czy Formmeister jakiś ;).

No co ? Z Wrocławia jestem ;).

Oj, nie. Formmeister jest zegarkiem w którym właśnie clean look robi największe wrażenie. Za to cenie VC, że nie bała się zrobić zegarka z tak minimalistycznym brandowaniem.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja

f2c17c32b9c3ba822482e7ebd966fae6.jpg

 

Pytanie do posiadaczy zegarków z tym mechanizmem. Czy u Was też wachnik chodzi głośno jak sieczkarnia i generalnie wydaje dżwięki jak by coś miało zaraz się oderwać? Ten typ tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja

 

Pytanie do posiadaczy zegarków z tym mechanizmem. Czy u Was też wachnik chodzi głośno jak sieczkarnia i generalnie wydaje dżwięki jak by coś miało zaraz się oderwać? Ten typ tak ma?

No to mnie zachęciłeś Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie do posiadaczy zegarków z tym mechanizmem. Czy u Was też wachnik chodzi głośno jak sieczkarnia i generalnie wydaje dżwięki jak by coś miało zaraz się oderwać? Ten typ tak ma?

 

Miałem podobnie z Formmeister Ale się wyrobił. Pan AFRICA, też posiadam, chodzi bardzo ładnie.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Miyotach wahnik naciaga sprężynę tylko przy obrocie w jednym kierunku, oznacza to, że w stronę neutralną ma luz i może się rozkręcić do dużej prędkości, stąd takie dźwięki. Wszystkie mechanizmy jednokierunkowe tak mają, w skrócie - to zupełnie normalne.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja

 

Pytanie do posiadaczy zegarków z tym mechanizmem. Czy u Was też wachnik chodzi głośno jak sieczkarnia i generalnie wydaje dżwięki jak by coś miało zaraz się oderwać? Ten typ tak ma?

Mam ten mechanizm w dwóch różnych zegarkach, plus wcześniejsze miyoty jednokierunkowe i tak już w nich jest. Wg różnych czytanych informacji, mechanizmowi to nie szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy trzeba się przyzwyczaić do tego dżwięku Dzięki koledzy za odpowiedżi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Mam nadzieję, że to tylko pierwszy z wielu Vratislavii. Dzięki @kamida, za to cudo.

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

8c593ea22896d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Przymierzam się do pierwszej Vratki - Arctowskiego. Chciałbym Was zapytać:

 

1) Jak oceniacie stosunek jakości do ceny Waszych Vratek?

2) Jak oceniacie obsługę, zarówno na etapie sprzedaży jak i ewentualnie na etapie gwarancji / serwisu?

 

Dzięki z góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Bardzo wysoka jakość za rozsądne pieniądze.

2) Na każdym polu więcej niż dobrze.

 

Wszystko potwierdzają: niska podaż na rynku wtórnym i wysokie ceny używanych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem bardzo zadowolony z obsługi. Z posiadanego zegarka i jego jakości również, chociaż wystawiłem go ostatnio na bazarek. Jeśli jesteś przekonany co do modelu to nie ma się co wahać. Jest opcja zwrotu gdyby się nie spodobał.

Co do samego Arctowskiego to zegarek ciekawy ale odkąd wszedłem w automaty mechanizm kwarcowy w moich oczach go dyskwalifikuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosunek cena/jakość bardzo dobry. Mam trzy zegarki Vratislavii i nie miałem problemów. Nie słyszałem o problemach z obsługą po zakupie. Co do Artowskiego - wg mnie jeden z najładniejszych modeli - ale ja nie jestem obiektywny :) Wiem że Marcin intensywnie pracuje (choć dziś kończy krótki urlop) nad  prototypami Arctowskiego, Satelity i serii Avantgarde aby je pokazać na Aurochronos. Polecam więc zaplanowanie wizyty w  Łodzi 29 lub 30 września będzie można zobaczyć zegarki (zapewne z aktualnej oferty jak i prototypy) na żywo. 

edit:

Jak również żałuję że arctowski to nie automat ale cóż - będą inne....

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Bardzo wysoka jakość za rozsądne pieniądze.

2) Na każdym polu więcej niż dobrze.

 

Wszystko potwierdzają: niska podaż na rynku wtórnym i wysokie ceny używanych zegarków.

jak się sprzedaje po 150-200 szt na świat to trudno o wysoką podaż na rynku wtórnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się sprzedaje po 150-200 szt na świat to trudno o wysoką podaż na rynku wtórnym :)

Chodzi o to, że jest dużo osób które szuka tych zegarków a mało kto chce sprzedać. Jest więcej firm wypuszczających niewielką ilość zegarków a nie są one tak poszukiwane jak vratki a już fakt, że używane sprzedają się drożej niż jak były nowe to już całkiem rzadkie zjawisko wśród microbrandów.

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie opinie. Przeglądałem projekty zakończone. Chrono są super, zwłaszcza żółta Heritage Chrono! Będę polował! :)


Stosunek cena/jakość bardzo dobry. Mam trzy zegarki Vratislavii i nie miałem problemów. Nie słyszałem o problemach z obsługą po zakupie. Co do Artowskiego - wg mnie jeden z najładniejszych modeli - ale ja nie jestem obiektywny :) Wiem że Marcin intensywnie pracuje (choć dziś kończy krótki urlop) nad  prototypami Arctowskiego, Satelity i serii Avantgarde aby je pokazać na Aurochronos. Polecam więc zaplanowanie wizyty w  Łodzi 29 lub 30 września będzie można zobaczyć zegarki (zapewne z aktualnej oferty jak i prototypy) na żywo. 

edit:

Jak również żałuję że arctowski to nie automat ale cóż - będą inne....

 

Jedna jedyna wątpliwość do Arctowskiego - zegarek poświęcony polarnikowi mógłby być 24h. Na Facebooku ktoś z Vratki tłumaczył, że mocno wpłynęłoby to na cenę zegarka. 

Edytowane przez MateuszZiętek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.